Лікування циститу: препарати, таблетки, народні засоби

Індінол є новітньою розробкою в області жіночого здоров’я. Це негормональний препарат природного походження, який володіє високим профілем безпеки. Індінол необхідний жінкам, у яких є наступні захворювання жіночої репродукті

«Уропрофіт» ® – рослинна уросептіческое засіб для профілактики і комплексної терапії запальних захворювань сечовивідних шляхів:

Лікування і профілактикациститу

Тип лікування циститу у жінок визначається формою самого захворювання. Якщо цистит з’являється в непошкодженому іншими хворобами сечовому міхурі, то як правило, він протікає в гострій формі та супроводжується явними і характерними для цієї хвороби симптомами. У разі лікування гострого циститу терапія проводиться ефективними антибактеріальними препаратами (таблетки, краплі, порошок або свічки) під наглядом лікаря і незабаром приносить найбільший позитивний результат. Все що потрібно зробити хворому – це відразу ж звернутися до лікаря, який призначить потрібну терапію і після її проведення зробити аналізи, які підтвердять повна відсутність хвороби. Це дуже важливий момент, тому що антибіотики можуть зняти симптоми хвороби, але не знищити мікроб повністю і тоді хвороба буде повертатися знову і знову в більш важкій формі перейшовши в хронічну стадію свого розвитку.

Хронічна стадія хвороби виникає як запущений гострий цистит або як ускладнення, що виникає на фоні інших захворювань сечостатевої системи. У цій стадії, хвороба лікується більш довгий час із застосуванням комплексного підходу. Чому застосовується комплексний підхід? Справа в тому, що в разі запущеного або хронічного циститу, ліки і свічки вже не допомагають самі по собі так як в організмі виникає ефект звикання до антибактеріальних препаратів.

Крім того, антибіотики поступово починають вбивати корисну мікрофлору і починають негативно впливати на імунітет. У цій ситуації вилікувати цистит одними антибіотиками стає неможливо. У випадках лікування хронічного циститу, терапія включає в себе процедури з використанням інфрачервоного лазера, який дозволяє отримати позитивний ефект вже після першої процедури. Так само, одним із способів лікування, є ультразвукове зрошення слизової сечового міхура, що відновлює його стінки, покращує кровопостачання і усуває негативні наслідки антибактеріальних препаратів, тим самим підвищуючи їх ефективність.

Така комплексна методика лікування циститу в переважній більшості випадків дозволяє привести пацієнта до повного одужання.

Препарати для лікування циститу

При виборі антимікробних препаратів (антибіотиків) важливо враховувати як складність самого захворювання, так і такі параметри як всмоктування ліки в ШКТ, властивості і швидкість його розподілу по організму, а також швидкість його виведення і всілякі побічні ефекти. Одним словом, при виборі препаратів для лікування циститу потрібно звертати увагу не тільки на саму хворобу, а й на особливості організму хворого.

Сьогодні, існують спеціалізовані ліки, які концентруються саме в сечовому міхурі, що підвищує ефективність препарату, значно скорочує термін лікування циститу, і піддає організм пацієнта значно меншим навантаженням.

Профілактика циститу

• таблетки для виведення солей і сечового
  • цистит лiкування
  • цистит лікування препарати