Лікування алкоголізму без відома хворого., Домашній лікар

Зупинити людини, що зловживає алкоголем дуже важко. Людина, яка хвора на алкоголізм не може вилікуватися від алкоголізму самостійно, навіть якщо він сам хоче зупинитися. Народне лікування алкоголізму дуже поширене в наш час і лікування хворих на алкоголізм в даний час є одним з пріоритетних напрямків медицини в нашій країні. Основна ідея в народному лікуванні алкоголізму є вироблення сильногоблювотного рефлексу на алкоголь. Для цього, люди додають різні рослини, які можуть викликати огиду до горілки. Вони можуть виробити у вашому організмі «ненависть» до горілки та інших алкогольних напоїв. Щоб зробити лікування ефективнішим, ми радимо вам не говорити пацієнтові, що Ви зцілює його таким чином, тобто проводити дане народне лікування алкоголізму без відома хворого.

Ось перший рецепт такого настою, який викличе у пацієнта блювоту, коли він буде вживати алкоголь (горілку). Додати корінь любистку і два лаврові листки на чашку горілки і настоювати протягом двох тижнів. Давайте пацієнтові столову ложку настою тричі на день протягом 10 днів.

Наступний настій трохи незвичний при лікуванні алкоголізму. Вам необхідно 5-7 зелених лісових клопів. Вони дуже погано пахнуть. Помістіть їх в чашку, заповніть її горілкою і настоюйте протягом декількох днів. Дайте випити з даної чашки пацієнту, але не кажіть йому, що ви даєте.

Щоб підготувати наступний настій для позбавлення від алкоголізму потрібно додати столову ложку нарізаних коренів Asarum Europaeum (копитняк європейський). Додати трохи води, і варити протягом 10-15 хвилин. Укрийте потім каструлю ковдрою. Нехай відвар варто, таким чином, протягом 30 хвилин, потім профільтруйте його. Додати столову ложку цього настою в склянку горілки і дати її пацієнтові. Важливо в приготуванні даного засобу слідувати рецептом точно так, як написано, так як ця рослина дуже отруйна.

Ще один спосіб лікування хронічного алкоголізму з використанням Asarum Europaeum (копитняк європейський). В кінці липня, коли ця рослина перестає цвісти зібрати його листя і висушити їх. Потім додати 6 столових ложок листя на 0,5 л окропу і настоювати протягом двох тижнів. Вранці, дати пацієнту 100 мілілітрів цей настойки, а потім 100 мл горілки. Повторіть процедуру в другій половині дня та ввечері. Після цього пацієнта повинна початися блювота. Дайте йому 200-300 мл горілки, і він буде блювати. Дайте йому випити ще 100 мл. настою, якщо він буде відмовляється пити горілку. Цей рецепт завжди допомагає. Ви повинні його обов’язково спробувати.

Однак перед прийомами даних приготованих лікарських засобів проконсультуйтеся з фахівцем, щоб уникнути побічних ефектів і шкідливих наслідків при лікуванні алкоголізму народними засобами.

Коментарі (3) на “Лікування алкоголізму без відома хворого.”

Самим народним засобом для лікування алкоголізму є самогон. Як говоритися, клин клином вибивають, а ніж самогон не народне засіб. А ось про копитняк європейський де дістати адмін не підкаже?