Кісточки та шишки на ногах, лікування в ГНЦ Лазерної медицини

Лікування шишок на ногах – методи

При відсутності лікування, або при неправильному лікуванні його основних проявів на ногах – шишок – може виникнути ряд проблем, у тому числі пов’язаних з обмеженням рухової активності людини.

На сьогоднішній день існує ряд методів дозволяють проводити більш-менш успішне лікування кісточок на пальцях ніг, заснованих на різних сферах медицини,в тому числі і пластичної хірургії. Зокрема:

Безумовно, найбільш поширеними методами видалення кісточок на ногах ось уже довгий час залишаються хірургічне та ортопедичне лікування.

Хірургічне та ортопедичне лікування кісточок великих пальців ніг.

Обидва цих методи по-своєму ефективні, проте вимагають дуже багато зусиль від пацієнта. У першому випадку, пацієнту необхідно витримати не найпростішу операцію по видаленню не просто шишки, але самої кістки. У другому – повністю відмовитися від носіння витонченої взуття на підборах.

Хірургічне лікування кісточок великого пальця ноги багатьом може здатися варварським. Але, на жаль, його досі практикують як метод дозволяє назавжди позбавити пацієнта від вальгусной деформації стопи.

В даному випадку видалення кісточок на ногах проводиться шляхом повного видалення виступає головки кістки. Що призводить до фактичного руйнування стопи як цілісного елемента, тому що великий палець втрачає зв’язок зі стопою.

Ортопедичне лікування шишок на ногах більш лояльно. Суть його зводиться до носіння спеціального взуття, устілок і силіконових міжпальцевих валиків.

Дані методи боротьби дозволяють уповільнити розвиток деформації, однак радикального вирішення проблеми тут все одно не уникнути. Рано чи пізно доведеться погоджуватися на видалення кісточок на ногах.

Шишки на ногах: лікування лазером.

У ГНЦ лазерної медицини лікування вальгусной деформації стопи проводиться на базі сучасних технологій у професійному відділі клініки пластичної хірургії, що виключають радикальність хірургічного методу. Видалення шишок на ногах лазером дозволяє пацієнтові вже через півтора тижні повернутися до звичайного способу життя.

Операція проводиться стаціонарно, триває не більше години. При операції не потрібно накладення гіпсу або інших коригувальних матеріалів. На наступний день після операції, пацієнта, як правило, виписують. Далі ведеться постійне спостереження за перебігом хвороби, щоб уникнути рецидивів.

Якщо вас цікавить інформація по вальгусной деформації стопи, то ви можете проконсультуватися з фахівцем за телефонами: (495) 517-15-73; 517-10-98; (499) 249-24-01, а також задати питання спеціалісту через форму зворотного зв’язку.

• ФДМ ГНЦ лазерної медицини є Головним установою з проблем лазерної медицини в країні.

• ФДМ ГНЦ лазерної медицини здійснює розробку та впровадження нових методів діагностики, лікування і застосування сучасних лазерних технологій в медицині.

• ФДМ ГНЦ лазерної медицини є головним центром з підготовки фахівців в лазерної медицини, де видаються дипломи державного зразка.

• У клініці ФДМ ГНЦ лазерної медицини працюють висококваліфіковані фахівці в різних областях медицини.

• лазерне видалення кісточки на нозі ціна
  • варикоз на ногах лазером ціна
  • оперативне лікування кісточки ступні
  • лазерне видалення шпор на ногах у рівному