Консультація гінеколога. Питання та відповіді. Поліп ендометрію, цервікального каналу

дослідження цукру (глюкози) з навантаженням (цукрова крива, проба на толерантність до глюкози, оральний глюкозотолерантний тест)

Сіньоріта.ру – сайт для жінок. 400 000 читачів щомісяця. Сіньоріта.ру – сайт для жінок. 400 000 читачів щомісяця.

Справа в тому, що мій лікар не пояснює мені сенс поставленого діагнозу, і ця обставина змушує мене звернутися до Вашої допомоги.Ситуація в мене така. Мені 22 повних роки, не народжувала, абортів не було. В результаті УЗД, проведеного на 18 день циклу (якщо рахувати від першого дня менструації) з використанням внутрішньопіхвового датчика мені поставили діагноз “поліп ендометрія” і призначили РДИ (або РДЦ – нерозбірливо написано) і ГС. А питання в мене до Вас такі: 1. Чи міг лікар помилитися, які ще дослідження і (або) аналізи підтверджують цей діагноз. 2. Що таке поліп ендометрію. 3. Які методи його лікування. 4. Мені сказали, що для його видалення треба робити “чистку”, чи це так. Якщо так, то де краще її зробити. 5. Які наслідки цієї операції, чи правда, що за наслідками вона порівнянна з абортом. 6. Як робиться ця операція, якими інструментами, скільки це займає часу, на який термін госпіталізують, під наркозом чи ні, чи ставлять після цього крапельницю. 7. Чи зможу я після цієї операції народити дитинку. 8.Что таке РДИ (або РДЦ). 9.Что таке ГС. 10.Що буде, якщо не видаляти поліп.

1. Лікар міг помилитися. Все залежить від розміру і структури поліпа. Якщо він великий і помітний – помилитися не можна. Якщо маленький – можна. Але при інших рівних умовах середина циклу – саме несприятливий час для діагностики поліпа ендометрію.

2. Поліп ендометрію – це розростання ендометрія (слизової оболонки матки). Причиною можуть бути гормональні порушення, доброякісний пухлинний процес і хронічна інфекція.

3. Покладено чекати до менструації, робити УЗД після неї, і якщо поліп не зникає – робити вискоблювання, краще з допомогою гістероскопії (під контролем ока).

5. Аборт – теж вискоблювання. Але поліп вискоблюють за допомогою гістероскопії – а це щадний метод, який має набагато менше ускладнень в порівнянні зі звичайним вишкрібанням при аборті. Крім того, аборт – це протиприродна процедура, відрив того, що повинно залишитися, травма багатьох кровоносних судин, сильна кровотеча і небезпека інфекції. А видалення поліпа – лікувальна процедура, видалення того, чого бути не повинно.

6. Під загальним наркозом в матку вводять трубочку, заповнюють порожнину матки рідиною, вводять освітлювальний прилад, і під контролем зору вискоблюють ендометрій. Госпіталізують на кілька днів, по мінімуму. Крапельницю ставлять по обстановці. 7. Зможете. А з лікувалися поліпом – навряд чи. 8. РДВ – роздільне діагностичне вишкрібання – вишкрібання окремо порожнини матки і цервікального каналу (шийки матки). Віддалений матеріал відправляють на гістологічне дослідження для з’ясування доброякісності та причини поліпа. 9. Гістероскопія 10. Або він зникне сам – тому й треба почекати і зробити УЗД після менструації. Або він залишиться, і в будь-який момент може озлокачествіться. А також буде заважати вагітності. Буде причиною кровотеч. І вогнищем інфекції. До операції треба буде готуватися – вилікувати наявну інфекцію – тоді ускладнення зведуться до мінімуму. І якщо Ви сумніваєтеся в діагнозі – повторити УЗД у кваліфікованих фахівців.

Скажіть, будь ласка, куди краще звернутися з діагнозом поліпоз (гінекологія) і які методи лікування в даний час можливі крім вискоблювання.

Вискоблювання в даному випадку – не тільки лікувальна, але і діагностична процедура: необхідно з’ясувати, чи є поліпи наслідком запалення або гормональних порушень, наскільки вони доброкачественни.Только після їх видалення можна переходити на нехірургічне лікування, необхідне для того, щоб вони більше не з’являлися. Вибір лікування буде залежати від результатів гістологічного дослідження видалених поліпів. Видаляють поліпи за допомогою гістероскопії (під контролем зору). Зробити це можна в будь-гінекологічної лікарні, краще – на кафедрах медичних ВУЗів

Читання для майбутніх мам і для всіх (“Сповідь маленького негідника”, “Народити і відродитися”, “Діти пишуть Богові”, “Гармонія сімейного життя», «Як любити дитину”)

Про методи допоміжної репродукції, усиновлення та штучної інсемінації спермою чоловіка

Законодавство з питань cемьі, вагітності та пологів і догляду за дитиною, допоміжних методів репродукції (права вагітних і тп)

Екстрена профілактика гепатиту В (після контакту з носієм, незащіщенногоп олово акта, профілактика зараження новонароджених)

Українська Відкрита Асоціація Організацій, Груп та Осіб, які працюють з дітьми, що страждають на онкозахворювання

© Використання авторських матеріалів з сайту дозволяється лише при отриманні офіційної згоди і з активним посиланням на джерело.

© Використання розміщених на сайті фотографій, цитат з листів і особистої інформації про пацієнтів заборонено .

Представлена ??на сайті інформація не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування

• вишкрібання порожнини матки наслідки
  • під яким наркозом удаляють поліп
  • чи може зникнути поліп після місячних