Підвищуємо рівень гемоглобіну Народна медицина – Лікування народними засобами і методами, рецепти від хвороб і болю

Підвищуємо рівень гемоглобіну

Після пологів у мене був дуже низький гемоглобін. Препарати заліза не допомагали. Коли в черговий раз мене поклали в лікарню з анемією, одна медсестра дала рецепт, який, за її словами, послужив добру службу багатьом людям. Я була молода і якось не повірила в чудодійну силу такого способу.

У лікарні я пройшла курс лікування, але післявиписки таки відчувала себе неважливо. Ось тому-то й вирішила спробувати народні кошти. Коли я шукала рецепти по лікуванню анемії, то ретельно вивчала і ваш сайт. Сподобався один рецепт. Але для приготування ліків потрібні були квіти гречки, а мені таку сировину знайти не вдалося. Я не стала турбуватися, пішла по іншому шляху – стала використовувати те, що доступно. Згадала, що медсестра у лікарні рекомендувала мені для підвищення гемоглобіну використовувати глід криваво-червоний. Відправилася в аптеку, придбала це чудо природи.

Якщо захочете скористатися глодом, то майте на увазі: він знижує тиск. Про це, мабуть, всі знають. Як, втім, і про те, що глід – паличка-виручалочка для сердечників. Але є у глоду ще одна дивна властивість – він здатний регулювати рівень цукру в крові, що важливо для хворих на цукровий діабет. Запасіться на зиму цими чарівними ягодами! Просушіть їх в духовці, розкладіть в паперові пакети. У такому вигляді вони можуть пролежати навіть кілька років, не втративши своїх цінних якостей. Термін зберігання квіток – до двох років, а плоди не втрачають корисні властивості до восьми років.

Обговорення «Підвищуємо рівень гемоглобіну»:

Велике спасибі за цікавий рецепт! Випробують його на додаток до сідералу, гранатовому соку і дієті 🙂

Якщо ви хочете отримувати повідомлення про нові відповіді на дану тему, писати коментарі від свого імені і не чекати поки їх перевірить адміністрація, переглядати сайт з меншою кількістю реклами і отримати додаткові можливості, зареєструйтесь.

У цій категорії знаходяться рецепти народної медицини, надіслані читачами. Народна медицина хороша тим, що її рецепти перевірені часом і людьми. Так само дуже важливим плюсом народної медицини є її відносна доступність та нешкідливість. Адже майже всі народні кошти є природними, а значить шкоди від них менше, ніж від медикаментів і таблеток. Адекватний і розуміючий чоловік вибере народну медицину медикаментозному лікуванню. Але перед тим як застосовувати ті чи інші народні рецепти проконсультуйтеся з вашим лікарем, щоб уникнути ускладнень.