Народне лікування раку легенів, лікування раку легенів народними засобами

Рубрики

Рак легенів є дуже небезпечним захворюванням, яке довгий час може не подавати жодних ознак про себе. Результат плачевний – лише на останніх стадіях людині ставлять цей страшний діагноз, але часто лікарі ніяким чином допомогти вже не можуть. А якщо у пацієнта пішли метастази, то в 90% випадках він не проживе й року.

Звичайно, сучасна медицина далеко зробила кроквперед, але все ж далеко не кожен хворий на рак легенів може з упевненістю сказати, що переможе свою хворобу назавжди. І як завжди, травники, які професійно займаються лікуванням людей за допомогою різних зборів трав, пропонують якщо не вилікуватися від цієї страшної хвороби, то хоча б уповільнити її поширення.

Вже відомо маса рослин, які допомагають при лікуванні раку легені. Наприклад, болиголов. Ця рослина росте на території Африки, Європи та Азії. Настоянка з нього успішно застосовується при лікуванні раку легені. Для того щоб зробити настоянку, необхідно взяти два літра 70% спирту і 4 склянки болиголова. І квіти, і стебла відмінно підходять для приготування цієї настоянки. Обов’язкова умова – болиголов повинен бути свіжим, не засушеним. Його потрібно залити спиртом і настоювати приблизно 3 тижні. Стояти він повинен в темному і прохолодному місці. Коли настоянка готова, її потрібно приймати вранці до їди. Береться пів склянки води та крапають лише 1 крапля цієї настоянки. Дуже важливо дотримуватися пропорцію, оскільки болиголов є отруйною рослиною. З кожним днем, кількість крапель на півсклянки води слід збільшувати протягом 25 днів. Після цього, протягом 10 днів додавати 25 крапель, потім 10 днів 30 крапель, а потім 10 днів 40 крапель. У тому випадку, якщо самопочуття хворого покращився, прийом настоянки слід припинити. Якщо ж ні, то приймати далі, але на цей раз необхідно зменшувати кількість крапель на 1 кожен день.

Ще одна рослина, яке успішно використовується при лікуванні раку легені – чистотіл. Для початку лікування необхідно зробити настоянку. Береться чистотіл, листя каштана, трава омели, трава софори і корінь солодки. Всі рослини змішуються, і береться 3 столові ложки трави. Їх потрібно помістити в 3-х літрову банку і залити 0,5 літра 40% спирту. Для того щоб у настойки з’явилися цілющі властивості, слід поставити банку в темне і прохолодне місце, де вона повинна настоятися 3 тижні. За цей час бажано кілька разів струшувати пляшку. Після закінчення 3-х тижневого терміну слід процідити настойку і приймати суворо за схемою: 2 тижні приймати 1 ст.ложку настоянки двічі на день – вранці і в обід, обов’язково перед їжею. Через тиждень після прийому слід дати організму відпочити один тиждень. Потім можна знову її приймати, але вже на протязі 2-х тижнів і після цього зробити перерву місяць. Таку систему прийому слід повторити 3 рази.

У тому випадку, якщо у пацієнта вже почалися метастази, то чистотіл теж здатний допомогти. Необхідно перемішати 1 ст.л чистотілу, кропиву і календулу. Всі в рівних частинах. Потім береться 1 столова ложка збору і заливається окропом. Процідити і приймати по півсклянки двічі на день: вранці і ввечері перед їжею.

Є ще одне так зване народне засіб проти раку легенів. Для його приготування буде потрібно гриб чага. Він відомий своїми властивостями дуже давно і застосовується при багатьох хворобах. Необхідно взяти березовий гриб чага і залити теплою водою. Після того, як він стане м’якше – перемолоти. Отриману масу потрібно залити кип’яченою водою у співвідношенні 1:5. Отриманий настій забирається в темне і прохолодне час приблизно на 2 доби. Після закінчення цього часу настій дістають, проціджують і приймають 2-3 рази на день по 200 мл.

Всі народні рецепти, звичайно, принесуть свою користь, але варто пам’ятати, що краще лікарів рак легенів ніхто не вилікує і самолікування подібного виду може нанести шкоду.

• лікування метостаз легенів коренем солодки
  • лікування раку легень чистотілом
  • настойка чистотілу при раку легень
  • скільки має настаюватись боліголов на спиртові