Поликистоз нирок. Народні засоби лікування, нетрадиційна медицина

Поликистоз нирок.

Що за хвороба – полікістоз нирок? Чи можна її вилікувати? Як вона проявляє себе? Чи існують засоби нетрадиційної медицини, що допомагають при поликистозе нирок?

Поликистоз нирок це не дуже поширене захворювання. Уже давно відомо, що схильність до полікістоз нирок передається у спадок, і хворіють на цю недугу, зазвичай, відразукілька членів родини. Дитина з’являється на світ з зачатками кіст на нирках. Уражаються завжди обидві нирки відразу. Поступово кісти ростуть, що викликає атрофію паренхіми. Полікістоз нирок – це хронічне захворювання.

Спочатку воно може не викликати у пацієнта ніяких незручностей, але років до двадцяти, а іноді й до сорока кісти розростаються до такого ступеня, що з’являються перші симптоми захворювання. В деяких випадках же полікістоз виявляється у зовсім маленьких дітей. А буває так, що людина доживає до глибокої старості і дізнається, що все життя жив з полікістозом нирок.

Симптоми полікістозу настільки характерні, що можуть говорити про будь-якому захворюванні як нирок, так і інших внутрішніх органів. У хворого може бути схильність до підвищеного кров’яного тиску. Якщо кісти вже досить великі, то людина може відчувати неприємні відчуття в положенні лежачи на спині. Іноді може турбувати біль в області живота. У деяких пацієнтів при запущеному поликистозе нирок може спостерігатися випинання черевної стінки. Іноді виявляється кров у сечі, людина страждає постійною тягою до сечовипускання

Якщо паренхіма вже досить зменшена, пацієнт починає відчувати постійну спрагу. Це відбувається від того, що нирки не можуть концентрувати сечу і вся рідина, отримана організмом, видається у вигляді сечі. Сеча при цьому нагадує воду. Крім цього, полікістоз створює хороше середовище для розвитку різних інфекційних захворювань нирок. Якщо Ви виявили у себе кілька перерахованих вище симптомів, сходіть до лікаря. Можливо, і у Вашій родині полікістоз нирок – спадкове захворювання.

В деяких випадках нирка збільшується настільки, що пацієнт може намацати її самостійно. Але лікар завжди може намацати збільшення нирки за рахунок кістозних наростів. Для того щоб точно поставити діагноз необхідно зробити рентгенівський знімок. Цей метод є найбільш інформативним. Іноді використовується метод ангіографії . Бувають випадки, коли за полікістоз нирок приймають гломерулонефрит або пієлонефрит. Але рентгенівський знімок дає повну картину захворювання.

Поликистоз нирок не відноситься до виліковним захворювань. Всі методики, що використовуються лікарями, спрямовані на збереження якості життя пацієнта. Якщо починаються загострення захворювань нирок, призначається відповідне лікування. Наприклад, якщо полікістоз провокує розвиток пієлонефриту, то хворому прописують відповідні препарати.

Якщо Вам поставили діагноз полікістоз нирок, то основне завдання по підтримці здоров’я лягає на Ваші власні плечі. Запам’ятайте, що Ви повинні берегтися від довгих прогулянок, будь-яких фізичних навантажень. Проводите профілактичні заходи для запобігання інфекційних захворювань. Якщо Ви виявили у себе в організмі вогнище інфекції – терміново його ліквідуйте.

Приймайте біологічно активні добавки, які поліпшать роботу імунної системи. Велика кількість таких коштів Ви знайдете в Аптеці Тяньши. Одне з кращих засобів для зміцнення захисних сил організму це Харчова добавка з Кордицепс. Гриб Кордицепс можна без перебільшення назвати візитною карткою китайської медицини. Це дуже активний і потужний імуномодулятор.

У скарбничці народних засобів є й ліки, яка рятує від полікістозу нирок. Візьміть квіти рослини під назвою коров’як , висушіть їх і покладіть в баночку до половини обсягу, до верху засипте баночку квітами календули, залийте до верху горілкою. Накрийте і витримайте в темному місці п’ятнадцять днів. Пропустіть через сито і пийте вранці, в обід і ввечері за півгодини до їди. П’ять діб приймайте по одній чайній ложці, а далі по столовій ложці. Пити до поліпшення стану.

Відвідувачі, що знаходяться в групі Гості , не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Популярні статті

Ваш Лекарь Copyright © 2011 www.youlekar.ru All Rights Reserved.