Лікування ерозії шийки матки, ерозія матки (телефон в Казані +7 843 267-60-77)

Ерозія шийки матки і її лікування

Термін « ерозія шийки матки » є загальною назвою цілого комплексу захворювань, при якому на шийці матки утворюються почервонілі ділянки, що визначаються при візуальному огляді за допомогою дзеркала. Своєчасне лікування ерозії шийки матки дозволяє запобігти розвитку серйозних захворювань, у тому числі і злоякісного переродження клітинураженої ділянки.

• зараження вірусом папіломи людини, особливо 16 і 18 серотипами, вірусом герпесу, особливо ВПГ-2;

• порушення імунітету, що грає найважливішу роль при фізіологічній регенерації тканин або пухлинному рості.

Вибір методу лікування патології шийки матки (« ерозії шийки матки ») грунтується на величині і структурі поразки, тяжкості перебігу захворювання, розвитку супутніх хвороб. Всі процедури призначає лише кваліфікований лікар-гінеколог. Звичайно, при розвитку ерозії матки бажано вдаватися до консервативних способів лікування, а не до хірургічного втручання. Лікар, який проводить діагностику захворювання, на основі існуючих показань і протипоказань вибирає найбільш оптимальне лікування. Найчастіше лікування ерозії шийки матки при відсутності ускладнень для молодих родили жінок проводиться без використання хірургічного втручання.

Одним з ефективних способів лікування захворювань шийки матки є медикаментозна корекція причин їх виникнення. В цьому випадку сучасна медицина пропонує пацієнткам гормональні препарати, протизапальні засоби, в деяких випадках можуть бути призначені противірусні та антибактеріальні препарати, лікарські засоби місцевої дії.

Комплексне медикаментозне лікування також включає в себе препарати, призначені для підвищення імунітету і мають загальнозміцнюючу дію. Крім того, при виявленні захворювань шийки матки на ранніх стадіях у деяких випадках застосування лікарських засобів буває достатньо для повного лікування пацієнтки, і додаткових заходів не потрібно.

У деяких випадках захворювання шийки матки не можуть бути усунені без хірургічного втручання. Безпосередньо перед проведенням подібного лікування необхідно домогтися стабілізації стану мікрофлори піхви. В даний час існує декілька методів хірургічного лікування:

Метод діатермокоагуляції є одним з поширених способів лікування ерозії шийки матки, що полягає в припікання ураженої поверхні. Недоліком даного методу є тривалий загоєння шийки матки, що триває два – три місяці. Крім того, після його застосування не виключена можливість розвитку ускладнень, наприклад, утворення рубців на поверхні слизової, розвиток кровотечі. Саме тому діатермокоагуляція практично не застосовується для родили жінок.

При проведенні даного методу лікування ерозія матки піддається впливу рідким азотом, пошкоджену ділянку «заморожується» до рівня здорової тканини. Перевагою є швидке зростання на обробленому азотом місці нових клітин епітелію. Загоєння триває протягом чотирьох тижнів і може протягом даного періоду супроводжуватися виділенням лімфи з загоюються ділянки.

Даний метод заснований на застосуванні хірургічного лазерного променя, здатного змінювати глибину впливу, а значить, з’являється можливість успішного лікування при різній глибині поразки. Крім того, при лазерокоагуляции ризик розвитку ускладнень зведений до мінімуму, а загоєння слизової відбувається без рубцювання.

Одним з найбільш ефективних і добре зарекомендували себе методів є радіохвильова хірургія. Лікування ерозії шийки матки у м. Казань в “Центрі Дерматологія” виробляється на сучасному апараті “Сургитрон”, зробленому в США компанією ELLMAN. Патологічно змінена шийка матки обробляється радіохвилями, не надають тиску на тканині, а значить їх пошкодження мінімально. При радіохвильової корекції повністю відсутній ризик елекроожога, оскільки дія приладу заснована на видаленні («випаровуванні») з пошкоджених клітин молекул води, а не на термічному дії хвиль. Загоєння тканин відбувається без рубцювання, термін загоєння скорочується удвічі в порівнянні з альтернативними методами лікування.

Якщо Вам необхідна діагностика чи лікування ерозії шийки матки, “Центр Дерматологія” пропонує послуги висококваліфікованих фахівців, які проводять обстеження і подальше лікування хвороб матки на сучасному високотехнологічному обладнанні. Поставити питання і записатися на прийом можна за телефоном +7 (843) 267-60-77 .

• Ерозия ликуваня хвилями