Стоматологія 22 Століття лікування зубів Москва протезування сучасна імплантація наркоз без болю відбілювання якісне, ЦНИИС

Стоматологія «22 Століття» в Москві: якісне лікування зубів без болю, зубна імплантація, зубне протезування, відбілювання

Наша клініка «22 століття» (м. Москва) названа так не випадково, в назві закладено глибокий зміст. Стоматологія 22 століття – клініка майбутнього – це більше, ніж сучасна стоматологія. Наші фахівці здійснюють лікування зубів, протезування, імплантацію, відбілювання,протезування на імплантатах на високому професійному рівні. Ми надаємо самий широкий спектр стоматологічних послуг, у тому числі можливе лікування під “загальним” наркозом. Вашим здоров’ям з чуйністю та турботою займуться кращі фахівці Москви – доктора зі стажем від 10 до 25 років, професори та кандидати медичних наук, які викладають у вищих навчальних закладах та на кафедрах, навчаючи нові покоління лікарів-стоматологів.

тупикових ситуацій для наших фахівців немає. Адже у нас працюють ті самі «професора», на консультацію до яких посилають пацієнтів лікарі в будь-який «звичайної» стоматологічній клініці Москви. Ціни доступні й оптимально відповідають якості лікування.

Найкраще свідчення про якість роботи нашої стоматологічної клініки – відгуки пацієнтів. Їх імена і відгуки ви можете прочитати тут, на цьому сайті. Відомі люди столиці, «зірки» довіряють нам лікування, протезування зубів – а всі ми знаємо, як важлива ідеальна посмішка для публічних персон. Пацієнти рекомендують нашу стоматологічну клініку своїм знайомим, родичам і друзям.

На службу пацієнтові поставлені самі передові технології і методи, високотехнологічна апаратура, обладнання, препарати, матеріали. У нас ви знайдете все, чого може бажати пацієнт, вирушаючи до стоматолога. Відсутність болю при лікуванні зубів. Точна і певна ціна, відома заздалегідь, бажано – доступна і не захмарна. Ввічливість і чуйність всього персоналу – від медсестри до світил медичної науки. Затишна і невимушена, не «лікарняна» обстановка. Прості і доступні терміни, чіткі і певні рекомендації. Умілі і «легкі» руки лікаря; апаратура, яка дозволить медикам відразу поставити правильний діагноз і виробити оптимальний алгоритм лікування … Відсутність ускладнень і «шлюбу». Наша стоматологічна клініка відповідає всім цим критеріям на 100%.

Сучасна стоматологія: лікування під “загальним наркозом”

Як прості, так і надзвичайно складні процедури і операції ми проводимо без болю. Різні види анестезії, якою користується сучасна стоматологія, руйнують вкорінені міфи про те, що лікування зубів без болю нібито неможливо. Можливо, і більше того, не тільки без болю, але й уві сні! Ви засинаєте і прокидаєтесь з абсолютно здоровими зубами.

Далеко не всяка стоматологія Москви може дозволити собі лікувати зуби під «загальним» наркозом. Фактично, лише кілька клінік мають ліцензію на застосування загальної анестезії. Занадто високі вимоги, які пред’являються до стоматологічній клініці – і перш за все, необхідна висока кваліфікація, стаж і досвід лікарів. У нашій «професорської» клініці наркоз застосовується давно й успішно.

У нас наркоз абсолютно безпечний. Для лікування під загальним наркозом у нашій клініці є окремий, спеціально обладнаний кабінет, за станом вашого серця, кров’яним тиском пильно стежать «розумні» і чуйні прилади і не менш чуйні й турботливі фахівці, анестезіологи вищої категорії.

У нашій стоматології протезування зубів, імплантація, лікування та інші процедури під «загальним» наркозом здійснюється абсолютно нешкідливо. Новітні препарати – «Диприван», «дормікум» і «Анексат» – м’яко впливають на організм, не викликають звикання, легко переносяться, вже через півгодини після лікування під «загальним» наркозом ви можете самостійно вирушати додому. Ми в однаковій мірі дбаємо і про ваше здоров’я, і ??про якість життя! Це наш основний принцип.

Головний лікар професорської клініки «Стоматологія 22 століття» Снітковський Аркадій Олександрович – лікар вищої категорії, він багато разів проходив стажування в Німеччині. Він пропонує пацієнтам унікальну методику протезування зубів під «загальним» наркозом (включаючи і імплантацію зубів, і всі види протезування). Якщо показань до «спільного» наркозу немає (або є протипоказання), то наші фахівці проведуть лікування під настільки ж якісною місцевою анестезією. Так чи інакше це буде лікування без болю та ускладнень, з гарантованим надійним результатом.

Довірте стан своїх зубів надійним рукам висококваліфікованих фахівців нашої клініки, і ви можете бути впевнені в довгостроковому, надійному результаті.

Наші послуги

• сучасна стоматологічна апаратура