Пневмонія Народна медицина, рецепти, відео, фото, лікування, засоби, трави

Пневмонія

Пневмонія є інфекційним захворюванням легень. Це захворювання може виникнути як ускладнення після інших захворювань і як самостійна хвороба. Виникненню пневмонії сприяє, сильне охолодження організму, надмірні фізичні і психічні навантаження, зниження опірності організму.

Цілителі не скасовують ліки, які призначаються лікарем, а лише доповнюють їх лікуванням своїмметодом, тому, при ознаках пневмонії насамперед зверніться до лікаря.

Залежно від того, який збудник став причиною захворювань, розрізняють типову пневмонію, викликану впливом бактерій, і нетипову.

Бактеріальна пневмонія, що виникла за межами лікарні, в більшості випадків буває спровокована певним видом бактерій, так званими пневмококами. Пневмонія, якою хворіють в лікарняних умовах, викликається зовсім іншими бактеріями. Збудниками нетипової пневмонії є віруси, хламідії, мікоплазми і легіонелли. Наприклад, віруси грипу можуть призвести до важкого запалення легень.

бактеріальною пневмонією (поза межами лікарні) часто хворіють в холодну пору року. У багатьох випадках інфекції дихальних шляхів передують нежить і біль у горлі. Ознаками захворювання є озноб і сильний жар з температурою вище 40 ° С. Хворий кашляє з мокротою спочатку слабкого іржаво-коричневого кольору, яка пізніше стає гнійно-жовтуватою.

На губах часто утворюються бульбашки герпесу. Пацієнт відчуває себе важко хворим. Дихання поверхневе, пульс прискорений. При скаргах на утруднене дихання і недолік кисню, особливо при вже наявної хвороби серця або легенів, губи, пальці на руках чи ногах набувають синюватий відтінок.

Якщо запалення легеневої тканини поширюється на розташовані поруч ділянки реберної плеври, то при диханні та кашлі з’являються сильні болі. Нетипова пневмонія починається поступово і без ознобу. Температура тіла піднімається не більш ніж до 38,5 ° С. З’являється головний і м’язовий біль, але загальне відчуття хвороби, однак, не важке в порівнянні з типовою бактеріальною пневмонією. Кашель сухий і болісний.

Взяти порівну плодів анісу, плодів малини, кори верби, квіток липи і листків мати-й-мачухи. Заварити 1 столову ложку суміші 2 склянками окропу, кип’ятити 5-10 хвилин і процідити через марлю. Пити як чай, в гарячому вигляді.

Змішати 3 частини трави горця пташиного, 1 частина ягід ялівцю, 2 частини трави польового хвоща. Заварити 0,5 л окропу 3 столових ложки суміші, настояти 30 хвилин і процідити. Пити по 2-3 ковтки протягом дня.

Залити 1 столову ложку подрібнених стебел настурції 1 склянкою гарячої води, поставити на водяну баню і тримати 20 хвилин, процідити, охолодити, довести обсяг відвару до початкового кип’яченою водою. Приймати по 1/3 склянки 3 рази на день.

Залити 1 столову ложку трави пустирника 1 склянкою окропу, настояти 30 хвилин, процідити. Пити по 2 столових ложки 3 рази на день. Аптечну настоянку приймати по 10 крапель 3 рази на день.

Одну столову ложку мати-й-мачухи залити 1 склянкою окропу. Настояти 30 хвилин. Приймати охолодженим 5 разів на день.

4 столові ложки хвої (ялина сибірська) залити 2,5 склянками окропу, настояти 3 дні. Приймати по 3 столові ложки 5 разів на день.

Мелена столітник, 1 чайна ложка солі, дати постояти у воді. Приймати по 1 столовій ложці 3 рази на день перед їжею за 1:00.

При пневмонії, запаленні легенів – 50 г нерозплавленого бурштину залити 0,75 л спирту, настояти 10 днів, періодично струшуючи вміст, не проціджувати. Використовувати для натирання грудей і спини при високій температурі. Коли настоянка скінчиться, ту ж порцію бурштину можна використовувати ще раз, попередньо подрібнивши бурштин і знову затоку спиртом. Вранці в відвари трав додавати по 2-3 краплі цієї настойки.

Настій кореня алтея (1 чайна ложка на 1 склянку води), приймати по 1 столовій ложці через 2 години.

Настій кореня алтея (1 столова ложка), листя мати-й-мачухи (1 столова ложка), трави материнки (1 чайна ложка), приймати через 2:00 для заспокоєння кашлю.

Настій кореневища і коренів оману (1 столова ложка на 1 склянку окропу), приймати по 3-5 столових ложок в день.

Відвар трави чебрецю (1 столова ложка), трави фіалки триколірної (1 столова ложка), нирок соснових (1 столова ложка), листя подорожника (1 чайна ложка), трави сухоцвіту болотної (1 чайна ложка), приймати в теплому вигляді по 1/4 склянки 4-5 разів на день до їди.

Розтертий алое (бажано південний) і чайна ложка солі, дати постояти в теплі, пити по 1 столовій ложці 3 рази на день за годину до їжі.

Після того як ви прочитаєте новина Пневмонія , методи лікування з фото та відео, скачати безкоштовно, без смс, без реєстрації, не забудьте додати її в закладки.

small business loan calculator, cheapest personal loan. car loan calculator, halifax secured loans. low interest loan, advance loans.

1-p6.htm “> cheap uggs ca http://www.mustlovefood.com/blogs/24090/37054/cut-price-ugg-boots-spend-fewe

• нетипова пневмонія