Грижа – Народні засоби і методи лікування міжхребцевої, хребетної і пупкової грижі

Народні засоби і методи лікування грижі

Отриману грижу лікує глина

Я збираю поради людей, як позбутися від будь-яких хвороб в домашніх умовах. І хотілося б допомогти молодим батькам, які зіткнулися з такою проблемою, як дитяча пупкова грижа. У мене є дочка і коли вона була маленька, у неї була грижа. Порадили заклеювати пупок, але це тільки погіршило результат. Що ми тількине пробували. І заговорювали (за допомогою фахівців), намагалися лікувати, але пупок набував зловісний синій колір і все більше турбував дочка.

Окреме спасибі тому дідка, який підказав нам чудовий народний рецепт лікування пупкової грижі глиною. Через три тижні грижі більше не було зовсім. Рецепт простий: з вологої глини (звичайної, червоної) зліпити «п’ятачок», обернути його в один шар марлі (щоб не розвалився), зігріти на грілці до температури тіла і прикласти до пупка. Зверху «п’ятачок» покрити кружечком плівки і закріпити пластиром. Коли глина підсохне, обережно зняти її, а на наступний день накласти нову порцію.

Разом з народними засобами ви можете проводити лікування грижі травами, завдяки яким, ви прискорите процес одужання.

Муміє з медом врятувало від операції

У мого сина виявилася міжхребцева грижа. Лікарі відмовилися робити операцію з деяких причин, побоювалися за результат. Ми не знали, що робити, але один лікар порадив лікування грижі народним засобом. Потрібно область хребців розтирати смерековим маслом. Потім на це місце нанести мед з розведеним в ньому муміє: на 100 г меду – 1 г муміє (його слід попередньо розчинити в 1 ч. ложці теплої кип’яченої води).

Потрібно рухами долоні робити масаж, і при цьому шкіра повинна практично прилипати до долоні. Хворий відчує в цей момент біль, але потрібно потерпіти. Після масажу в хворе місце втерти мазь «фіналгон» і відразу укутати спину. Виконуйте цю процедуру протягом місяця. На щастя, цей метод допоміг моєму синові, і операцію робити не довелося. Тепер немає жодних болів в спині.

Хребетна грижа і кінський жир

Мій брат довгий час страждав хребетної грижею. Лікарі сказали, що доведеться робити операцію. Але, на щастя, нам порадили народний метод лікування хребетної грижі. Це кінський жир. Перевірено нами на себе. І тепер брат і справді може сказати, що цей метод допомагає. Але тільки при цьому біль, звичайно, буде повертатися, якщо піднімати тяжкості або робити занадто різкі рухи. Не можу, правда сказати, що хвороба проходить повністю, але зате біль іде, самопочуття поліпшується на кілька місяців.

Укладіть кінський жир рівномірно тонкої стружкою в один шар на целофанову або поліетиленову смужку 10×4 см. Якщо жир з морозилки, дайте йому зігрітися, а потім прикрийте фланелевою або ситцевій тканиною і закріпіть компрес пластиром. Полегшення настане через годину-дві. А компрес зніміть через дві доби. Ми радили і багатьом своїм знайомим такий метод лікування, і всі хто його скуштував, відзначили поліпшення самопочуття. І також не стали вдаватися до операції. У всіх зменшилися болю.

Виявивши неточність в тексті, виділіть слово (кілька слів) з помилкою і натисніть Ctrl + Enter

Часник від пупкової грижі

Я дуже люблю читати газети, в яких люди запитують і пропонують свої рецепти щодо лікування будь-якої хвороби. Сама я, в принципі, здорова людина, але все ж люблю і сама що-небудь радити іншим з приводу здоров’я. Особливо це добре для пенсіонерів, які часто страждають від різних хвороб. І ось часто я стала зустрічати в газетах про те, що люди не можуть вилікувати пупкову грижу. Я знаю один народний метод лікування пупкової грижі.

Мені довелося зіткнутися з цією хворобою, коли мої діти були маленькі. Подруга порадила розжувати пару часточок свіжого часнику, загорнути в марлю, і прив’язати на пупок. Потрібно було зняти через 6-8 годин, але дитина, намучившись, проспав 12:00, і я побоялася його турбувати. А коли ми зняли пов’язку, то грижі вже не було. Через деякий час утворилася нова шкірка, і грижа більше не турбувала.

міжхребцеву грижу вилікувала за півроку

Одного разу я зустрілася в лікарні з жінкою, якій приблизно було близько сорока п’яти років. Вона була дуже енергійна, весела, рухлива. Як відомо, у черзі до лікаря в лікарні всі діляться своїми історіями хвороби, і в тому числі і тим, як вдалося вилікуватися. Так ось ця жінка розповіла таку історію, що, дивлячись на неї, я б навіть і не сказала, що це дійсно було з нею. Виявляється, рік тому вона страждала міжхребцевої грижею і від сильних болів навіть ходити не могла. Але вилікуватися змогла народним рецептом від міжхребцевої грижі. Єдине, що якщо комусь буде, не зовсім зрозумілий рецепт, який вона повідала, я вже не зможу розповісти правильно подробиці сама.

Так от, злегка змастити хворе місце ялицевою олією (продається в аптеках). Потім приготувати мазь: у 100 г меду розчинити одну таблетку муміє, купленого в аптеці, і нанести цей склад на хворе місце. Потім протягом 5 хвилин робити масаж хребта таким чином: опустити долоню на липку шкіру і з силою відірвати. На тілі повинна з’явитися густа маса, її треба стерти вологою ганчіркою, а потім сухою. Після цього намазати настоянкою шабельника і загорнутися. Медовий масаж не любить охолодження.

Під час лікування також пийте настойку шабельника. Триста грам шабельника насипати в літрову банку і залити горілкою. Нехай стоїть три тижні. Процідіть і пийте по столовій ложці, запиваючи ковтком води тричі на день. Після того як закінчиться ліки, зробіть перерву на місяць. Потрібно повторювати лікування до одужання. Цій жінці допомогло засіб через півроку.

• лікування позвонкової грижі глиною