Скупчення рідини в легенях green-medicina-народна медицина, зелена аптека

1о років тому протягом чотирьох місяців я перенесла дві операції (гінекологія), і обидві з перитонітом. Друга операція була зроблена як результат наслідків першої – вся черевна порожнина була в гнійних наривах. Так от, один з наривів лопнув всередину, і швидка допомога відвезла мене без свідомості до лікарні. Зробили операцію, яка тривала 4,5 години, так як все всередині мене було покрито гнійниками.І це через те, що лікарі ніяк не могли встановити правильний діагноз. Я пролежала в реанімації 5 діб без свідомості, а моїм рідним передали, щоб готувалися до похорону. Але до мене у видіннях з’явилися Бог і Божа Матір, після чого я почала потроху одужувати.

Після цього стала вірити в Господа (до цього була кандидатом у члени комуністичної партії і затятим противником релігії). Я запам’ятовувала різні молитви, читала релігійну літературу, закінчила курси Джуни, курси масажу і стала займатися лікуванням людей. Одним словом, стала зовсім по-іншому ставитися до життя, до себе і до людей. Тепер про моє лікування.

Після першої операції у мене в легенях зібралося 1,5 л рідини, і лікарі призначили робити прокол, але я відмовилася, тому що мені знайомі наслідки цього – моєї сусідки зробили один раз прокол, а потім повторно ще 4 рази. Отже, я відмовилася, і протягом трьох днів поспіль випивала всю свою сечу. Спочатку вона була гіркою на смак, а потім стала взагалі без кольору і запаху, тільки тепла. На третій день у мене почалася сильна блювота. Блювотні маси мали запах «гемодез» та інших ліків, які мені прокопують через крапельницю. Коли через 10 днів я пішла в поліклініку й зробила повторний знімок, він показав, що на легких залишилися лише маленькі спайки.

Після великої кількості прийнятих ліків у мене запалилися суглоби, особливо кісточки на великих! пальцях ніг. Я вилікувала їх за кілька днів. Брала шкарпетки, змочувала їх в теплій сечі, одягала на ноги, зверху целофановий пакет, на нього ще пару сухих шкарпеток і лягала спати. Таким чином очистила підошви і позбулася суглобного болю.

Ще один рецепт. У мого молодшого сина був гайморит Лікарі призначили робити прокол. Я відмовилася і стала лікувати його будинку сама. Теплу сечу він втягував через ніс, щоб вона потрапляла і в рот. Гній виходив цілими грудками – ми обійшлися без проколу. Потім в лікарні лікар сама розпитувала нас, як ми лікувалися, і записала рецепт собі в блокнот.

Якщо у вас на ногах рани, виразки після бешихи, дуже добре змащувати ці місця білком курячого яйця. Намазали, підсохло, знову намазали – і так кілька разів. Печіння і біль проходять відразу, а потім починає затягуватися і рана. Рани не замотувати. Ще можна виразки заклеювати білою плівкою, яка знаходиться всередині яйця на шкаралупі.

Дуже хороший рецепт від геморою. Він допоміг багатьом моїм знайомим. Витопити немиту сітку (свинячу) на водяній бані, потім узяти цей жир і змішати з перемеленим на кавомолці коренем лепехи (аїру має бути більше). Потім покласти на целофанову плівку і ножем з цієї мазі зробити паличку у вигляді свічки. Покласти в холодильник, а ввечері перед сном відрізати ку-, сочек і ввести його в задній прохід. Дуже добре допомагає.