Московський медичний портал – Народні засоби лікування хвороби Паркінсона на медичному сайті Москви

Московський медичний портал > Народні засоби лікування хвороби Паркінсона на медичному сайті Москви

Народні засоби лікування хвороби Паркінсона . Існують дослідження, які показують, що люди, що працюють в нічну зміну, мають менший ризик розвитку хвороби Паркінсона, а у любителів поспати захворювання розвивається частіше.

Поряд із застосуваннямаюрведичних лікарських формул повноцінне лікування вимагає правильного режиму життєдіяльності, який заспокоює вікріті (дисбаланс) і сприяє підтримці пракріті (гармонії і балансу всіх внутрішніх і зовнішніх складових життя людини). Пацієнт повинен бути здатний сміливо дивитися вглиб себе, намагаючись усвідомити корінні причини своєї хвороби. Оскільки фізична хвороба це кінцевий результат дисгармонії в психічної, емоційної і духовних сферах життя людини, зцілення залежить від того, наскільки глибоко людина сама зможе працювати в цих сферах, зрозуміло за допомогою досвідченого лікаря Аюрведи.

Атмагупта здатна заспокоїти вату (вата – тілесний повітря в аюрведою) в цілому в місці її початкової локалізації – товстому кишечнику. Крім цього використовуються зволожуючі попускають, такі як розуму (насіння льону – Linum Usitatissimum), ісабгол (оболонки насіння блошного подорожника – Plantago Psyllium). Застосовується також традиційна формула під назвою тріпхала (три плода – Terminalia chebula – міроболан хебула; Terminalia belerica – міроболан белеріческій; Embelica officinalis – міроболан ембеліческій). Вивести надлишки вйана вайу з раса дхату дозволяє яштімадху (солодковий корінь – Glycyrrhiza Glabra). Вивести надлишок прани з маджджа дхату можна за допомогою атмагупти за підтримки Ашвагандха (Withania Somnifera). Якщо вата пошкодила м’язи, викликаючи ригідність, застосовуються джатамансі (нард індійський, корінь – Nardostachys Jatamansi) і шанкхапушпі (в’юнок пальчастий, трава – Canscora Dicussata). Якщо пошкоджені мановаха шроти і присутній депресія, застосовується брахмі (готу кола – Hydrocotyle Asiatica). Всі ці рослини можуть бути зібрані в збір або використовуватися окремо.

У Аюрведе для лікування хвороби Паркінсона широко застосовується рослина атмагупта (Mucuna Pruriens), також відоме як каппікачху. Сучасні дослідження та клінічні випробування даної рослини (в Університеті Іллінойсу, США; а також в Гренінгенском Університеті, Голландія) показали, що воно містить у своїх насінні леводопамін і дуже ефективний для лікування хвороби Паркінсона.

Терміново звернутися до лікаря в Москві коштує в тих випадках, якщо ознаки хвороби Паркінсона були виявлені у маленьких дітей або у вагітних.

Дієта й спосіб життя, утихомирювали вату, а також щоденний масляний масаж або самомасаж – істотна частина лікування кампавати. Підтримка, тепло і натхнення від близьких людей допомагають досягти успіху. Практика асани і медитації йоги – наріжні камені всіх холистических програм Аюрведи, допомагають культивувати саттву в розумі (благість, доброчесність, знання, спокій і умиротворення) і вчить пацієнта керувати своїми внутрішніми енергіями.

З приводу виявлених неточностей або помилок на сторінці “хвороба Паркінсона на медичному сайті Москви” Ви завжди можете написати нам на або самі опублікуйте свої доповнення у вигляді коментарів про опис хвороба Паркінсона на медичному сайті Москви.

З препаратів расашастри (аюрведичній алхімії) застосовують зольні препарати міді (Тамра бхасма) і мідного колчедану (зварні макшік бхасма), що володіють властивостями знімати судоми і тремор, заспокоювати вата дошу і регенерувати нервову тканину. Однак при вторинних надлишках пітти треба бути дуже обережним з зольної міддю.

Якщо пітта вдруге збуджена ватою, то лікування і спосіб життя повинні будується так, щоб не перегрівати розум і тіло. Брахми (готу кола – Hydrocotyle Asiatica) прохолодна, тонізує розум і нервову систему. Ця рослина є дуже істотним у лікуванні паркінсонізму, особливо якщо присутній розлад садхака пітти (гнів, надмірна критичність, ревнощі). Інше гарне рослина при подібних станах – гудучі (Тиноспора серцелиста – Tinospora Cordifolia) – чудова гіркоту, нервовий тонік і пітта расаяна.

«Робота в нічну зміну порушує циркадні ритми і може привести до безлічі фізіологічних, психологічних і соціальних наслідків для працівників», – заявив керівник дослідження Хонглей Чен (Honglei Chen) з Національного інституту здоров’я (Північна Кароліна). – «Попередні дослідження показали, що позмінна робота пов’язана з високим ризиком розвитку деяких хронічних захворювань, у тому числі серцево-судинних захворювань і деяких видів раку», повідомив він, додавши, що взаємозв’язок між нічною роботою і розвитком хвороби Паркінсона раніше не вивчалася . Розрахунки вчених показали, що у жінок, які пропрацювали в нічну зміну більше 15 років, хвороба Паркінсона розвивалася на 50% рідше, ніж у тих, хто ніколи не працював вночі.

Основа аюрведічеського лікування хвороби Паркінсона: промаслення і прогрівання. Промаслення проводиться шляхом пиття масла, а також за допомогою масляного масажу і клізм. Для засвоєння масла потрібен сильний метаболічний вогонь, тому кошти розпалюють вогонь травлення призначаються до початку прийому масла всередину і масляних процедур. Найбільш часто в лікуванні використовуються лікарські масла, що містять Ашвагандха (Withania somnifera) і балу (Sida cordifolia), через їх здатність регенерувати і живити нервову тканину. Для лікування паркінсонізму широко застосовуються процедури проливання лікарських масел в область «третього ока», струменевий масляний масаж усього тіла, наповнення вушних проходів маслом, масляні ванни на очі.

Інформація “хвороба Паркінсона на медичному сайті Москви” опублікована виключно для загального ознайомлення. Не варто займатися самолікуванням. За медичною допомогою обов’язкової звертайтеся до лікаря.