Довго незагойні рани, виразки, порізи Рецепти для лікування захворювань лікарськими рослинами і народними способами Народна медицина і траволікування

Смола-живиця хвойних порід-100 г, сало свиняче нутряне, несолоне – 100 г, віск бджолиний натуральний – 100 р. Все покласти в каструлю. Якщо смола суха, розтерти в порошок. Кип’ятити на малому вогні 10 хвилин, весь час заважаючи склад, знімати піну з поверхні. Зняти з вогню коли стане теплою, все скласти в скляну баночку. Зберігати в холодильнику. Рану промити вапняною водою, 1 столову ложкунегашеного вапна розвести на 1 л води. Дати настоятися 5-6 годин, воду злити. Цією водою промивати рану. Тонким шаром намазати ганчірочку приготованою сумішшю, накласти на хворе місце і перев’язати. Через 1-2 дні пов’язку міняти. Рани швидко заживають.

Мед бджолиний натуральний – 80 г, риб’ячий жир – 20 г, ксероформ – 20 г. Все ретельно перемішати, мазь накладається на очищену рану або виразку у вигляді пов’язки. Змінювати раз на добу. Застосовується для лікування довго не загоюються ран, виразок, свищів. Зберігати в прохолодному місці.

Півсклянки негашеного вапна залити холодною кип’яченою водою. Дати настоятися кілька годин. Злити верхній шар в інший посуд. Взяти рослинного масла стільки за обсягом, скільки вийшло настою. Закип’ятити масло на малому вогні 10 хвилин, зняти з вогню. Коли стане теплим, як парне молоко, влити туди вапняний настій і добре перемішати. Змащувати цим складом рани і накладати ганчірочки, змочені цим же складом на рани, перев’язати, Міняти щодня. Рани гояться швидко.

Народний засіб. Рану, виразку промити спиртом. Зрізати стиглий пшеничний колос з невеликим кінцем соломини. Перевернути його кінцем колоса вниз на рану і обережно водити по рані хрест-навхрест 3 рази. Робити так 3 рази в день: вранці, середині дня і ввечері, кожен раз зрізуючи новий колосок. І так робити 3 дні, витративши 9 свіжих стиглих колосків. Засіб здасться смішним, але проходять кровотечі гноетечения і через кілька днів рана загоїться.

Готують з висушеної дрібно порізаною трави рослини на 70% спирті в співвідношенні сировини до здобувачів 1:5, настоюють 21 день в темному місці, проціджують. Приймати по 20 г 1 раз на день. Приймати 2-3 рази, не більше. Застосовують при гастритах, що протікають зі зниженою кислотністю. Рекомендується також для підвищення апетиту після перенесених виснажують захворювань.

Порізи, подряпини змащуються чистим маслом для запобігання нагноєння. Рани великої площі обробляти маслом не можна.

Для очищення організму лікарі російської народної медицини часто радять своїм пацієнтам приймати польовий хвощ. Висушений і дрібно нарізаний польовий хвощ заварюється, і його п’ють, як чай.

Вирізати в корені плоду редьки порожнину, заповнити її медом. Через 4:00 сік готовий. Розтерти хворий орган.

Рецепти 19 століття дійшли до наших днів Хвороби повсюдні Хвороби черевні Хвороби повсюдні Головні хвороби Грудні хвороби

АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО! Зверніться за консультацією до фахівця. Вам обов’язково дадуть відповідь. Надійшли заявки обробляють щоденно з 9.00 до 21.00 за московським часом.

Публікації на сайті не повинні розглядатися як рекомендації пацієнтам щодо самостійного діагностування та лікування будь-яких захворювань.