серце, хвороби серця, ішемічна хвороба серця, інфаркт, стенокардія

У структурі смертності росіян серцево-судинні захворювання становлять 56%. Росія займає перше місце в світі в сумній статистиці смертності від серцево-судинних захворювань. У нашій країні 14 млн жителів страждають тими чи іншими захворюваннями серця і судин. Перш за все, ішемічною хворобою серця

Згідно з останніми дослідженнями американських вчених, кращий спосіб зберегти своє серцездоровим до старості – вести здоровий і активний спосіб життя в молодості (20-30 років). Під здоровим способом життя розуміються як мінімум постійні заняття спортом і правильне харчування.

Видатний американський кардіолог Пол Д.Уайт колись сказав: «Хвороба серця до 80-річного віку не Божа кара, а наслідок власних помилок». Іншими словами, не хочеш померти від інфаркту, подбай про первинну профілактику захворювань серця. На жаль, багато хто починає читати про хвороби серця і серцево-судинної системи занадто пізно.

хвороби серця: інфаркт, стенокардія та ішемічна хвороба серця

Ми розповімо все про хвороби серця і хвороби судин, їх профілактику, адже жарти із серцем погані. Ви дізнаєтеся як визначити чи є передумови того, що у Вас буде інфаркт, стенокардія, аритмія або ішемічна хвороба серця.

Якщо у людини з’явилися симптоми типові для інфаркту міокарда, необхідно терміново викликати лікаря. Чим швидше буде викликаний лікар, тим менш небезпечними будуть наслідки. До приїзду лікаря укладіть, і заспокойте хворого, можна дати нітрогліцерин, але не більше 3 таблеток, кожна таблетка дається з перервою 5 хвилин.

Вживання висококалорійних продуктів з високим вмістом холестерину, жирів, солі; (м’ясо, яйця, сметана, вершки), а також регулярне вживання алкоголю;

Кожен третій житель землі помирає від серцево-судинних захворювань, перш за все від ішемічної хвороби серця. Причина подібних недуг криється у високому рівні холестерину в крові. Щоб його знизити, досить буває просто обмежити себе у споживанні жирних продуктів.

Брокколі, покращує роботу серця і зменшує ймовірність інфаркту міокарда в умовах нестачі кисню. До такого висновку прийшли американські вчені, повідомляє Journal of Agricultural and Food Chemistry.

Більш ранні дослідження показали, що крім профілактики хвороб серця, брокколі знижує ймовірність розвитку раку молочних залоз і передміхурової залози.

лікування стенокардії Перше, що повинен зробити чоловік під час нападу стенокардії, це прийняти спокійне, переважно сидяче положення. Друге не менш важлива умова при нападі стенокардії це прийом нітрогліцерину під язик (1 таблетка або 1-2 краплі 1% розчину на шматочку цукру, на таблетці валідолу), повторний прийом препарату при відсутності ефекту через 2-3 хв. З метою заспокоєння пацієнта показаний корвалол (валокардін) – 30-40 крапель всередину. Підвищення артеріального тиску під час лікування стенокардії не вимагає екстрених заходів, оскільки його зниження настає спонтанно у більшості хворих на стенокардію при припиненні нападу стенокардії.

Симптоми інфаркту міокарда! У розвитку інфаркту міокарда можна виділити період, що передує інфаркту, який проявляє себе нападами стенокардії. Цей період може тривати від декількох хвилин до місяців.

При гострому інфаркті міокарда основним симптомом є сильні больові відчуття в області серця. Біль виникає раптово і швидко стає дуже інтенсивною. Хворий може також відчувати больові відчуття в лівій руці, лопатці, нижньої щелепи. Біль при інфаркті міокарда відрізняється від болів при стенокардії тим, що вона більш виражена і не купірується нітрогліцерином. Під час нападу болю або задухи хворий відчуває почуття страху, він блідий, на лобі виступає піт. Період розвитку інфаркту міокарда називають найгострішим.

імплантанти для серця Назва цих захворювань серця знає кожен-гіпертонія, ішемічна хвороба серця, інфаркт … Будь-якому відомо, що ці хвороби можуть призвести до смерті, і тому людина підсвідомо прагнути не думати про ці захворювання серця. Не думати і не знати. Наш сайт підкаже як запобігти хворобі і як від неї позбутися. Ми вирішили розповісти про найбільш поширені хвороби серцево-судинної системи.

Таке кільце постійно відображає серцевий ритм в діапазоні (30-250 ударів на хвилину), запам’ятовує мінімальне і максимальне значення серцевого ритму за 10:00. Воно стане в нагоді людям перенесли інфаркт та інші хвороби серця.

На думку фахівців з Центру серцево-судинного та легеневого дослідження iCAPTURE в США, аспірин може допомогти лише чоловікам. Причому ризик серцевого нападу за допомогою аспірину може скоротитися двоє. Кардіологи вивчили 23 дослідження ефектів аспірину, а також розглянули історії здоров’я 113 000 пацієнтів.

Згідно з даними фахівців з медичного центру при Університеті Нью-Йорка та Національного інституту діабету (США), люди з високими концентраціями вітаміну C в крові на 42% менше ризикують отримати серцевий удар. Виявити таку асоціацію кардіологам допоміг аналіз даних про стан здоров’я 20 тисяч людей у ??віці від 40 до 79 років.