Нежить, закладеність носа, лікування нежиті, симптоми нежить, лазерне лікування нежить

Наші послуги

Нежить

Нежить (закладеність носа або риніт ) – одне з найпоширеніших захворювань, зневага лікуванням якого може спровокувати серйозні ускладнення – гайморит, отит і інші. Найчастіше його причина – вірусне ураження організму або різке переохолодження. Хвороба розвивається швидко і раптово – на початку підвищуєтьсятемпература тіла, пацієнти відзначають сухість і відчуття печіння в носі, потім закладеність носа виявляє себе рясним виділенням прозорої рідини. Слизова оболонка розбухає, ще більше ускладнюючи дихання і перекриваючи рецептори – закладеність носа служить причиною тимчасового зникнення нюху і порушення смакових відчуттів.

Наступна стадія – бактеріальний нежить – розвивається у разі, якщо на запалену слизову потрапляють хвороботворні бактерії. На цій стадії виділення набувають жовто-зелене забарвлення і густішають. У випадку, якщо не лікувати захворювання, не приділяючи йому достатньої уваги, він перейде в хронічний.

Лазерні технології та комплексне лікування Лор-лікарів дозволяють перемогти не тільки гострий, але і хронічний, що виявляє себе вже кілька років, катаральний або гіпертрофічний нежить.

При лазерному впливі обробляються всі слизові поверхні носа, завдяки опроміненню лазером вони тверднуть, зменшуються в розмірі і стають більш щільними, менш схильними набряку і запалення. А також, зміцнюються кровоносні судини. Протягом 5-8 процедур успішно виліковується навіть стійкий хронічний нежить, нормалізується дихання носом, зникає його «закладеність». Крім цього, лазер надає знезаражуючу, бактерицидну дію.

Переваги лазера перед місцевим лікуванням, усуває виділення слизу – відсутність звикання та усунення безпосередньо причин, що викликають хворобу, а не його симптомів.

• Безболісність і майже повна безкровність – вплив лазера локально, застосовується місцева анестезія;

• Ефективність – лазерне опромінення дозволяє перемогти навіть найстійкіший хронічний нежить, а результат зберігається надовго;

• Стерильність – утворилася під променями лазера корочка надійно захистить слизову від впливу мікробів і бактерій;

• Простота – під час курсу процедур пацієнт може вести звичайний спосіб життя, що особливо важливо для ділових людей, які вирішили вилікувати хронічний нежить.

• закладеність носу та виділення прозорої рідини
  • нежить закладеність носа
  • нежить потим закладенисть носа