Про кісті Бейкера, Краснодар, Консультації, лікар-травматолог-ортопед безкоштовна онлайн-консультація на

Консультації / Лікар-травматолог-ортопед / Краснов Олександр Борисович / Питання № 7598

Питання: Про кісті Бейкера

Шановна Наталія! Кіста Бейкера – це м’якотканні освіта в підколінної ямки, пов’язане з колінним суглобом і містить згущену до консистенції гелю синовіальну рідину. При значних розмірах може визавить больові відчуття. Лікування оперативне в ортопедичному відділеннідитячої крайової клінічної лікарні. З питання лікування кісти Бейкера можна звернутися до будь-якого лікаря-ортопеда крайового консультативно-діагнос-тичного центру (м. Краснодар, вул. Постова 18), в т.ч. і до мене. Прийом ведеться щоденно з понеділка по суботу. Для цього необхідно напрям поліклініки і страховий поліс. Якщо поліклініка з якоїсь причини не видає направлення можлива консультація тільки по страховому полісу і заявою батьків дитини. Оформляється все в реєстратурі центру при особистій явці або з 14-00 до 18-00 попередній запис за телефонами 268-67-52 або 267-17-64. Питання про тактику лікування і необхід-мости оперативного лікування може бути вирішене тільки після огляду лікаря-ортопеда.

Доброго дня! Мені 35 років. з 19 років хворію Хворобою Бехтерева. Приблизно 5-6 років тому в мене з’явилися підколінні кісти Бейкера. Кісти великі, сильно випирають (приблизно на 1,5-2 см). Особливих незручностей вони мені взагалі-то не завдають, крім того, що я не можу сісти навпочіпки. Сильних болів немає. Інколи під час загострення хвороби вони збільшуються і колінні суглоби опухають. Ревматологи порадили їх видалити оперативним шляхом. Консультувалася неодноразово у хірургів, які пропонували різні види операцій (від видалення самої кісти до видалення кісти разом з синовіальної оболонки). Крім того, хірурги кажуть, що кісти можуть з’явитися знову. Скажіть будь ласка, чи є можливість лікування крім оперативного і яка необхідність у видаленні цих кіст? Заздалегідь дякую.

Шановна Олена. Кісти Бейкера – це як правило дитяча хвороба. У Вашому віці, особливо при системних захворюваннях при відсутності ефекту від консервативного лікування протягом декількох років показано оперативне лікування.

Доброго дня! Моїй дитині, хлопчику шостий рік. Більше року тому в міській дитячій поліклініці йому був потсавлен діагноз Кіста Бейкера на лівій ніжці. Намагалися за порадою врвча прикладати магнезію, результату не було. Нещодавно травматолог порадив робити напівспиртовий компрес на ніч, а потім протягом 10 днів розминати шишку. Чи правильно це і чи є які небудь обмеження по фізичному навантаженні при такому діагнозі, т.к. дитина дуже рухливий. І підкажіть будь ласка ще які існують способи лікування.

Лікування тільки оперативне. Але якщо не збільшується, розміри не дуже значні – то можна з операцією почекати. Розминання та фізичні навантаження, а також “прогрівання” можуть викликати збільшення кісти.

Доброго дня! У моєї дочки 7 років виявили кісту Бейкера з розмірами 14x27x41мм.Хірург відкачав кісту шпрітцем, але вона швидко виросла знову. Сказали треба знову її откачать.Скажіте ласка може є інше лікування? Нам більше нічого не предлогают.

Доброго дня! У мене була травма коліна, почався Бурсит, зробила УЗД колінного суглоба, під коліном гематома і кіста Бейкера, що ви мені порадите робити, чи є народні засоби від цього, при згинанні коліна сильний біль.

Ви не повідомляєте термін після травми і її механізм, які симптоми, який діагноз поставив травматолог і яке призначив лікування?

Доброго дня! Після травми минуло 5 месяцев.Іспитиваю сильний біль при згинанні колінного суглоба, не можу встати на колені.Травматолог зробив висновок: Частковий розрив меніска, гематома в задньому латеральному мішку, кіста Бейкера з тромбомасси підколінної області, синовіт, бурсит, артроз 2 ст.Било призначено лікування; Моваліс, Ципролет, компрес з Дімексідом.мазь Гепатромбін, ф / лікування магніт, після відкачування рідини ставили гидрокартизон.Посмоветуйте ласка яке лікування при артрозі, кісті Бейкера і гематомах колен.суставов.

Доброго дня! У мене артроз 2.ст.Нікого лікування не приймала ніколи, зараз дуже болять колінні сустави.Какое б лікування Ви мені порекомендовалі.Спасібо.

Шановна Наталія. Призначати лікування без огляду і рентгенограм не можливо. Необхідно звернути до ортопеда по м \ проживання або в крайову лікарню.

• гуля під коліном як лікувати
  • консультация травматолога дитячого онлайн безкоштовно
  • лікар травматолог онлайн
  • як вилікувати гулю під коліном