Оперізувальний лишай герпес зостер: симптоми та лікування хвороби оперізувальний герпес, заразний чи лишай, народні засоби, фото оперізувального лишаю, рожевий лишай

Портал Оперізувальний присвячений такої поширеної і непростий хвороби, як оперізуючий герпес, або герперс зостер (Herpes zoster), а також захворювання рожевий лишай. На сторінках нашого сайту ви зможете прочитати багато цікавих і важливих, кориснихстатей про це захворювання і про те, які існують методи лікування оперізувального лишаю, в тому числі народні способи лікування, зможете подивитися фото оперізувального лишаю, дізнатися більше про симптоми герпесу на тілі, а також про те, чи є герпес зостер заразним захворюванням і як він передається.

Оперізувальний лишай (герпес зостер, оперізуючий герпес): що це за хвороба

Оперізувальний лишай або герпес зостер (оперізуючий герпес) – це складне інфекційне захворювання, яке виникає в результаті активізації латентного вірусу вітряної віспи. Після перенесеної в дитинстві вітрянки або ж зараження цією інфекцією в будь-якому іншому віці, вірус може цілком комфортно існувати у вашому організмі довгі роки. Під впливом певних факторів, таких як зниження імунітету, стрес, вірус активізується і виявляється хворобливими шкірними висипаннями.

Герпес зостер – це не проста інфекція, вона вражає в першу чергу нервові клітини і волокна центральної і периферичної нервової системи. Саме тому висипання при даному захворюванні завжди виникають по ходу нервових стовбурів, над місцями, де утворюються нервові сплетення.

Небезпека такого захворювання, як оперізуючий лишай, полягає в тому, що воно вражає не тільки епідерміс, але і більш глибокі шари шкіри – дерму з подальшою дегенерацією шкірних нервів.

Як уже зазначалося вище, причинами активізації вірусу можуть бути значні стреси і зниження активності природного захисту організму. Крім цього, на виникнення і розвиток захворювання надають значний ефект зовнішні несприятливі дії на організм.

Складне протікання застуди, переохолодження, СНІД, ракові пухлини і хіміотерапія – все це цілком може стати каталізатором для розвитку захворювання герпес зостер. Крім описаних причин, оперізуючий лишай може виявлятися у людей похилого віку – від 60 до 80 років, у яких також спостерігається зниження імунітету.

Оперізувальний лишай проявляється кількома досить болючими симптомами, які може виявити сам пацієнт.

Симптоми оперізувального лишаю починають виявлятися за кілька тижнів до появи висипань. Гостра пекучий біль, чутливість шкіри і больові відчуття при дотику, переохолодженні та інших впливах можуть стати сигналом до початку розвитку герпесу зостер.

Після подібних проявів на шкірі починають з’являтися висипання у вигляді маленьких почервонілих бульбашок. Запалені бульбашки виникають в областях концентрації нервів, що виходять зі спинного мозку.

Весь процес утворення висипань оперізувального герпесу може зайняти 3-5 днів, після чого бульбашки починають лопатися і сочитися.

Симптоми оперізувального лишаю в деяких випадках можуть бути різними, що свідчить про різні типи захворювання.

Бульозний герпес зостер відрізняється тим, що виникають бульбашки дуже швидко ростуть і нагнаиваются. Гангренозний вид оперізувального лишаю характерний дуже важким протіканням захворювання з виникненням некрозу дна запалених бульбашок з подальшим рубцюванням і дефектами шкіри. Геморагічний герпес зостер обумовлений криваво-червоними пухирцями, які свідчать про поразку кровоносних судин.

Особливу небезпеку становить очної і вушної оперізуючий лишай , яка супроводжується ураженням слизової рогівки ока і парезом лицьового і слухового нервів. Такі форми захворювання можуть стати причиною зниження гостроти зору і слуху, а також виникнення менінгіту.

Крім цього, існує абортивна форма герпесу зостер, для якої характерне ураження нервів без видимих ??проявів на шкірі.

Лікування оперізувального лишаю є комплексний процес і направлено в першу чергу на зниження больових відчуттів і зміцнення імунітету.

Крім цього лікування оперізувального лишаю має обов’язково включати курс прийому противірусних препаратів у вигляді таблеток, ін’єкцій або мазей зовнішньої дії.

Лікування герпесу зостер – це дуже серйозний процес, який повинен протікати під обов’язковим наглядом лікаря. Спеціально розроблені схеми прийому лікарських препаратів і інші методи лікування повинні призначатися лікарем.

Самолікування оперізувального лишаю неприпустимо, тому що крім шкірних проявів герпес зостер – це в першу чергу внутрішнє захворювання, що вражає нервову систему, лікування якого для непідготовленої людини може представляти велику небезпеку.

Крім традиційного медикаментозного лікування оперізувального герпесу , існують деякі народні засоби для лікування оперізуючого лишаю, однак використання цих методів має строго обумовлюватися з лікарем, адже при неправильному впливі на уражені ділянки шкіри захворювання може прогресувати.

Для того, щоб переконатися в небезпеці і складності захворювання, можете переглянути фото оперізувального лишаю , які дадуть вам зрозуміти, що без консультації фахівця лікувати його не можна. Подібні фото оперізувального лишаю дають уявлення лише про зовнішній прояві захворювання, проте його вплив на організм і загальне самопочуття пацієнта набагато складніше і небезпечніше.

( c) Оперізувальний лішай.ru: як лікувати оперізувальний герпес, симптоми оперізувального лишаю, народні засоби лікування, фото оперізувального лишаю

Написати коментар

Всі права захищені © 2011 Оперізувальний лишай (герпес зостер) . як лікувати оперізувальний герпес, симптоми оперізувального лишаю, народні засоби лікування герпесу на тілі, фото оперізувального лишаю

• герпес зостер лікування