Лікування розтягнень зв’язок народними засобами

Розтягнення зв’язок лікування народними засобами Лікування розтягування можна розділити на 2 етапи:

Лікування на першому етапі

У перші хвилини після травми лікування полягає в позбавленні пацієнта від гострого болю, якою супроводжується їх пошкодження. Найкраще допомагає лід, накладений на область пошкодження. При цьому будьте обережні і стежте за шкірою в місці накладанняльоду – потрібно не перестаратися з часом витримування і не довести потерпілого до холодових опіків. Принципово важливо класти лід не на шкіру, а на якесь покриття, що захищає її від обмороження – тканина, одяг або бинт.

Можливо знеболення за допомогою ін’єкцій анестетиків – новокаїну, лідокаїну гідрохлориду та інших – безпосередньо в область ушкодження. Ці препарати діють досить швидко і ефективно позбавляють від чутливості і болю.

Відразу ж після знеболювання лікування розтягування припускає накладення пов’язки, що давить. Це допомагає зафіксувати м’язи і зв’язки, а отже, і зменшити больовий синдром, а також захищають травмовану кінцівку від додаткового навантаження. Зазвичай використовують еластичний бинт, накладаючи восьмиобразной давить пов’язку. При цьому необхідно стежити, щоб вона не була накладена занадто туго, інакше це призведе до порушення кровообігу і уповільнення відновлення пошкоджених зв’язок. На цьому лікування зв’язок в ранньому періоді після травми закінчується.

Другий етап лікування розтягнення зв’язок

Після купірування гострого періоду приступають до лікування, спрямованого на якнайшвидше відновлення функцій зв’язок і одужання пацієнта. Вторинна терапія складається з таких компонентів:

Нестероїдні засоби застосовують як для ліквідації больового синдрому, який все одно буде проявлятися до відновлення цілісності зв’язок, так і для придушення запального процесу. Лікування розтягнення зв’язок може проводитися різними НПЗЗ – вольтареном, диклофенак, індометацин та іншими.

Лікування народними методами

Також показало хороший ефект в такій патології, як розтягнення зв’язок, лікування народними засобами. Народні методи ви цілком можете поєднувати з традиційним лікуванням – це прискорить регенерацію тканин і швидко відновить функцію пошкодженої кінцівки.

При розтягуванні зв’язок лікування народними засобами дає прискорений ефект, тому обгрунтованим буде застосування допоміжної Бадо терапії з хондропротекторні ефектом. БАД Колаген Ультра , який містить у своєму складі основне будівельне речовина зв’язок – колаген, цілеспрямовано діє на пошкоджену тканину, зміцнюючи і відновлюючи її структуру і захищаючи від розвитку патологічних процесів. ДЕ КУПИТИ КОЛАГЕН УЛЬТРА >>

Локальна терапія має на увазі використання мазей при розтягуванні зв’язок. Існують чотири типи місцевих засобів для лікування розтягнення зв’язок:

Локально діючі нестероїдні засоби – це мазі та гелі диклофенак, індометацин та ін, що володіють аналогічним із загальними НПВС ефектами. Будь нестероїдних мазь при розтягуванні зв’язок відмінно позбавить від болю і зніме набряклість і запалення.

Місцеві анестетики – мазі Анестезин, Бензокаїн – позбавляють чутливості уражену область і прибирають біль. Лікування артриту суглобів народними засобами

Новим кроком в терапії розтягнення зв’язок є застосування місцевих засобів, безпосередньо діючих на структуру травмованої зв’язки. Так діє крем і гель Колаген Ультра . Така мазь при розтягуванні зв’язок не тільки знеболює, а ще й лікує пошкоджену тканину, захищаючи та зміцнюючи її зсередини.

Найчастіше народні ради рекомендують приготування мазей, які мають протизапальну і знеболюючим ефектом.

При такій патології, як розтягнення зв’язок, лікування народними засобами приносить іноді навіть більший ефект, ніж використання НПВС.

Приготувати мазь при розтягуванні зв’язок, яка допоможе позбавитися від неприємних симптомів, зовсім не важко.

Рецепти народної медицини: мазь при розтягуванні зв’язок

Протертий часник і листя евкаліпта (10 штук) змішати зі свинячим жиром і прокип’ятити 5 хвилин. Використовувати цю мазь аж до повного одужання.

Мазь з глини. Річкову глину змішати з яблучним оцтом до сметаноподібної консистенції. Накладати мазь при розтягуванні зв’язок кожен день на область пошкодження і тримати поки вона не стане гарячою.

Зробити мазь з перетертих листків подорожника, перетертого картоплі і свинячого жиру. Втирати в ушкоджене місце, бажано на ніч.

Активні рухи в суглобах, щадні статичні навантаження показані з перших днів ушкодження. Однак не варто пересилювати себе, якщо рух викликає різкий біль. Лікувальна фізкультура проводиться на стадії одужання і реабілітації хворого. Обсяги її навантаження залежать від локалізації пошкодженої зв’язки і загального стану здоров’я пацієнта.

• мазь від розтягнення зв\язок
  • мазі при розтягненні звязок
  • мазь після розтягнення зв\язок
  • мазь при розтягненні звязок