Відбілювання зубів Народна медицина – Лікування народними засобами і методами, рецепти від хвороб і болю

Відбілювання зубів

На жаль, з часом зуби жовтіють. Це природний процес, але він так псує усмішку. Суть в тому, що сліпучий блиск зубах надає емаль – зовнішній захисний шар зубів. З часом вона стоншується, і починає проступати жовтий дентин – внутрішня речовина зубів. На щастя, є безліч як традиційних, так і народних методів відбілювання, про них розповідає лікар-стоматолог ОленаВолодимирівна Букач.

– Колір емалі залежить від того, що ми їмо і п’ємо, від наявності шкідливих звичок, дотримання гігієни порожнини рота, від захворювань, які у нас є, і ліків, які ми приймаємо (наприклад, антибіотики роблять емаль жовтою). < / p>

На колір емалі впливають травми, вік, спадковість і баланс мікро-та макроелементів в організмі в цілому.

– Не всі колірні відтінки однаково успішно вибілюються; жовтувато-оранжеві пігменти – швидше, а біло-сірі – повільніше. Відбілювання не піде далі певного рівня, але, як правило, результат досить гарний.

– Я не можу дати однозначної відповіді на це питання. Є певний ризик часткового руйнування емалі, виникнення гіперчутливості зубів, навіть роздратування ясен і слизової рота.

Але це індивідуально, і сказати, наскільки безпечно відбілювання саме для вас, може тільки ваш стоматолог.

– Не можна відбілювати зуби людям з гіперчутливістю і дефектами емалі, хворобами ясен, зубів і слизової рота, вагітним жінкам, пацієнтам, які носять брекети.

Не зможуть відбілити зуби і ті, у кого алергія на перекис водню та інші компоненти відбілюючих засобів, цукровий діабет або онкологічні захворювання.

• Професійне (кероване) – стоматолог за допомогою перекису (35-50%) сам відбілює не всю поверхню зубів, а лише ділянки, що змінили колір.

• Контрольоване – також проводиться стоматологом. На зуби надягають спеціальні капи, заповнені відбілюючим складом. Тримати їх в роті потрібно від 30 хвилин до двох годин на розсуд лікаря. Весь цей час пацієнт залишається в кріслі.

• Клінічне контрольоване – спеціальний склад, пропонований стоматологом, наносять на зуби, як правило, на ніч під герметичну пов’язку протягом 2-7 днів.

• Домашнє відбілювання – лікар призначає перекис карбомід (5-10%), яку наносять на зуби, зверху надягають спеціальну капу, що охороняє порожнину рота. Показано при всіх типах зміни кольору емалі.

Крім того, вільно продаються засоби, що містять невелику кількість перекису водню, але вони не дуже ефективні. Безконтрольне використання їх може привести до різних ускладнень.

А найпростіший, м’який і дешевий спосіб – періодичне використання відбілюючих паст. Але слід пам’ятати, що постійно чистити зуби отбеливающей пастою можна.

– Всі професійні методи дозволяють домогтися значного і досить стійкого результату. Різниця між ними у часі проведення та вартості. Наприклад, домашнє відбілювання зажадає регулярного носіння капи з гелем протягом 3-4 тижнів. А якщо вибілювати зуби в стоматологічному кабінеті, достатньо одного-двох візитів в клініку.

– Перш за все слідувати всім правилам догляду за зубами. Вибираючи продукти і напої, відмовитися від містять барвники або ж пити через соломку, а потім чистити зуби.

– Як довго зберігається білосніжна посмішка після відбілювання в стоматологічній клініці?

– Від року до семи років. В залежності від того, як людина доглядає за зубами, який веде спосіб життя, чи слід рекомендаціям стоматолога.

– В принципі можна. Найпопулярніше засіб – звичайна харчова сода. Вологе зубну щітку опускають в соду, як в зубний порошок, і чистять зуби. Але при цьому часто травмуються ясна, тому робити такі процедури можна не частіше, ніж раз на місяць. Деякі додають соду в зубну пасту, але знову ж таки, робити це можна раз на місяць.

Хотів відбілити зуби, перепробував багато методів. Всі вони досить ефективні, але дуже агресивні. Тому й шукав те, від чого не так сильно псується емаль.

Щоб отримати помітний ефект, після чищення зубів полоскав рот розчином тривідсоткової перекису. Після цього довго і ретельно виполіскувати теплою кип’яченою водою. Робив цю процедуру через день п’ять разів, і як мінімум два місяці – перерва. Коли полоскав рот перекисом, відчував легке печіння.

Прочитав, що ці ягоди містять відбілюючі речовини. Розтирав їх в пюре і накладав на всю поверхню зубів. Тримав так 4-5 хв., Потім ретельно чистив зуби фторсодержащей пастою. Цей метод підійшов мені більше за інших. Користуюся ним у сезон двічі на тиждень. Хоча, якщо емаль ослаблена, напевно, так часто користуватися цією методикою можна.

Як не дивно це звучить, але тверда деревна зола допомагає відбілити зуби. Подрібнене в порошок сировина кладу на зубну щітку і чищу їм зуби. Але приємніше змішувати його із звичайною пастою 1:3. Цим засобом користуюся так само, як і перекисом.

Два рази на рік змішую в рівних частинах харчову соду, перекис водню, столову сіль і зубну пасту. Два тижні чищу зуби тільки цією сумішшю.

Обговорення «Відбілювання зубів»:

Якщо ви хочете отримувати повідомлення про нові відповіді на дану тему, писати коментарі від свого імені і не чекати поки їх перевірить адміністрація, переглядати сайт з меншою кількістю реклами і отримати додаткові можливості, зареєструйтесь.

Медичні статті пишуться лікарями і фахівцями зі стажем, або на підставі досліджень учених з різних країн та університетів. Тут ви можете знайти рецепти лікування різних хвороб, а так же порадитися в коментарях з іншими користувачами. Але пам’ятайте, що хворобу краще попередити, ніж її потім лікувати.

• Полоскать рота народна медецина