Лікування нейродерміту, лікування атопічного дерматиту, лікування нейродерміту гомеопатією

ВАЛЕРІЯ – ЗА!

Лікування нейродерміту

ЯК ВИЛІКУВАТИ атопічний дерматит РАЗ І НАЗАВЖДИ?

ТІЛЬКИ ГОМЕОПАТІЯ *!

Дівчинка 13 років з нейродермітом до і після 1 курсу лікування в центрі “Аконіт-Гомеомед”

Нейродерміт (сучасна назва: атопічний дерматит ) – хронічне захворювання шкіри, що протікає з частими рецидивами.

Основні прояви нейродерміту – численні зливаються між собою щільні висипання. Для нього характерний так же свербіж уражених ділянок шкіри.

Суть патологічного процесу при нейродерміті ( атопічному дерматиті ) – хронічне алергічне запалення, а основна причина виникнення – порушення імунітету, пов’язане з утворенням надмірної кількості специфічних IgE-антитіл. < / p>

Під впливом алергену в організмі хворого нейродермітом (атопічним дерматитом) запускається ланцюг алергічних реакцій – так утворюється місцевий осередок алергічного запалення. Клітини цього вогнища продовжують самостійно виділяти медіатори запалення (навіть після ізоляції пацієнта від контакту з алергеном) – тобто запалення продовжує підтримувати себе самостійно (самопідтримуючий процес).

Тому основне лікування нейродерміту (атопічного дерматиту) – протизапальну – потрібно проводити протягом 2-3 місяців до досягнення повної клінічної ремісії. А тому основа нейродерміту (атопічного дерматиту) – алергічне запалення, то спільно з протизапальною терапією зазвичай застосовують протиалергічні та імуностимулюючі препарати.

Подібне лікування, безумовно, симптоматичне (впливає не саму на причину патології, а на прояви: характерні шкірні висипання запального характеру з набряком і свербінням). Результат такого лікування – зменшення патологічних проявів і тимчасове (зазвичай на 4-12 тижнів) відновлення шкіри. Ефект підтримується і за рахунок дотримання суворої дієти, і за допомогою препаратів, що зміцнюють нервову систему і вітамінотерапії. Але радикального лікування нейродерміту (атопічного дерматиту) доданому підході очікувати, на жаль, не доводиться.

Зазвичай через відсутність стійкого позитивного ефекту така терапія закінчується застосуванням системних кортикостероїдів. Нерідко доводиться вдаватися і до застосування антибіотиків! Таким чином, зазвичай і «замикається» це порочне коло: дійсно, хвороба ходить по колу, вимотуючи пацієнта і знижуючи якість його життя – виникають супутні захворювання і навіть інвалідність.

Т.ч. необхідність вибору альтернативного, а головне-адекватного, методу лікування нейродерміту (атопічного дерматиту) була продиктована самим життям. Це і висунуло гомеопатичний метод лікування нейродерміту на основне місце.

І дійсно, в останні два десятиліття гомеопатія зайняла міцно одне з перших місць в якості системної базисної терапії у таких пацієнтів. Тому з 1991 року до центрів «Аконіт-Гомеомед» щорічно звертаються сотні паціентові з початковими, і з запущеними формами захворювання.

Найважливішим відзнакою г омеопатіческого лікування нейродерміту (атопічного дерматиту) від усіх перерахованих вище є необхідність індивідуального підбору гомеопатичних моно препаратів для кожного конкретного пацієнта – за принципом: кожному пацієнту – «свої» препарати для лікування одного і того ж заболеванія.Ведь мета такого лікування – усунути саму ПРИЧИНУ цієї хронічної патології!

Такий підхід і визначає позитивний ефект лікування індивідуально підібраними моно препаратами! Адже загальна кількість гомеопатичних препаратів, здатних повністю вилікувати нейродерміт (атопічний дерматит) – десятки тисяч! І при підборі індивідуальної гомеопатії важливо враховувати і загальне тло алергізації організму пацієнта, і рівень його імунітету, і особливості гормональногообмена, і всі супутні захворювання. Зрозуміло, що якісно провести цю роботу зможуть тільки ПРОФЕСІОНАЛИ!

Адже, від підбору самих моно препаратів та схеми їх прийому залежить исам результат, і його стабільність. Тому важливо, не займаючись самолікуванням, відразу ж звернутися за допомогою до фахівців.

Лікарі-гомеопати, які взялися вилікувати (а не «полікувати»!) пацієнта з нейродермітом, повинні мати власний клінічний досвід лікування саме цього захворювання. І виключно гомеопатією – без поєднання прийому гомеопатичних ліків з травами, таблетками, а тим більше гормональними мазями.

атопічний дерматит у дітей, лікування гомеопатією

хлопчик 10 років з нейродермітом до і після лікування в центрі “Аконіт-Гомеомед”

Допомагає нашим фахівцям і проведене ними на кожному прийомі сучасне модифіковане діагностичне обладнання для проведення діагностики за методом Фолля або по ДРТ – а це особливо важливо для того, щоб повністю вилікувати пацієнта з нейродермітом (атопічним дерматитом)!

А що проводиться відразу ж на кожному прийомі лікувальна процедура – БРТ (біорезонансна терапія) протягом першого ж сеансу поліпшення мікроциркуляцію і метаболізм в осередках ураження, нормалізує вологість шкіри, а відповідно, запобігає і прогресування процесу.

Батькам дітей з нейродермітом (атопічним дерматитом) або мають спадкову схильність до алергічних захворювань, потрібно розуміти особливу важливість профілактичного лікування індивідуальними гомеопатичними моно препаратами з метою попередження сенсибілізації дитини!

Тепер будь-якому пацієнтові з нейродермітом (атопічним дерматитом) легко зробити вибір на користь самого адекватного, радикального, нешкідливого і недорогого методу лікування – гомеопатичного!

• лікування атопічного дерматиту
  • атопічний дерматит у дітей лікування форум
  • недорогі імуностимулюючі препарати

_0.31MB/0.02049 sec