Отоларинголог (ЛОР), Медичний центр “МИРТ”

Отоларинголог (ЛОР)

Здравствуйте, мені 37 років. Після перенесеного в дитинстві інфекційного захворювання страждаю приглухуватістю 3-4 ступеня. Чи можливо і на скільки результативно лікування у вашому центрі? Чи можлива операція? Скільки буде коштувати?

Здравствуйте. у мене поліпи в носі і пазухах, проводилися вже 4 операції, але це просто поліпи видиралися з носа петлеюне зачіпаючи пазух, чистим ніс залишався тільки близько року, потім все заростало знову. Прочитав про ендоскопічні операції шейвера і носа і пазух. Ви ж робите такі. Напишіть будь ласка скільки буде коштувати операція приблизно повністю від необхідних аналізів та обстеження до виписки з лежанням в стаціонарі, не в окремій палаті, але з харчуванням. Я сам з Сахаліну, в Костромі живе дочка, хотілося б поєднати приємне з корисним і знати на яку суму розраховувати, приблизно. Дякую.

У будь-якому випадку вибір методу лікування ПРС (хірургічне, консервативне або комбіноване)

здійснюється лікуючим лікарем з урахуванням форми ПРС та індивідуальних особливостей пацієнта.

Здрастуйте, у мене хронічний тонзиліт і вже кілька раз розкривали абсцес. Лікар сказав краще видалити міндаліни.Но мені розповіли як проводиться операція.Стало що то дуже жутковато.Скажіте чи є у вас інші методи окрім скальпеля і жахливих проволок.А то що то не дуже то хочеться спливати кров’ю і …. краще промолчу.За раніше велике спасибі за відповідь.

Запишіться на прийом до Кашманову А.Є. – Це провідний спеціаліст ЛОР центру Північної залізниці, він приймає у нас по вівторках, оперує по суботах. Може бути він порадить вам інші методики, крім того за допомогою спеціального відеообладнання ендоскопічного він прямо на прийомі покаже вам на екрані вашу проблему.

У моєї дитини (9міс) 7 день течуть соплі. Ніс промиваємо, сопелькі відсисаємо, капаємо краплі гелеві з антібіотіком.Самі соплі густі, світлі без зелені.Что нам робити?

Добрий день, я дуже рідко хворію на ангіну (раз в 5-6 років), у мене поставлений хронічний тонзиліт, підкажіть чи можна його вилікувати заморожуванням (холодний азот якщо я не помиляюся) або потрібне видалення?

Доброго дня! За останні 2 місяці я 3 рази перехворіла на ангіну, після останнього прийому в поліклінніке порадили зробити операцію з видалення мигдалин. Скажіть, чи проводяться у Вас такі операції, яким чином вони робляться (під яким наркозом), скільки це буде коштувати і скільки часу триває післяопераційний період?

Пропонуємо записатися на прийом до доктора Кашманову А.Є. провідний спеціаліст ЛОР центру Північної залізниці м.Ярославль, кандидат мед наук, він приймає в нашому центрі по вівторках, оперує по суботах. Запис за телефоном 334-901, 334-921, 334-911

Здрастуйте, у мене з підліткового віку викривлена ??носова перегородка, через що ніс постійно погано дихає. Практично постійно користуюся краплями. Років зо два тому, коли проходив обстеження, мені сказали, що необхідно робити операцію, але часу робити її не було.

Знаходження в стаціонарі зазвичай 2-3 дні. Далі пацієнт знаходиться на аркуші непрацездатності.

Ціна – в залежності від обсягу операції. Потрібно враховувати, що одномоментно з операцією на перегородці носа проводиться, як правило, корекція деяких інших структур.

Тому для визначення обсягу операції, а також її вартості необхідно записатися на комп’ютерну томографію носа і навколоносових пазух, потім з результатами з’явитися на консультацію до ЛОР-спеціаліста.

• ????????????? loc:UA
  • Скільки коштує операція по видаленню поліпів у носі