Аденома простати, лікування, операція, симптоми – Південно-Західна, Вернадського, Кунцевська, південний захід Москва ЮЗАО

НАША Урологія

Захворювання уролог

Діагностика

Величезному кількості людей в усьому світі весна і літо не приносять радості і безтурботного відпустки. Все тому, що ці люди страждають на поліноз. Поліноз або сінна лихоманка – сезоннеалергічне захворювання, обумовлене алергічною реакцією до пилку рослин.

Плазмаферез – сучасний ефективний метод екстракорпоральної хірургії крові. За своєю суттю – це екстракція (витяг) з циркулюючої крові частини її рідкого компонента – плазми, в якій і містяться субстрати багатьох хронічних хвороб і токсичних станів.

Питання Уролог-андролог у мене член в стані ерекції 7см, мені соромно навіть купатися на річці (був дерматит). Доктор як мені бути?

Доброякісна гіперплазія передміхурової залози (ДГПЗ, аденома простати)

Доброякісна гіперплазія передміхурової залози (ДГПЗ, аденома простати) давно займає провідне по частоті місце серед захворювань чоловіків, особливо старшого віку. Трохи статистики: у віці до 40 років страждає аденомою простати 20% пацієнтів урологічних клінік, у віці 50-60 років – уже 40%, у 60-70-річних чоловіків захворювання діагностується у 70% випадків. Незаперечним фактом є і те, що ДГПЗ займає перше місце по частоті інструментально-оперативного лікування серед всієї урологічної патології.

Причиною розвитку захворювання, яке виявляється у зростанні вузлів залізистої тканини всередині самої простати, є вікові порушення обміну і регуляції статевих гормонів в організмі. При прогресуванні ДГПЗ відбувається здавлення цими вузлами сечівника, його подовження і вигин. Це призводить до ослаблення і почастішання акта сечовипускання, його уривчастості, почуттю неповного випорожнення сечового міхура. Свою лепту у цей процес вносить набряк шийки сечового міхура і сечовипускального каналу внаслідок порушення кровообігу в залозі, що розвивається на цьому тлі запальний набряк простати, спазм м’язових елементів сечового міхура і простати. З іншого боку – ростуть вузли відтісняють нормальну залізисту тканину до оболонки (капсулі) органу, наслідком чого є її атрофія з наступним рубцюванням, порушення відтоку секрету, каменеутворення, хронічне запалення. З роками зростає можливість розвитку злоякісного процесу в тканині залози. Об’ємний процес в простаті змушує працювати м’яз сечового міхура на знос, що призводить при вичерпаних ресурсах до її дистрофії, запалення, утворення каменів у сечовому міхурі і нирках, руйнівним змінам в нирках і у всьому організмі.

У «Нашій клініці» Ви можете пройти комплексне обстеження у наших урологів на предмет наявності ДГПЗ, яке включає в себе – огляд урологом, спеціалізоване ультразвукове обстеження (УЗД-діагностика), комплекс лабораторних досліджень, у тому числі спрямованих на виявлення запального процесу, визначення його причини (інфекційного агента), проведення ключового Онкотест (PSA-аналіз).

Найбільш цінну інформацію для уролога дає застосування комбінованого транспузирного і трансректального УЗД-обстеження. Воно забезпечує верифікацію і фотодокументації всіх тонкощів структури залози, її розмірів і патологічних вогнищ в ній. Проведення комплексу цитоморфологічних досліджень слизової оболонки уретри і секрету простати дозволяє отримати цінну інформацію про особливості запального процесу.

Завданням лікування аденоми простати є поліпшення якості життя пацієнтів, попередження ускладнень, стабілізація стану, ліквідація запального процесу, відновлення сечовипускання і статевої функції і в ряді випадків встановлення необхідності проведення можливого інструментально-оперативного лікування (трансуретральна резекція – ТУР, простатектомія та ін ).

Фахівці за напрямом: Урологія Гусєв Артур Анатолійович лікар – Уролог-андролог