Гіпотиреоз, ендемічного зоб, аутоімунний тиреоїдит, вузловий зоб –

Гіпотиреоз, ендемічного зоб – захворювання, що характеризується зниженою функцією щитовидної залози, тобто зниженим вмістом гормонів в крові Т3 і Т4 і підвищеним вмістом ТТГ (тиреотропного гормону гіпофіза) по відношенню до норми.

Гіпотиреоз супроводжується симптомами: сонливість, млявість, зниження пам’яті, уповільнення мови, рухів, швидка стомлюваність, зниження працездатності,набряклість обличчя і кінцівок. Шкірні покриви сухі, бліді, з жовтуватим відтінком. Мова потовщений, спостерігається захриплість, ламкість і випадання волосся, зниження температури тіла, запор. Брадикардія, схильність до гіпотензії.

Аутоімунний тиреоїдит або лімфоматозний тиреоїдит – це запальне захворювання щитовидної залози аутоімунної природи, коли в організмі людини утворюються антитіла і лімфоцити пошкоджують власні клітини щитовидної залози. (В нормі антитіла в організмі людини виробляються тільки на чужорідну речовину).

Найчастіше аутоімунний тиреоїдит зустрічається у пацієнтів від 40 до 50 років, причому у жінок в десять разів частіше, ніж у чоловіків. Це найбільш часто зустрічається запальне захворювання щитовидної залози. І останнім часом аутоімунним тиреоїдитом страждає все більше пацієнтів молодого віку і дітей.

У перші роки перебігу аутоімунного тиреоїдиту скарги, як правило, відсутні. У подальшому характерна різна ступінь гіпотиреозу, яка може супроводжуватися ознаками зменшення розмірів щитовидної залози. Грунтується на клінічній картині і даних гормональних та імунологічних досліджень крові.

При вузловому зобі поряд з внутрішнім лікуванням рекомендуємо використовувати зовнішні кошти.

Зовнішні засоби лікування щитовидної залози – це мазі, розтирання, компреси. Вони рекомендуються для нормалізації функції щитовидної залози, а також при наявності вузлових і кістозних утворень.

Зовнішні кошти необхідні для максимально ефективного лікування і їх необхідно поєднувати з внутрішніми засобами для досягнення найкращого результату.

Ми пропонуємо в якості зовнішніх засобів використовувати цілющі мазі на основі витяжок лікарських трав і пальмового масла. Рекомендуємо чергувати мазі в процесі лікування: один місяць використовувати одну мазь, другий місяць – іншу, і таким чином можна міняти мазі в будь-якій послідовності.

– Мазь перстачу білої з морозником. Нормалізує функцію щитовидної залози, сприяє розсмоктуванню вузлів і кіст в щитовидній залозі. Вартість 25мл – 150 руб.

– Мазь софори японської. Нормалізує функцію щитовидної залози, застосовується як при зниженій, так і при підвищеній її функції. Вартість 25мл – 100 руб.

– Мазь волоського горіха. Рекомендується при зниженій функції щитовидної залози (гіпотиреоз). Вартість 25мл – 100 руб.

Пропонуємо кілька варіантів найбільш вдалих і ефективних комплексів лікування гіпотиреозу, які зарекомендували себе з позитивної сторони протягом тривалої практики.

Через кожні 3 місяці лікування рекомендується проходити обстеження і спостерігати за результатами (необхідно пройти УЗД і дослідження крові на гормони).

Рекомендуємо кожні 3 місяці застосовувати різні комплекси (чергувати їх можна в будь-якій послідовності).

Загальний курс лікування становить не менше 1 року. Лікування тривале, але зате ефективне і – жодних побічних ефектів, крім поліпшення загального самопочуття!