Видалення лазером шрамів і рубців після операцій, лікування і шліфування рубців

Післяопераційні рубці, колоїдні рубці, рубці після прищів, шрами після операцій, шрами рубці – це яскраво виражені косметичні дефекти, які роблять обличчя і тіло некрасивими. Особливо неприємні рубці на обличчі. Багато жінок і чоловіки хотіли б позбутися від шрамів і рубців. У нашій клініці це можна зробитишвидко, безболісно, ??безпечно і максимально ефективно. Сучасна пластична хірургія дозволяє прибрати рубці майже в повному обсязі та зробити їх непомітними.

Метод видалення шрамів і рубців вибирається індивідуально і залежить від характеру рубця, локалізації, розмірів, наявності функціональних порушень і бажань пацієнта.

висічення рубців і шрамів (хірургічне, радіохвильове); зазвичай висікаються великі рубці,

безопераційна лазерна шліфовка шрамів і рубців на апараті SmartXide методом DOT (дермальний оптичний термоліз),

медикаментозна терапія (шліфування рубця або шраму за допомогою ферментів, расцепляются рубці і шрами),

На фото: апарат для безоперационной лазерної шліфовки рубців і шрамів (лазер СО2 SmartXide DOT, DEKA)

Найбільш ефективно і безпечно позбутися рубців і шрамів можна за допомогою лазера. Принцип лазерної шліфовки полягає в усуненні мікроучастков рубця або шраму і швидкому подальшому утворенням нової молодий і здорової шкіри. Під дією лазера відбувається розсмоктування рубців і шрамів. На цьому апараті можна видаляти всі види рубців і шрамів. Шліфування рубців і шрамів лазером добре переноситься пацієнтами. Знеболювання не потрібно, іноді застосовується місцеве знеболення.

Лазер абсолютно безпечний, оскільки він проникає тільки у верхні шари шкіри. Кількість і тривалість процедур лазерної шліфовки залежить від площі і структури рубця або шраму.

Уже через кілька сеансів великий і грубий рубець або потворний шрам стають ледь помітними, а тонкі рубці і шрами зникають зовсім.

видалення шрамів і рубців можливо і в делікатних місцях, таких як шия, декольте, кисті рук, район століття.

• dot – шліфування
  • колоїдні рубці после операции
  • лазерні операціі чи лишаються шрами?
  • потрібна лазерна хірургія для висікання рубця
  • фото до і після лазерної шліфовки рубця
  • чи небезпечно шліфувати шрами?
  • як безболiсно зробити шрами