Бабуся :: Народна медицина :: Кровообіг :: гангрена, ендартеріїт облітеруючий :: Гангрена – наслідок розтягнення. Ось що чоловік застосовував для її лікування

Зелена аптека

Ось щочоловік застосовував для її лікування 18 листопада 2009 Здрастуй, дорога “Бабуся”! Багатьох, як наслідок діабету, турбують трофічні виразки і гангрена. Мій чоловік вже 43 роки діабетик, інсулінозалежний, так що ці болячки не минули і його. Розповім, як ми з ними справлялися. Спочатку про лікування трофічних виразок.

Було кілька випадків, коли у чоловіка відкривалися рани то на пальцях ніг, то вище гомілковостопний кісточки. Допомагала їх загоєнню яловича печінка: прикладали її свіжою на рани. Крім цього, обробляли виразки різними ранозагоювальними мазями. Цукор в межах норми чоловік утримує завдяки всіляким травам і протидіабетичних трав’яним настойкам. Ну а тепер більш детально зупинюся на лікуванні гангрени.

Якось в травні 2003 року чоловік оступився і розтягнув зв’язки на нозі. Місце розтягування набрякло, почервоніло і дуже боліло. Так як це сталося ввечері і в лікарню звертатися було пізно, вирішили самі справлятися з розтягуванням.

У нас вдома були натуральний яблучний оцет і блакитна глина, Fку завжди запасають, так як вона лікує багато хвороб, тому відразу ж зробили на болюче місце компрес з яблучним оцтом. Зверху обмотали капустяним листом і зафіксували пов’язкою. Коли цей компрес висох, я розмішати до консистенції сметани глину з оцтом, зробила чоловікові компрес вже з цією сумішшю і також обмотала капустяним листом і закріпила пов’язкою.

Таким чином компреси ставили цілу ніч. До ранку набряклість і почервоніння зійшли, але біль, на жаль, залишилася. Чоловік звернувся за допомогою в районну лікарню. Там зробили рентгенівський знімок ноги і, хоч ні перелому, ні накола кістки не виявили, гіпс все ж наклали. І це діабетикові! Дня через два-три пальці хворої ноги в чоловіка почорніли. Нога боліла нестерпно, чоловік через болі не міг спати, а ще його мучили страх і удавана безвихідь ситуації.

Запропонувала чоловікові звільнити ногу від гіпсу, але він, як слухняний пацієнт, відмовився. Так, долаючи біль і ні на секунду не стуляючи очей, протримався ще ніч, а вранці поїхав до лікарні. Там йому гіпс зняли і сказали, що треба рятувати вже не ногу, а його, і запропонували ампутацію ураженої гангреною кінцівки.

Чоловік злякався такого результату, подзвонив з лікарні додому, попросив мене зв’язатися з Євгеном Степановичем Товстухою і запитати у нього поради. Звичайно, я не розраховувала на позитивний результат – академік буде мене слухати! Вислухавши уважно мій докладна розповідь, Євген Степанович сказав, що всі ми робили правильно, не треба ніякої ампутації, а просто слід знову пролікуватися компресами з яблучним оцтом і глиною. Так, завдяки академіку, я заспокоїлася і знову знайшла віру і надію на благополучне зцілення чоловіка.

Не відкладаючи в довгий ящик, забрала чоловіка з лікарні, і вдома ми тут же приступили до лікування. Протягом двох діб, постійно змінюючи, ставили глиняні, оцтові і глиняно-оцтові компреси. Кожен раз обертали їх зверху то капустяними, то Лопухова листям і фіксували пов’язкою. На третю добу нога придбала нормальний колір і вигляд – ні чорноти, ні набряклості не було. Так і зберегли кінцівку.

Слава Богу, чоловік до сих пір ходить на своїх ногах, хоча зовсім недавно, в лютому цього року, на двох пальцях ноги навколо нігтів знову з’явилося почервоніння, пальці стали розпухати, і все це супроводжувалося болем. Чоловік вирішив їхати в лікарню, але я переконала його і запропонувала знову полікуватися народними методами. Так як яблучного оцту на той час вдома не було, вирішила полікувати чоловіка упаренной до 4 січня уриною.

наливала її теплу в миску, і чоловік по 30 хвилин тримав в ній хвору ногу. Кількох таких процедур вистачило, щоб пальці знову стали абсолютно нормальними. Ще гангренозне запалення лікується компресами з кислим молоком. Кисле треба гарненько розмішати, змочити в ній добре марлю або бавовняну тканину і в декілька шарів обмотати цим шматком проблемне місце.

Зверху обернути поліетиленом, утеплити, зафіксувати пов’язкою і залишити компрес на ніч. Вранці ногу промити теплою водою. Проводити такі процедури щовечора до повного одужання. Виліковується гангрена і гвоздиковим маслом. Потрібно просочити в ньому лляну серветку і прикласти її у вигляді компресу до хворого місця. Паралельно слід вживати, запиваючи водою, по 500-600 мг перетертих в порошок гвоздикових бутончіков.

Можна рятуватися від гангрени соком культурного щавлю. Його потрібно пити 3 рази на день, скільки вимагає організм. Паралельно потрібно прикладати до гангренозним місцях стовчені щавлеві листя, фіксуючи їх пов’язкою. Натерта на тертці ріпа теж справляється з гангреною. Компреси з нею потрібно прикладати до болючого місця безперервно до загоєння. Ще в народі здавна лікували гангренозне запалення жабами.

Їх потрібно наловити в болоті і прикладати до хворого місця свіже жаб’яче м’ясо до тих пір, поки не піде біль і тіло не придбає нормальний вигляд. Гангрену можна зупинити і таким засобом. Розведіть в 1 л води по 1 ч.л.

1 2 склянки виноградного оцту, 4 таблетки “Нітрогліцерину”, додайте 1 стручок червоного гіркого перцю, за бажанням коріандр і кмин і пийте по 2-4 ст.л. 5-8 разів на день до одужання. Дуже добре допомагає.

хом’ячкової рай. Піти і загубитися:

Рейтинг популярності – на ці замітки найчастіше посилаються:

• при гангрені які таблетки потрібно пити
  • що пити при болях діабетичної гангрени
  • як позбутися чорноти в інтимній зоні