Збільшення потенції, лікування еректильної дисфункції, засоби підвищення потенції – Віагра, Левітра, Сіаліс, таблетки для поліпшення чоловічої потенції.

Проблеми еректильної дисфункції

У наш час фахівці, які займаються «чоловічими проблемами» вже не використовують такі терміни, як «імпотенція» і «імпотент». За роки використання цих термінів, люди перетворили їх на лайливі слова. Щоб пацієнт не відчував себе ображеним і приниженим застосовується такий термін, як «еректильна дисфункція».

Під еректильною дисфункцією розумієтьсянездатність чоловіка досягти ерекції і підтримувати її для статевого акту. Статистика свідчить, що еректильною дисфункцією страждають більше 150 млн. чоловік у всьому світі. З кожним роком ці цифри зростають. Що ж є причиною виникнення цієї проблеми? Як відомо, чим старше і доросліше стає людина, тим більше проблем з’являється в його житті. Це можуть бути банальні стреси або які-небудь хвороби, в результаті яких виникає проблема еректильної дисфункції. Також проблемою виникнення захворювання може стати фізична недостатність, тобто нерухомий спосіб життя.

До нещастя ЕД стала таким поширеним явищем, якому на сьогоднішній день присвячуються конференції та симпозіуми. Окремим видам присвячуються безліч монографій.

Причин виникнення ЕД багато, але підхід до лікування один. До позбавлення від проблеми необхідний уважний підхід лікуючого лікаря, безпосередньо самого хворого та його партнерки. На сьогоднішній день фармацевтичний ринок надає безліч препаратів для лікування ЕД, найважливішими з яких є:

Віагра – це перший фармацевтичний препарат, що заслуговує довіри більшості хворих ЕД. Механізм дії Віагри полягає в тому, що кількість крові, яка надходить в статевий член, збільшується. Це викликає природну ерекцію. Перш ніж почати прийом Віагри необхідно звернутися до лікаря (уролога або сексопатолога) за консультацією. Крім цього бажано відвідати кардіолога або терапевта.

У прийомі препарату немає нічого складного. Все що від вас потрібно – це прийняти одну таблетку приблизно за годину до статевого акту. Уже через 30 хвилин препарат почне діяти. Його дія триває близько 4:00. Якщо приймати Віагру під час їжі, вона буде діяти швидше.

Препарат не викликає сексуального потягу, тобто не є збудливим. Він лише підвищує кровотік в запалі тіло статевого члена.

Левітра є високоефективним препаратом з самого першого прийому. Вона підходить для чоловіків будь-якого віку і будь-якої форми ЕД. Ефективність Левітри відзначається і у хворих на цукровий діабет.

Левітра – це надійний препарат. Часте застосування не викликає порушення ефективності. Дія препарату починається вже через 10 хв. після застосування, що дозволяє швидко і природно реалізувати свої бажання. Дія Левітри може тривати від 8 до 12:00. Це забезпечить повноцінні сексуальні відносини з партнером.

Ще одним ефективним препаратом для лікування ЕД є Сіаліс. Препарат є гідним конкурентом для інших схожих ліків. Його дія може тривати більше доби, тому не потрібно заздалегідь планувати час статевого акту. Час між статевим контактом і прийомом Сіалісу має становити як мінімум 15-20 хвилин. Приймати Сиаліс слід не частіше 1 разу на добу.

Можна зробити висновок, що існуючі на сьогоднішній день препарати для лікування еректильної дисфункції дозволяють отримати потрібний результат у більшості пацієнтів. До нещастя, залишаються пацієнти, для яких неефективні будь фармакологічні препарати. Таких хворих лікують комбінованої пероральної та інтракавернозному терапією, вакуумтерапія і хірургічними видами лікування.

У питанні чоловічого здоров’я, крім інших аспектів, чоловіків найбільше турбує сексуальне здоров’я. Коли ми говоримо «чоловіче здоров’я», ми говоримо про сексуальні можливості чоловіка. І для кожного чоловіка стан такого здоров’я грає найважливішу роль в особистому житті.

Шукаєте де можна конфіденційно купити Віагру, Левітру або Сіаліс? Купуйте конфіденційно в інтернет-аптеці!

Ліки

Таке явище як еректильна дисфункція в наш час зустрічається дуже часто. Це не діагноз на все життя і не клеймо невдахи. Однак незнання елементарних речей про цю проблему може привести до серйозних конфліктів і сімейним драмам. Тому не варто впадати в депресію або соромиться вирішувати цю проблему.

Причин виникнення еректильної дисфункції (гуманніше використовувати цей термін, ніж імпотенція) насправді дуже багато. Недосипання, стресові ситуації, порушення кровопостачання статевого члена – все це може негативно вплинути на ваші здібності в ліжку. Також розлади ерекції можуть бути викликані також прийомом деяких ліків. Стабільна еректильна дисфункція може розвинутися внаслідок таких шкідливих звичок, як надмірне вживання алкоголю і куріння.

Сучасна фармакотерапія дозволяє вирішити цю проблему, на якій стадії вона б не перебувала. Однак чим раніше чоловік звернеться до фахівця, тим швидше пройде лікування, і зможе знову відчути всі принади інтимного життя.

Отже, таблетки для ерекції з групи ФДЕ-5 інгібіторів (Віагра, Сиаліс, Левітра) є препаратами першої допомоги при будь-якій формі органічної еректильної дисфункції.

Всі три препарати (Віагра, Левітра, Сіаліс) практично не відрізняються один від одного, хіба що часом настання та термінами дії. Іншими словами ефект від всіх блокаторів ФДЕ-5 абсолютно однаковий. Віагра, Левітра і Сіаліс сьогодні є єдиними таблетованими препаратами, які мають абсолютної ефективністю в боротьбі з еректильною дисфункцією, і допоможуть повернутися до повноцінного сексуального життя і насолоджуватися нею.

• пігулки для потенції
  • види таблетки для збільшення потенції
  • які даблетки лікують чоловічу потенсію
  • як можна купити чоловічу віагру