Видалення родимок, бородавок, новоутворень на шкірі лазером – клініка T’elos Beauty

Видалення новоутворень на шкірі (папілом, невусів, бородавок, фібром, родимок та інших)

В останні час все частіше до лікарів дерматокосметології Клініки Telo’s beauty звертаються пацієнти з різними новоутвореннями шкіри (папіломи, невуси, родимки, фіброми, бородавки, червоні родимки і інші пухлини). Зростання цієї патології обумовлений підвищеною сонячною активністю, місцевим подразненнямшкіри, вірусними, ендокринними та імунними порушеннями. Можливість злоякісного переродження деяких утворень, а також виражені косметичні дефекти шкіри роблять цю проблему досить актуальною.

Методи лікування

Ефективність поєднання методик

Поєднання цих технологій дозволяє забезпечити максимальну безпеку і ефективність лікування папіломи, невуса, фіброми, бородавки або родимки, а також відмінний косметичний ефект – гладка, рівна і чиста шкіра.

Метод лазерного і радіохірургічного лікування шкірної патології і видалення новоутворень (папіломи, невуси, родимки, фіброми, бородавки, червоні родимки та ін) – один з найбільш сучасних та ефективних способів в естетичній косметології та дерматології. Він представляє інтерес у зв’язку з ефективним, швидким і практично безболісним способом лікування доброякісних новоутворень на обличчі і тілі. Одночасне видалення новоутворень лазером і радіоножем різко зменшує число рецидивів та ускладнень, скорочує терміни загоєння ран, дозволяє забезпечити одноетапного процедури і дає хороший косметичний ефект. Важкі супутні захворювання, ранній і похилий вік пацієнтів зазвичай не є протипоказаннями для лазерного видалення. Процедура видалення папілом, невусів, фібром та інших новоутворень переноситься добре, а при правильному веденні рани (суворе дотримання рекомендацій лікуючого лікаря) забезпечується швидке загоєння. Видаляти зручно і ефективно лазером на таких ділянках тіла, як крила носа, внутрішньої поверхні вушної раковини, в області верхніх і нижніх повік.

Застосовуване обладнання

У Клініці “Телос Б’юті” для лікування різної патології шкіри та видалення новоутворень використовуються передові технології

Що з шкірних патологій віддаляється в Телос Б’юті

Види доброякісних патологій шкіри та новоутворень, які видаляються за допомогою цих технологій:

Необхідність попередньої лікарської консультації

Всі пухлини, пухлиноподібні ураження шкіри і плями (особливо пігментні), методи їх лікування й видалення вимагають попередньої первинної консультації лікаря – дерматокосметолога. Щоб видалити доброякісне утворення шкіри, лікаря – дерматокосметологу необхідно зібрати якомога більше інформації про шкірної патології, що піддається корекції.

Під час консультації пацієнту проводиться ретельний огляд шкіри з метою діагностики уражень шкіри з наступним фотоархівірованіем на комп’ютері.

Подальше видалення відразу після консультації можливо, якщо лікар визначає, що освіта не викликає сумніву в доброякісності (наприклад, ниткоподібні папіломи, фіброми, міліум, вірусні бородавки, кондиломи, контагіозний молюск).

В інших випадках пацієнту можна зробити видалення після консультації в онколога (необхідно мати висновок онколога при собі) і гістологічного чи цитологічного висновку (яке дослідження необхідно зробити – визначається на консультації лікаря-дерматолога клініки або онколога). Видалення новоутворень (видалення родимки, кісти, бородавки тощо) проводиться одномоментно. Тривалість процедури – 10 – 60 хвилин. Це залежить від розміру і кількості новоутворень. Попередньо проводиться місцева анестезія (нанесення знеболюючого крему або ін’єкція в основу освіти).

Переваги видалення в Клініці “Telo’s Beauty”

Підготовка до процедури : спеціальна не потрібно. Не рекомендується проводити видалення жінкам в період менструації.

Після процедури : в період загоєння необхідно виключити контакт з водою. Сформована після видалення корочка зазвичай відпадає самостійно через 7 – 14 днів. Збільшення терміну загоєння залежить від розміру освіти, глибини ураження, тактики видалення.

Звернутися за консультацією до дерматокосметології, а також пройти курс лікування дефектів шкіри Ви можете за телефонами Клініки Telo’s beauty в Москві (495) 609 6888 та 544 40 40.

• красота лазерная клиника
  • рани після видалення папіломи