Популярно про гігрома та її лікування

гігрома являє собою доброякісний освіта, що виходить із синовіальної сумки сухожилля або суглоба. За своєю суттю гігрома нагадує випинання цієї оболонки у вигляді мішка (кісти), заповненого загусла синовіальної рідиною (мастилом сухожилля). Причини виникнення гігром. точно встановити складно. Проте можна вважати, що найчастіше травми можуть призвести до слабкості синовіальної «обплетення» сухожилляі привести до її «випинання» на місці пошкодження.

Зазвичай пацієнти виявляють у себе пухлину округлої форми, досить щільну при промацуванні. Ця пухлина зовсім не турбує, покрита нормальною шкірою, розміром від 0,5-до 3 см, фіксована в проекції сухожилля. При напрузі м’язів, рельєф освіти стає більш вираженим. Улюблена локалізація таких утворень на кистях рук, причому ближче до кистьовому суглобу або в його зоні.

Нерідко пацієнти по життєвої аналогією кажуть, що у них без видимої причини утворилася додаткова кісточка, помітно виступає під шкірою кисті. При уважному огляді цього утворення діагноз визначається за зовнішніми ознаками. При цьому немає особливої ??необхідності проводити будь-які інші дослідження.

гігрома може існувати довго, завдаючи косметичні незручності і невеликі неприємні відчуття. Багато з цим утворенням живуть все життя, не звертаючи на нього особливої ??уваги.

Між тим, настороженість до пухлинних захворювань і косметичні міркування змушують звернутися до лікаря. І це, між іншим, завжди буде правильним рішенням. Завжди необхідно знати точно, що відбувається з твоїм організмом.

Існує старий народний спосіб лікування цього захворювання. Суть його проста. Цю гігро розчавлюють пальцем. Гігрома лопне, її вміст витече через розрив під шкіру і зникає. З власного досвіду не раджу так лікуватися. Після настав благополуччя вже через кілька місяців гігрома може з’явитися знову. Причому її розміри будуть набагато більше колишніх розмірів. Крім того, на цьому місці під шкірою утворюються грубі рубці і вторинні дефекти. Операція в такому випадку буде набагато складніше і ризик рецидиву збільшиться.

Таким чином, основний метод лікування – це проведення операції. Під час операції проводиться повне видалення гігроми. Операція зазвичай не вимагає загального наркозу. Операція вимагає від хірурга ретельності і ретельності. Враховуючи локалізацію гігром. на відкритих частинах тіла, операція може бути виконана з елементами косметичної техніки.

• розрив сухожилля на руці