Лікування варикозного розширення вен, народні засоби – Медицина, здоров’я, ліки, аптеки, лікарні, хвороби, дієти, краса – Sintek

Варикозне розширення вен

Виникненню варикозного розширення вен сприяє застій венозної крові, що виникає при роботі, пов’язаній з тривалим стоянням на ногах і т.п. причинами.

Застій крові сприяє осіданню мікробів в стінці вени і таким чином викликає розвиток флебіту і тромбофлебіту. У зв’язку з цим нетрадиційне лікування повинно бути спрямоване на відновленняруху крові у венах і пожвавлення загального периферичного кровообігу.

При лікуванні цих захворювань застосовуються гідропроцедури, що усувають венозний застій: содові ванни з галуном, гарячі обгортання ніг і холодні зігріваючі компреси на ноги, грілки на область печінки, а також фруктово-овочева дієта і збори трав, що активізують діяльність шлунково-кишкового тракту , нирок і печінки.

Содові ванни застосовуються два рази в тиждень, в інші дні перед нічним сном роблять гарячі обгортання ніг (на 30 хвилин), після чого на всю ніч ноги забинтовують нетугой пов’язкою: марлю, складену в 4 рази, змочити розчином оцту (2 столові ложки 9%-ного оцту на 6-8 столових ложок води, злегка віджати і обернути навколо ураженої ділянки ноги, зверху накласти тонкий шар вати і забинтувати.

Спосіб приготування: листя, траву і квіти подрібнити, ті змішати, 2 ст. ложки збору заварити 500 мл крутого окропу, настоювати не менше 5-6 ч., пити по півсклянки 3 рази на день перед їжею в теплому вигляді.

Спосіб приготування: все змішати, 2 ст. ложки збору заварити 500 мл крутого окропу, настоювати не менше 5-6 ч. Пити П (півсклянки 3 рази на день перед їжею в теплому вигляді.

При значному розширенні вен і сильно виражених застійних явищах після серії содових ванн (10-15) проводиться курс жовтих скипидарних ванн (30-40). Крім того, два рази на місяць з перервою в 2 тижні необхідно призначати три молочні дня при постільному режимі – кожні 2:00 по 200 мл молока, всього літр. Крім молока, в ці дні не дається жодної іншої їжі. У дні без скипидарних ванн робляться гарячі ручні ванни. Щодня після їди на область печінки кладеться гаряча грілка на 40 хвилин, через день – сліпий дюбаж (сліпе промивання жовчного міхура), дається 1,5 чайних ложки глауберової (англійської) солі на склянку холодної води – натщесерце. Кожні 6 тижнів бажано ставити по 1 п’явці за вухами, на 2 3:00 дати текти крові.