Плацебо ефект при лікуванні гіперактивного сечового міхура – Гіперактивний сечовий міхур – це стан, що характеризується симптомами ургентности з наявністю або відсутністю ургентних епізодів нетримання.

Плацебо ефект при лікуванні гіперактивного сечового міхура

Гіперактивний сечовий міхур – це стан, що характеризується симптомами ургентности з наявністю або відсутністю ургентних епізодів нетримання, а також супроводжується підвищеною частотою сечовипускання і ноктуріей. При проведенні досліджень ефективності препаратів для лікування Гамп часто спостерігається ефект плацебо.Для вивчення ефекту плацебо було проаналізовано 13 рандомізованих плацебо контрольованих досліджень, що включали 1760 пацієнтів.

Виявилося, що прийом плацебо знижував ургентні епізоди в середньому на 17% (з 7 до 5.8), число сечовипускань на 10% (з 11.2 до 10), число епізодів нетримання на 27% (з 20.7 до 14.5), а об’єм сечі збільшувався в середньому на 8% (з 136 до 146.4 мл). Всі ефекти були статистично достовірні. Достовірне зниження симптомів Гамп відображає вплив плацебо ефекту на перебіг даного стану. Це свідчить про значний внесок поведінкової терапії та налаштованості самого пацієнта на тяжкість симптомів Гамп, пише Nedug.ru.

Кокаїнові річки в Римі. Але ніяк не можна було припустити, що кокаїн може знаходитися безпосередньо в повітрі.

У суботу в центральних областях продовжиться подальше зниження температури і вдень вже буде всього близько 20 гр.

У літній період саме час подумати про те, як захистити очі від УФ-променів. Окуляри найкраще допоможуть захистити зір від сонячного світла.

Техніка відновлення слизових оболонок, розроблена в Італії, дозволила швидко і безболісно повернути нормальну будову піхви двом жінкам з природженим дефектом цього органу.

Нове дослідження на молекулярному рівні підтверджує гіпотезу про те, що наркоманія є результатом порушення процесів навчання і запам’ятовування.

Одні люди панічно бояться висоти або собак, в інших трясуться коліна від однієї думки, що їм доведеться переступити поріг кабінету стоматолога …

Малюки, які регулярно їдять фрукти та овочі, вирощені їх сім’єю у власному саду, в 2 рази здоровіше, ніж діти, які рідко вживають продукти “прямо з дерева”.

МОЗ Італії перевіряє 15 італійців на наявність важкої форми туберкульозу після можливого контакту з хворим американцем на авіарейсі Прага-Монреаль.

Реабілітаційний центр ветеранів воєн в Лос-Анджелесі (США, штат Каліфорнії) запустив нову програму лікування ветеранів з допомогою папуг.

МГУП “Мосводоканал”, що забезпечує водопостачання столиці і роботу каналізації, планує протягом п’яти років припинити застосування хлору для дезінфекції води і замінити його гіпохлорид натрію

У жінок із серцево-судинною патологією або діабетом цільові рівні холестерину ліпопротеїнів низької щільності досягаються рідше, ніж у чоловіків.

Проводили спостереження за 198 дітьми з високим ризиком розвитку атопії з моменту народження до 5-річного віку.

Глава медичної комісії зазначив, що у рятувальників, які працювали у Всесвітньому торговому центрі в Нью-Йорку в день теракту 9/11 спостерігається дивна і рідкісна для людини форма ракового захворювання.

Представник МОЗ Ольга Шарапова розповіла, що найбільшої шкоди здоров’ю сучасних дітей завдає школа.

Сигаретний дим завдає більше шкоди, ніж вихлопи моторолерів і мотоциклів, що заполонили вулиці італійських міст, вважають експерти з національного Інституту пухлин в Італії.

При каверни в одному з печеристих тіл утворюється запальний інфільтрат, що виявляється появою хворобливого ущільнення в статевому члені.

Орхіт запалення яєчка у людини. Виникає найчастіше як ускладнення інфекційного захворювання.

Везикуліт проявляється у вигляді запалення насінних пухирців. Часто розвивається як ускладнення іншого інфекційно-запального захворювання.