Матусі, у кого є успішний досвід лікування бронхіту грудних дітей (може бути народні засоби). Всі приписи лікаря

Ваші питання

Дивлюся “Новости 24” …. нафіга мені реклама колін дикторки …. або скока стоїть покажи, або памперси …

Мами і тата, навіщо ви фарбуєте волосся своїм маленьким, ще дошкільним дітям Навіщо спотворювати прекрасні мордочки помадами

Питання: Матусі, у кого є успішний досвід лікування бронхіту грудних дітей (можебути народні засоби). Всі приписи лікаря

марні, ми захворіли лікарі зі своїми мікстуркамі довели до пневіоніі, поки самі не забили тривогу здали аналізи, пропили антибіотик широкого спектра, а ось весь набір трав і всяких сиропів на полиці, нам було 6 міс. в добавок я давала мед з пареним часником по чуть-чуть і козяче молоко. Здайте аналізи, щоб показав джерело хвороби.

у мене є досвід лікування бронхіту і пневмонії. Бронхіти у нас були в віці до року, пневмонія в півтора. Ну першим кінцевим приписи лікаря і далі виконувати. друге і обов’язкове. купити дитячі компресорний інгалятор (небулайзер) і інгаляції з мінералкою 3 рази на день по п’ять хвилин. замість мінералки лікар може призначити ліки Лазолван, або що то типо беродуал (якщо бронхіт з задишкою). сиропи отхарківающіее за віком, дренажні масаж, багато пити мінеральної води без газу. І ніяких народних засобів. Ми в півтора року, полікує бронхіт цими народними засобами заробили пневмонію. і про джерело хвороби вам вірно написали. особисто у нас бронхіти і пневмонію викликала інфекція мікоплазма пневмонія (мікоплазмоз) При наявності такої інфекції потрібно інша антибактеріальна терапія.

Я ризикувала звичайно, але вилікувала Борсучим салом. ) .5 Чл розтоплювала і давла після їжі 3 рази на день і натирала.

Покращення повинні бути в легенях, а кашель ще дуже довго не проходить … А взагалі в такому віці з бронхітом в лікарню кладуть колять антибіотики і проводять фізіо лікування та інгалятор не завадив би ….

Вибачте, але особисто я не повірю в те, що нічого не помогает.Детішек повинен лікувати лікар, народна медицина може посилити состояніе.Возможно малюкові необхідні уколи, раз Ви говорите, що не допомагає лікування (сиропи, інгаляції, масаж). Моїм синам завжди допомагають приписи педіатра, і нічого особливого не призначає (три рази змушені були уколи робити). Бронхіт швидко не проходить, багато що залежить від організму ребенка.У кого то місяць і більше, а у кого то три тижні. Одужуйте!

У мене є досвід лікування п’яти бронхітів у дитини-сердечника у віці від 7 місяців до 2 років. Двічі-в лікарні, три рази в домашніх умовах. Ніяких народних коштів! Антибіотик + бромгексин + еуфілін + АЦЦ. Лікування займає не менше 10 днів, а то й дві-три тижні.

Не хочу Вас лякати, але в мене дитина в 6 місяців теж почав кашляти, особливо вечорами і вночі. і довго не могли вилікувати через кілька місяців виявилося-що астма, вірніше спочатку ставили діагноз-астматичний бронхіт, але лікували як від астми, а потім вже … і так до 12 років. Перевіртеся у хороших фахівців, не запускайте!

да у нас уже третій тиждень кашель з мокротою, лікувалися вдома, лікар прописала антібаотік і сиропи від кашлю, але нічого не допомогло, також розтирала спинку і грудну борсуковий жиром, медом, по груди прилаштовував зварену картоплю, але нічого не допомогло , зараз поклали в лікарню з бронхітом, колять антибіотики

ми в 3 місяці хворіли обструктивним бронхітом, 3 тижні в лікарні лежали і без толку (і 3 види антибіотиків пропили, і крапельниці з еуфіліном, і всі все, а їй все гірше і гірше, бррр страшно згадувати), виписалися під розписку , купили інгалятор будинку робили інгаляції і ще моя мама розповіла такий рецепт: спросітеу бабок на ринку або на ринку в м’ясному відділі свинячу сіточку, вона схожа на сало в дірочку, таке відчуття що молотком для відбивних відбили)), і наночь ложила я дочньке цю сіточку на грудки, зав’язувала тепленьким шарфиком і спати, вдень масаж для відходження мокроти, і за 3 дні все пройшло, ттт, спробуйте може допоможе

• бронхіт у дітей до 6міс
  • бронхіт удитини 6місяців лікування