Лікування запалення слинної залози народними засобами і методами

Зазвичай дане захворювання розвивається внаслідок загальної інтоксикації організму, механічною або спазматической закупорки просвіту виводить протоки слинної залози, а також вторинного інфікування.

Першими симптомами неблагополуччя зазвичай стають збільшення розмірів ураженої залози, підвищення температуритіла, помітна болючість запаленого ділянки при обмацуванні. Через деякий час у пацієнта починається головний біль, який може віддавати в шию, скроню чи потиличну область. Виділення слини з постраждалої залози повністю припиняється.

Якщо причиною запального процесу стало впровадження в тканини патогенних гноєтворних бактерій, відбувається швидке розплавлення залізистої тканини. У пацієнта різко підвищується температура тіла, шкіра над ураженою залозою червоніє і набрякає, можливо витікання гною через виводить проток у порожнину рота. Одночасно спостерігається болісна пульсуючий біль. Нерідко запалення слинної залози стає причиною інфікування оточуючих її тканин, що призводить до порушень слуху, біль при русі мови, ковтанні, розмові.

Якщо захворювання було діагностовано своєчасно, проводиться місцеве лікування шляхом обробки порожнини рота слабким розчином чайної соди або марганцевокислого калію. Одночасно призначають комплексні антибіотики. При гнійному процесі рекомендується введення антимікробних засобів ін’єкційно в тканини слинної залози та її проток. У важких випадках рекомендується хірургічне лікування – розкриття утворився нариву, евакуація гною, антисептична обробка і дренування.

Ще народні методи та засоби

Останні коментарі

Нові статті

Незважаючи на невеликий розмір, щодо інших внутрішніх органів людського організму, підшлункова залоза відіграє досить важливу роль у всій системи, виробляючи інсулін і ферменти, вкрай н …