Кіста яєчників Народні засоби лікування хвороб

Кіста яєчників

«Доля зробила мені царський подарунок – Ваші книги! Кожен мій день починається і закінчується з Ваших порад. Спасибі Вам велике!

Мені 41 рік (зростання 167 см, вага 52 кг). За Вашим рекомендаціям живу 3 роки. Спочатку півтора року вранці пила по 200 мл ранкової урини. Влітку 1998 року почистила товстий кишечник (виходила прозора слиз, 2 аскариди, шматочкишлаку, запах стояв жахливий), восени – нирки (вийшло багато муті і піску), в пік активності печінки почистила 6 разів печінка (вихід каменів був великий в лютому і березні – дві жмені, камені зеленувато-сині, величиною від дрібної квасолі до дрібного гороху, після втрати каменів стан легкості незвичайне), голову чистила 4 рази (слиз виходила прозора весь час), підшлункову залозу і селезінку, з допомогу молока та меду, шкіру – відвідуючи сауну протягом місяця через 3 дні і натираючи тіло упаренной уриною. Тепер ходжу в сауну один раз на тиждень. Щоранку промиваю ніс по десять разів кожну ніздрю свіжої уриною, протираю обличчя, полощу рот. Голодую 2 рази на місяць по 36 годин. В 1-ю і 3-ю фазу Місяця роблю фізичні вправи, протягом 9 місяців 5 раз на тиждень по 30 хвилин очищала польову форму життя за допомогою дихання під музику.

Через рік, влітку 1999 року, вирішила почистити свій організм за допомогою полину від паразитів. Брала її в сухому вигляді через кожні 2 години, так протягом тижня, потім робила напар з полину і очищала товстий кишечник теж 7 днів. Наприкінці тижня у мене з’явилися болі внизу живота, при клізмах напар в мене входив погано, як ніби то щось заважало. А на наступний день у мене почалася кровотеча (начебто почалися місячні через 14 днів, і сильні болі внизу живота). Температури не було. Мене направили на УЗД і повідомили, що замість яєчників у мене месево; рекомендовано було терміново лягти в лікарню, проколоти антибіотики і потім видалити один або обидва яєчники. Але по роботі я була змушена на наступний день виїхати у відрядження в інше місто. Була там в одного лікаря, поставив діагноз – запалення придатків. У іншого лікаря – кіста яєчника, кістозний вузол. До лікарні я лягти відмовилася. Кровотеча пройшло як звичайні місячні, за 4 дні. Болі внизу живота пройшли через тиждень (ставила тампони з упаренной урини, полегшення відчувалося майже відразу).

[ Я думаю, що кісти і раніше були. Застосування полину початок їх руйнувати, від цього з’явилися болі, і почалося очищення через місячні. Завдання полягає в тому, щоб безболісне вивести з організму розкладається тканину, складову кісти. Для цього треба зробити голодування до 2-3 тижнів, а то і більше. На область живота ставити глиняні катаплазії, щоб вони витягали зруйновані тканини. Рекомендую поголодувати і поробити клізми з сіллю і розчином «люголя», вони очистять організм через товстий кишечник.

Робити клізми треба так: з самого початку голоду, в перший день розчинити в 2 л води 1 ст. ложку солі та 5 крапель розчину «люголя» (це йод в гліцерині). Таких клізм треба поставити дві, одну за одною. Далі дозування треба збільшити – 1,5 ст. ложки солі і 10 крапель на 2 л води. Також зробити дві клізми. Потім 2 ст. ложки солі і 15 крапель; 2,5 ст. ложки і 20 крапель; 3 ст. ложки і 25 крапель; 3,5 ст. ложки і 30 крапель; 4 ст. ложки і 35 крапель, і так дійти до 5-6 ст. ложок і 40-50 крапель. Але, збільшуючи дозування, завжди орієнтуйтеся на своє самопочуття. Адже одній людині достатньо 2-3 ст. ложок солі, а іншому 5-6. Одному слід ставити клізми кожен день, іншому через день, щоб дати можливість кишечнику відпочити.

Сольовий розчин буде за рахунок осмосу нагнітати воду в товстий кишечник, очищаючи його. Йод буде дезінфікувати тканини і вбивати гниль. Якщо є патологія в товстому кишечнику, то можуть виникнути болі, в деяких випадках сильні. Це зрозуміло – йде відторгнення зрослої зі стінкою кишечнику грибниці (вона буде відходити у вигляді кірок, твані, слизу, лахміття). Якщо буде не під силу, то відпочиньте стільки днів (зазвичай 2-3), скільки потрібно для відновлення пошкодженої слизової товстого кишечника.

Клізми з сольовим розчином добре витягують патологію навіть з печінки. Перевірено практикою. Що стосується голоду, то він дозволить вам відновити зруйновані кістами яєчники. Для цього голодувати треба 2-4 рази по 3 тижні і більше. Орієнтуйтеся на своє самопочуття. ]

Я була вже у 9 фахівців, останній з них – онколог, всі вони настійно рекомендують оперуватися, все розводять руками, кажуть, що не бачили настільки деформовану, погнуту і пом’яту кісту. [ Ця дія полинових клізм . ] Справа 6-сантиметрова кіста, вона поглинула яєчник, а ліворуч кіста з’являється тільки перед місячними, до кінця циклу. Два місяці у мене пішло на з’ясування всього цього, місяць я була в повній депресії, відчуваючи тиск лікарів (у мене в рідні вони теж є), з здорової людини я перетворилася на руїну, хоча правий бік у мене поднивал вже років десять [ Так «тліє» патологія, потихеньку розростаючись . ], Але лікарі нічого не визначали раніше.

[ Не дозволяйте негативної інформації тиснути на вас. Ніколи не впадайте у відчай – це гасить енергетику організму. Вірте в свій праве діло і постійно перебувайте в піднесеному настрої, викликаючи його штучно – це ваша перемога над недугами. ]

Почала робити вранці і ввечері спринцювання свіжої уриною, п’ю по 100 мл упаренной урини щодня ввечері, а в обід приймаю свіжу по 200 мл, в піхву на всю ніч ставлю тампон, рясно змоченою упаренной уриною, в 3-у фазу Місяця низ живота на всю ніч намазую блакитною глиною, розведеною в упаренной урині до консистенції густої сметани. [ Правильно, плюс змініть харчування на цілісні каші та овочі, пийте побільше свіжого морквяного соку з буряковим або яблучного з буряковим . ] П. І. І., м. Москва ».

• кіста яєчників люголем
  • земна наталя кісти яєчника
  • щоранку біль у товстому кишечнику