Центр вивчення печінки РУДН – Головна

Розділи сайту

Школа пацієнта

Ліцензія № 99-01-001654, видана федеральною службою з нагляду в сфері охорони здоров’я і соціального розвитку. Термін дії 12 травня 2005 – 12 травня 2010. Термін дії ліцензії продовжено до 22 квітня 2015.

Наш центр – частина класичного міжнародного університету, що входить в Європейську та Міжнародну асоціацію університетів.

Центр був створений у відповідь на зростаючу захворюваність і cмертность населення РФ від хронічних захворювань печінки – гепатитів , цирозів і раку , збільшену потребу в наданні високотехнологічної медичної допомоги.

На жаль, навіть люди, що ведуть розмірене сімейне життя, не відносяться до групи ризику, не можуть бути повністю застраховані від інфікування вірусними гепатитами. Ми всі відвідуємо стоматологічні та косметологічні кабінети. Не можна скидати з рахунків перенесені операції, особливо зроблені до середини 90-их років, коли тест систем на віруси просто не існувало.

Інфікованість вірусами гепатиту, зловживання психоактивними речовинами, ліками, переїдання часто ведуть до того, що захворювання печінки у наших співгромадян часто носять багатофакторний характер, несприятливим фоном для яких не рідко служать спадкові хвороби. Не випадково в нашому центрі об’єднали свої зусилля досвідчені фахівці – гепатологи, хірурги-ендоскопісти, неврологи, молекулярні генетики та ін Нами накопичено значний досвід успішного лікування вірусних гепатитів. У тому числі – на тлі їхнього позапечінкових проявів, цирозів печінки, надлишкової маси тіла, відстеження та корекції побічних ефектів. Сучасна противірусна терапія дозволяє домагатися високих результатів і стверджувати, що гепатит С виліковний !

По алкогольної проблематики та генетиці ми тісно співпрацюємо з Університетом Каліфорнії. Основні наукові праці, за якими нас знають в Росії і за її межами, стосуються алкогольної хвороби печінки і генетики, ураження печінки у наркоманів, лікування декомпенсованих цирозів, противірусної терапії гепатитів В і С.

Інший унікальною (єдиною в Росії) нашою особливістю є причетність до Центру першої фази клінічних досліджень новітніх лікарських препаратів. Оголошення про ці програми та умови включення пацієнтів ми публікуємо в розділі «новини» на нашому сайті.

В іншому ми нічим не відрізняємося від традиційних серйозних наукових і клінічних шкіл. Ведемо лікувальну, навчальну та наукову роботу.

амбулаторний прийом в Медичному центрі РУДН (все необхідне лабораторне та інструментальне обладнання для діагностики та лікування)

Залишається додати, що ми пишаємося своїми досягненнями. Нас знають і цінують. Наші співробітники входять в експертні ради Європи, ми регулярно беремо участь в головних міжнародних конференціях з гепатології та наркології, де ми не тільки вчимося, але й доповідаємо власні наукові досягнення.

Напевно, тому, і в результаті того, що ми цінуємо всіх своїх пацієнтів, смертність від цирозів печінки в швидкодопоміжної стаціонарі медичного факультету РУДН вдвічі нижче, ніж в середньому по місту, а результативність противірусної терапії гепатиту С перевищує 90%.

Медицина пішла далеко вперед. З’явилися і з’являються нові ефективні ліки та методики. Пишіть, телефонуйте, будемо намагатися оперативно реагувати і вирішувати Ваші проблеми.

У програмі “Здоров’я” на телеканалі “Росія” керівник “Центру вивчення печінки РУДН”, професор Павло Петрович Огурцов розповідає про новітні методи лікування гепатиту і цирозу. Про правильний спосіб життя і необхідних застереження в разі захворювання. Дивитися .

Новини

Центр вивчення печінки “медичного факультету РУДН, в рамках інноваційної освітньої програми (ІЗВ), проводить курси для лікарів за програмою ” Клінічна гепатологія “ (72 академічні години) з 29.01.2012г. по 05.02.2012 . (включно).

Центр вивчення печінки “медичного факультету РУДН, в рамках інноваційної освітньої програми (ІЗВ), проводить курси для лікарів за програмою ” Клінічна гепатологія “ (72 академічні години) з 05.09.2011г. по 11.09.2011г. . (включно).

Співробітники Центру вивчення печінки та кафедри госпітальної терапії РУДН проводять безкоштовну для хворих на вірусні гепатити та їх родичів Школу гепатиту. На занятті, яке проводять фахівці гепатологи, Ви зможете отримати відповідь на хвилюючі Вас питання про здоров’я, дізнатися більше про вірусні гепатити, цирозі печінки, харчуванні, способі життя при цих захворюваннях. На занятті буде приділено увагу досягненням сучасної медицини в області лікування вірусних гепатитів, будуть дані відповіді на питання про нетрадиційні методи лікування. Ми сподіваємося, що заняття в нашій школі допоможе Вам знайти велику впевненість у власних силах, вибрати оптимальний шлях збереження хорошого самопочуття, легше переносити побічні ефекти проведеної або заплановану терапії.

Керівник відділення Національного наукового центру наркології професор Павло Огурцов прокоментував для РИА Новости найбільш поширені помилки, пов’язані зі спиртними напоями. Дивитися