Висновок із запою і лікування алкоголізму – якісно і недорого

Лікування алкоголізму та виведення з запою. Клініка алкоголізму з мінімальними цінами

Лікування алкоголізму для лікарів «Першої клініки» – основна сфера діяльності. Вони вже допомогли сотням і тисячам своїх пацієнтів раз і назавжди вирішити проблеми з алкоголем: вийти із запою, перемогти алкогольну залежність. Зателефонуйте за телефоном +7 (495) 925-51-03 і дізнайтесяМІНІМАЛЬНІ ЦІНИ на лікування алкогольної залежності , купірування запою, допомога при інтоксикації, ті ціни, які інші клініки лікування алкоголізму вам не запропонують.

На здоров’я не прийнято економити, і це правильно. Але будь-яка ціна має бути справедливою. Ви ж не купуєте анальгін за тисячу рублів?!

Висновок із запою – це стандартна процедура, яку кожен досвідчений і професійний нарколог з медичною освітою виконає на «відмінно». І якщо результат в кожному випадку буде однаково успішним, то навіщо тоді переплачувати? Кожна професійна клініка алкоголізму виводить із запою одними і тими ж препаратами, використовує одні й ті ж методи. У всіх хороших клініках, як у «Першій клініці», так і у наших колег, працюють професійні дипломовані лікарі. Тоді навіщо платити більше? У «Першої клініці» ви отримаєте ТІ Ж медичні послуги: лікування алкогольної залежності з допомогою медикаментів або психотерапевтичних методик, виведення з запою і інші, але за менші гроші. Для отримання більш повної інформації рекомендуємо відвідати розділи “цікаві статті” і “допомогу алкоголікам”.

Основною відмінністю роботи нашої Клініки є безумовний акцент на низькій вартості послуг, що надаються при безумовному їх якості … У Клініці ми надаємо допомогу різним пацієнтам, застосовуючи як комплексне лікування, так і ситуаційне, що не вимагає приміщення в умови стаціонарного лікування.

«Перша клініка» алкоголізму: лікування алкогольної залежності якісно і недорого

«Перша клініка» існує вже 12 років. Своєю роботою ми довели власний професіоналізм і ефективність.

Лікування хворих на алкоголізм, виведення з запою за менші гроші

Вартість будь-якого лікування повинна складатися з вартості лікарських засобів та процедур, оплати праці лікарів, витрат на транспорт (робота водія, диспетчера, витрат на паливо), витрат на утримання офісу і інших приміщень і з невеликої прибутку компанії. Ми відверто не розуміємо, як звичайна крапельниця, що очищає організм від алкоголю, може коштувати багато тисяч рублів? Мінімальна ціна на виведення з запою в «Першій клініці» – 1990 рублів *. Якщо ви потребуєте термінової допомоги – телефонуйте: +7 (495) 925-51-03 і викликайте чергову бригаду наших лікарів. Будьте впевнені, що вам не доведеться переплачувати за стандартну медичну процедуру.

У Росії рекламні кампанії, що закликають до здорового способу життя і дбайливому відношенню до здоров’я, набирають обертів

Багато хто напевно пам’ятають про гучних в ЗМІ недавніх спробах контрабандного ввезення алкоголю на теплоході «Кореновск» в Примор’ї.

Нещодавно на Театральній площі Кірова пройшла вельми цікава акція, що закликає до здорового способу життя та боротьбі з алкоголізмом.