висновку із запою. (495) 648-62-92

Висновок із запою на дому

В наші дні висновок із запою на дому – дуже складний, кропіткий процес, необхідний для зняття тяжкого фізичного стану, що розвивається внаслідок тривалого вживання алкогольних напоїв. Початковим етапом в складному і тривалому процесі лікування алкоголізму є застосування ефективного виведенняз запою пацієнтів.

Вихід із запою в домашніх умовах

В наші дні виведення з запою в домашніх умовах – дуже складний, кропіткий процес, необхідний для зняття тяжкого фізичного стану, що розвивається внаслідок тривалого вживання алкогольних напоїв. Початковим етапом в складному і тривалому процесі лікування алкоголізму є застосування ефективного виведення з запою вдома пацієнтів.

При розвитку запою, в організмі людини, що страждає алкоголізмом, відбуваються дуже складні біохімічні зрушення, які ведуть до порушення фізіологічного функціонування. В результаті у людини, що знаходиться в запої, починають накопичуватися продукти напіврозпаду алкоголю. При досягненні певної концентрації вони починають отруювати організм. Через дії цих отрут людині ставати погано, з’являється «трясучка», головний біль, запаморочення, блювота і багато інших симптомів отруєння алкоголем.

Заради порятунку від цього моторошно стану людина прагне випити ще. На дуже не тривалий час, нові дози алкоголю допомагають послабити одні з проявів запою. Але після неминуча розплата у вигляді ще більшого погіршення самопочуття. Все це веде до порочного кола. Запій посилюється. А посилення запою, в свою чергу, веде до виснаження організму, ризику розвитку інфаркту, інсульту, епілептичного нападу і можливо білій гарячці (алкогольний делірій). Тоді вихід із запою в домашніх умовах стає необхідним.

Коли здійснюється медикаментозний метод виведення з запою пацієнтів, лікар за допомогою ліків прагне обірвати цей порочний круг. Ліки допомагають в стислі терміни зняти тоскне фізичний стан, знизити ризик розвитку ускладнень. Біля ліжка хворого лікар визначає, що необхідно з ліків даному конкретному пацієнту для виведення з запою. Коли здійснюється висновок із запою на дому пацієнтів, враховується все, стать, вік, соматичне стан, тривалість запою, і навіть вживаються алкогольні напої. Універсального рецепта для виходу з запою немає. Але по протоколу нашої клініки, всі лікарі використовують мінімум:

1. Крапельниця – для заповнення водно-електролітного балансу 5-10% глюкоза, фізіологічний розчин, розчини солей.

Записатися на прийом