Цукровий діабет Народна медицина на кожен день

Цукровий діабет

Цукровий діабет – хвороба, при якій в крові підвищений рівень цукру, що викликає більшу частину симптомів цього захворювання. Існують різні типи цукрового діабету. При всіх типах порушується здатність організму засвоювати необхідну кількість цукру з крові, але в кожному випадку причина такого порушення різна. Двома найбільш частими типами цього захворюванняє діабет 1-го типу і діабет 2-го типу. 1-й тип діабету ще називається інсулінзалежний цукровий діабет у зв’язку з тим, що пацієнти повинні робити щоденні ін’єкції інсуліну для того, щоб жити. Цей тип діабету зазвичай виникає у молодих людей.

Діабет 2-го типу (або як раніше його називали – інсуліннезалежний цукровий діабет) найчастіше виникає у людей старшого віку. На початку захворювання з симптомами діабету можна впоратися без допомоги інсуліну. Однак з плином часу пацієнти з 2-м типом діабету переходять на терапію інсуліном просто тому, що інші види лікування стають недостатньо ефективними.

– часте сечовипускання і відчуття невгамовним спраги, що призводять до зневоднення організму;

Якщо підшлункова залоза ослаблена , а людина поїдає велику кількість продуктів, що містять цукор. А також велика кількість жирної їжі, то підшлункова залоза, через перенапруження, може “відмовити”. І це так само дасть початок цукрового діабету.

Недостатність інсуліну в організмі призводить до порушення всіх видів обміну речовин. Для глюкози знижується проникність клітинних мембран у багатьох тканинах. Збільшується рівень вмісту цукру в крові, що вкрай шкідливо для організму. Знижується освіта і посилюється розпад жирів, що призводить до підвищення в крові рівня кетонових тіл (ацетон). Це порушує кислотно-лужну рівновагу в організмі і порушує функцію нирок.

Спостерігається також посилений синтез холестерину. Знижується синтез білка, у тому числі і антитіл, що призводить до зменшення опірності організму інфекціям. Значна втрата рідини в результаті посиленого сечовипускання призводить до зневоднення організму. Посилюється виділення з організму багатьох корисних речовин.

Коріння кульбаби лікарської, листя кропиви, листя чорниці, стулки плодів квасолі, трава манжетки – все порівну. Приймати по 1 ст. ложці настою (без цукру!) 3 рази на день.

Настій листя подорожника. 10 г сухого подрібненого листя на склянку окропу, настоювати 15 хв., процідити. Приймати по 2 ст. ложки 3 рази на день до їди.

Брусничний сік. Промиті ягоди залити кип’яченою водою (2 склянки води на 700 г ягід), кип’ятити 10 хвилин, розтерти ягоди товкачиком, процідити. Сік заправити ксилітом, сорбітом або сахарітом. Приймають в охолодженому вигляді по 1/2-1 склянці на день.

Настій стулок плодів квасолі. Взяти 2-3 ст. ложки подрібнених стулок квасолі, залити в термосі 2 склянками окропу і залишити на 6 ч. Випити в 3 рази за 20-40 хв до їди.

Морквяний коктейль. Требуется на 4 порції: 2 склянки морквяного соку, 2 апельсина, 1 лимон, 2 чайні ложки меду, 1 склянка кисляку або ряжанки, 4-8 кубиків харчового льоду. Спосіб приготування. В міксері добре збити морквяний, апельсиновий і лимонний соки, кисле молоко або ряжанку, мед.

50 г подрібнених коренів оману залити 500 мл горілки , настоювати 2 тижні в темному місці, періодично струшуючи. Процідити. Приймати по 30 крапель 3 рази на день до їди, розвів в невеликій кількості води.

Шматочок мумійо розміром з рисове зернятко розчинити в 0,5 ст води і приймати вранці натщесерце та ввечері перед сном. Курс – 10 днів, потім – тижнева перерва і повторити курс.

Настій трави кропиви дводомної. Залити 7-10 г трави 1 склянкою окропу, настоювати 15-20 хв. Приймати по 1 ст. ложці 3 р. в день.

Відвар коренів лопуха. Взяти 10 г сухих коренів подрібнених на 1 склянку води; кип’ятити 15-20 мн., настоювати 30 хв. Приймати по 1 ст. ложці 3-4 рази на день.

Настій трави споришу (горця пташиного) 20 г сухої подрібненої трави на склянку окропу, настівать 10-15 хв. Приймати по 1 ст. ложці 3-4 рази на день.

Настій квіток липи 2 ст. ложки сухих квіток на 2 сткана окропу. Наполягати 20-30 хв., Процідити. Пити замість чаю або кави.

Ванна з трави конюшини лугового 50 г сухої трави на 1 л окропу. Настоювати 2 год, процідити. Ванну (36-37 град) приймати на ніч. Тривалість 10-15 хвилин. Курс – 12-14 ванн.

При діабеті рекомендується щодня пити чай з ромашки. Це дозволить зберегти зір і зняти нервову напругу.

Лапчатка. Одна столова (сухий) ложка на один стакан кіпетка, настояти 20,30 мінут.Піть на тощак 1 раз в день.После прийому не є 1:00, курс для діабетиків другого ступеня один месяц.После застосування перерву два тижні, після чого курс повторити .

Що б уникнути діабету другого типу необхідно насамперед стежити за вагою, правильно харчуватися, не їсти після 6:00, займатися фізкультурою 4 рази на тиждень по 40-60 хвилин, уникати стресів і нервових напружень.

Консерванти містяться в ковбасних виробах можуть спровокувати розвиток діабету. Дієтологи рекомендують обмежити або взагалі відмовитися від споживання сосисок, ковбас, шинки і бекону, людям які знаходяться в групі ризику.

a esli esti eti simtomi, mojna lecitsea s travami i tabletcami, no ne s inectii insulina? i cakie tabletki?

• мумійо і підшлункова
  • Народна медицина цукровий діабет
  • народна медыацына цукровый диабет