Підвищена пітливість ніг і рук – як позбутися пітливості?

Лікування підвищеної пітливості рук, пахв і підвищеної пітливості ніг – непросте завдання. Лікар на прийомі допоможе вирішити питання: як лікувати підвищену пітливість рук і ніг? Пітливість – це не медична, а косметична проблема. Враховуючи багаторічний досвід нашої клініки, можна сказати: лікувати підвищену пітливість рукі пітливість ніг нескладно, а результати лікування пітливості дуже хороші.

Як позбутися пітливості рук і ніг?

Для того щоб позбутися пітливості рук і ніг, існує кілька способів. У Росії багато людей намагаються позбутися пітливості за допомогою народних засобів, заспокійливих пігулок і навіть гіпнозу. Але такі методи позбавлення від пітливості не є радикальними і майже завжди неефективні.

Пітливість рук: пітливість пахв і пітливість долонь

Пітливість рук поділяють на підвищену пітливість долонь і підвищену пітливість пахв. Обидві ці проблеми доставляють масу клопоту. Лікування пітливості долонь проводять за допомогою ін’єкцій ботокса, а радікакально (назавжди) хірургічно – за допомогою лазера. Ефект ботокса на підвищену пітливість созраняется 6-12 місяців.

Лікування гіпергідрозу – препарат BOTOX

Визначення області гіпергідрозу проводиться за допомогою тесту Мінора: поверхня шкіри обробляється розчином йоду і присипається картопляним крохмалем. При контакті з хлором, що міститься в поті, йодідіони перетворюються в йодином, забарвлюючи нанесений на шкіру коричневий розчин йоду у фіолетовий колір. В залежності від тесту доктор визначає необхідну кількість одиниць Ботокса, які будуть вводиться пацієнтові. Препарат Ботокс вводиться внутрішньошкірно під місцевою анестезією кремом “Emla”.

Під дією препарату Botox пітливість припиняється на оброблених ділянках через 2 дня, ефект зберігається протягом 6-12 місяців. Побічних реакцій при цій процедурі не буває. У нашій клініці виконано більше 1000 процедур щодо усунення підвищеної пітливості і все з відмінними результатами.

Лікування пітливості на апараті Smartlipo

Гіпергідроз пахв дуже добре усувається на апараті Smartlipo. Підвищена пітливість пахв на апараті Smartlipo (Італія) усувається без операції, без болю і назавжди!

У проблемній зоні, через прокол в шкірі діаметром 1 мм вводиться мікроканюль з оптичним волокном. Лазерний промінь на кінці мікроканюлі в процесі випромінювання та руху впливає на клітини потових залоз. У зв’язку з тим, що процедура проводиться в поверхневих шарах шкіри, вона малоінвазивна, використовується місцева анестезія, разом з усією підготовкою маніпуляція займає від 15 до 30 хвилин.

Лікування гіпергідрозу за допомогою даної методики не дає перегріву тканин, відсутні гематоми, при цьому лазерний вплив в силу своєї особливості, стерилізує область обробки.

Пітливість пахв усувається за рахунок того, що неодимовим лазером руйнуються потові залози. Гіпергідроз пахв лікується за 1 процедуру і без будь-яких ускладнень. При процедурі робиться лише 1 маленький прокол для введення тонкого світловода. Прокол заживає без сліду.

Для лікування пітливості пахв рекомендоване лікування пахвового гіпергідрозу лазером (докладніше див тут …) або лікування пахв гіпергідрозу за допомогою ботокса (докладніше див тут … ), а у повних пацієнтів – ліпосакція.

Рясна пітливість, надмірна пітливість – лікується на 100%

Рясна пітливість, надмірна пітливість рук і ніг доставляє незручності і знижує рівень життя. Але, на щастя, медицина навчилася ефективно лікувати підвищену пітливість, і тепер надмірна пітливість лікується як малоінвазивними (лазер), так і медикаментозними (ботокс) методами.

Вартість лікування пітливості

• пітливість ніг та рук лікування
  • пожовтіння шкіри та пітливість ніг і рук рук
  • як позбутися надмірної пітливість рук