панавір – лікування герпесу, лікування папіломи та інших вірусних інфекцій!

Ми вилікували 200 000 пацієнтів за унікальною методикою застосування панавір ® від герпетичної інфекції, включаючи цитомегаловірусну інфекцію, а також захворювання викликані вірусом папіломи людини!

Дорогі друзі, раді бачити Вас на нашому сайті!

Сайт присвячений оригінальному вітчизняному противірусного препарату панавір . На сторінках сайту Ви познайомитесяз сучасної та об’єктивною інформацією про природу вірусних інфекцій, захворюваннями пов’язаних з ними, діагностикою та комплексним лікуванням із застосуванням препарату панавір .

У розділі Пацієнту популярно викладена інформація про вірусних захворюваннях, таких як папіломавірусна інфекцій (бородавки), герпетична інфекція, включаючи цитомегаловірус і вірус Епштейна-Барр, а також ГРВІ, грип та інші актуальні теми. Враховуючи серйозні наслідки після зараження вірусними інфекціями, настійно рекомендуємо звертатися до фахівця, тому що інформація несе ознайомлювальний характер.

У розділі Лікарю розміщені публікацій за темами ВПЛ, ВПГ, ЦМВІ, ВЕБ, ГРВІ та грип, але найбільша частина, якого займає застосування препарату панавір в комплексній терапії папіломавірусної інфекції.

На сторінках Форуму, Ви зможете дізнатися про проблеми, які Вас цікавить, і поставити питання фахівцеві. Поділитися власним досвідом і залишити свої побажання розробникам.

Дізнатися про нову пропозицію від розробників препарату панавір, які спільно з провідними фахівцями впровадили унікальну методику лікування герпесу, папіломи і проводять комплексну реабілітацію пацієнтів на базі санаторію “Ліхвінского води” розташованого в курорті Країнка в 2,5 годинах шляху по Київському шосе.

Гель панавір

Гель панавір спочатку був розроблений як зовнішній засіб проти герпетичних уражень шкіри та слизової. Проте в процесі клінічних і амбулаторних спостережень за хворими з’ясувалася його висока ефективність не тільки при герпесі, а й у лікуванні папілом та інших новоутворень, викликаних вірусом папіломи людини (ВПЛ).

Гель панавір – це зовсім оригінальна вітчизняна розробка, втілила в собі передові погляди світової фармакології. Він абсолютно безпечний і показаний для тривалого застосування. Крім прямого широкого противірусної дії гель володіє масою інших достоїнств: він зменшить свербіж, зніме біль, зупинить запальний процес, прискорить регенерацію тканини, не дозволить утворитися рубців в процесі ранозажівленія, захистить шкіру від приєднання вторинної інфекції.

Гель панавір володіє прекрасними споживчими властивостями: він економічний – на шкіру та слизові досить наносити дуже тонкий шар, не має запаху, не залишає слідів на одязі. Всмоктавшись в шкіру, діючі речовини зберігають своє захисну дію до трьох діб, так як сіль рідкоземельного металу лантану проникаючи в шар шкіри, утворює бар’єрну сітку для інфекційних агентів і зникає в результаті природної регенерації та злущення поверхневих шарів. Панавір гель формує захист також від шкідливих ультрафіолетових променів, що також не бажано на етапі загоєння рани.

панавір це рослинний противірусний препарат, який до того ж володіє і імуномодулюючою властивістю, що важливо при появі герпесу. Так як при ослабленні власного захисника від всіх інфекцій – імунітету, починає активізуватися герпес.

Приблизно кожен п’ятий росіянин знайомий з цією проблемою – як іноді болісно і довго доводиться маскувати цю напасть – герпес, і у досвідченого людини завжди є умови яким має бути оптимальний засіб.

Навіть якщо утворилася скоринка, прозорий гель панавір безболісно почне лікувальну дію, знімаючи запалення, свербіж і прискорить загоєння, приблизно за 24 години.

панавір не має запаху і не залишає слідів на місці нанесення, швидкий антигерпетических ефект прискорить Ваше одужання і Ви продовжите насолоджуватися життям!

В основі гелю панавір є унікальний компонент, рідкоземельний елемент лата, він стримає схильну до розповзання “простуду” і не дозволить приєднається нової мікробної інфекції. Той же бар’єрний механізм лантану дозволить запобігти зараженню Ваших близьких при безпосередньому контакті.

Багаторічні застосування гелю панавір дозволяє повідомити, до цього рослинному антігерпесний препарату, немає звикання у вірусної інфекції, і в дослідженнях доведено відсутність токсичності препарату панавір на організм людини.

панавір більше 8 років успішно використовується у вітчизняній медицині, і зарекомендував себе як ефективний і надійний противірусний препарат широкого спектру дії, з додатковою иммуномодулирующей активністю.

Шановні відвідувачі, Вся інформація на сайті носить ознайомчий, а не рекомендаційний характер.

Детальна інформація щодо використання і протипоказань викладена в інструкції до препарату. Проконсультуйтеся з лікарем, не займайтеся самолікуванням!

• Таблеткі від герпесу