Медкруг :: Синдром роздратованого кишечника :: життя навколо живота

Спільнота для всіх, хто хоче обговорити дану тему, знайти нові методи лікування. Тут можна поставити запитання лікарям і порадитися з іншими користувачами.

життя навколо живота

я хочу розповісти трохи про себе: мені 28 років, маю вищу економ. освіту, до недавнього часу працювала на хорошій і дуже відповідальній роботі, про яку мріяла все жізнь.после харчового отруєння,при якому був дуже сильний пронос, у мене все почалося, здавалося, що з’їде криша.я живу в селі, на роботу на автобусі , після такого сильного проносу, боялася на них їздити, а раптом захочеться. стала помічати, що став хворіти постійно живіт, думки тільки про це. метеоризм, здуття, бурління. перед тим як кудись їхати таблетку від проносу (а раптом). з’явилася паніка, з якою довелося дуже тяжело.стала помічати там звідки я не можу встати і піти, теж починав боліти живіт і вирувати (на нарадах, зборах і т.п.) з роботи пішла на іншу, у будувалася прибиральницею (в принципі зар. плата) колишня, але ставлення як скотам.я розумію, що заслуговую кращої роботи, але не куди не рипайся. зверталася до терапевтів, кажуть пити лінекс або біфіформ і заспокійливе, нічого не допомагає.

З вищою освітою, красуня, молоденька і піти на некваліфіковану роботу … і чому?

пронос тривав 3 дні, з температурою 39-40, але без блювоти. я так все закріпила, що потім був дуже довгий запор.спасібо вам велике за підтримку. а щодо харчування я і так начебто харчуюся правильно. схудла сильно моя вага 50 кг. на рахунок помисливості це так.

Це психологічна проблема. Її без проблем усуне кваліфікований психотерапевт.

я розумію, але в моєму місті такий тільки один і то чоловік, який дуже хороший знайомий моєї сім’ї

та як то соромлюся, пробовола але не змогла, так глибоко розповісти, сказала, що коли нервую болить живіт. та й в принципі після його відвідин стало легше на душі, що змогла кому то висловитися, а решта все залишилося як і раніше

Можливо це було не просто отруєння, а кишкова інфекція.Еслі ви її не вбили, то біль в животі може бути залишковим явищем … Температура тіла зараз у вас в нормі або трохи підвищена???

ненсі145, просто уявіть, що чоловік не знайомий, а лікар, і все відверто розкажіть. Тільки тоді буде ефект.

Швидше за все, збудник ще в кишечнику, перейшов в хронічну форму, вам потрібно пролікувати кишечник і не тільки лактобактеріями, по хорошому б здати кал на посів або на дисбактеріоз, що б виявити інфекцію і пролікувати її, інакше проблема залишиться на все життя , якість життя зміниться, вже змінилося, інфекція впливає на нервову систему, тому лікуєте кишечник, і нерви відновляться .. чому звертаєтеся до терапевтів? вам потрібен гастроентеролог

кал я здавала, відхилення в біфідобактеріям незначне, (зверталася до інфекціоніста) інше все в нормі. просто вже дуже лікарі зараз дивні порадили б самі до гастроентеролога, а то немає біфіформ або лінекс. інфекція була більше 2 років, стала помічати раз місяць неприємні і незнайомі відчуття в животі, потім місяці 2 неповторювана, потім вже постійно. зверталася до лікарів, але ніби про те, що я розповідала, ні у кого до мене не було. тому не витрачаю дарма час і не ходжу в лікарню

то що посів калу нічого не показав, ще не говорить про те що інфекції немає … а що інфекціоніст? то ж послала в сад? знайома тема

в сад-це народна медицина? хочу з’їздити в нашу обласну лікарню, там лікарів хвалять. але туди потрібні всі напрямки і аналізи від наших лікарів, а вони думають, що я все придумую. якщо молоді скаржаться, то значить не хочуть працювати