Центр нетрадиційної медицини “Енергетика” – цілителі Києва – лікування нирок, лікування печінки, лікування безпліддя та хвороб хребта

Відгуки пацієнтів

Архіви

Ліцензія

Лічильник

Центр «Енергетика» – перший центр нетрадиційної (народної) медицини в Україні, заснований в Києві більше 17 років тому. Його творці – відомі не тільки в Європі і країнах СНД, але і у всьому світі фахівці в галузі біоенергетики, народні цілителі Людмила Жуковата Аліна Войтенко. За час роботи Центру в ньому пройшли діагностику організму по методу Р. Фолля і за допомогою сеансів біоенергетики успішно вилікувалися тисячі людей. Про авторів методики лікування – засновників центру нетрадиційної медицини – написано сотні статей і знято десятки передач. Центр та його працівники відзначені численними нагородами за успішну роботу і професійні якості.

– лікувальний масаж, спортивний, релаксаційний, антицелюлітний масаж, масаж з медом, який відновлює масаж;

– лікування бронхіту, фарингіту, тонзиліту, залишкових явища пневмонії, трахеїту, лікування бронхіальної астми;

– лікування циститу, пієлонефриту, запалення придатків, полікістозу яєчників, безпліддя, запалення і аденоми передміхурової залози;

– лікування захворювань щитовидної залози, в тому числі, лікування гіпо-та гіперфункції щитовидної залози, цукрового діабету, інших гормональних порушень;

Діагностика і лікування організму в нашому Центрі проходять абсолютно безболісно. Лікування методом біоенергетики не має побічних ефектів, не залишає в організмі шкідливих речовин, не має протипоказань і обмежень за віком пацієнтів. Таке лікування можна поєднувати з медикаментозним – наприклад, якщо поєднувати лікування хронічного бронхіту лікарськими препаратами з сеансами біоенерготерапії, то одужання настає в кілька разів швидше і зменшується кількість побічних ефектів від препаратів. Вплив цілителя прискорює реабілітацію після травм, операцій, інсультів і т.д. Сеанси не займають багато часу і не вимагають фізичної або моральної навантаження з вашого боку.

Запис на обстеження організму і сеанси лікування методом біоенерготерапії проводиться за телефонами:

• лікування раку печінки біоенергетикою
  • цілителі в києві