Онкологічний центр «Біо-Резонанс» – лікування раку, нові методи лікування онкологічних захворювань

Ще недавно діагноз РАК звучав як вирок. Сьогодні це не так, сучасна онкологія дозволяє виліковувати багато пухлин в 100% випадків.

Лікування раку за новими технологіями – часта причина звернення людей за медичною допомогоюв нашу клініку. Багато пацієнтів, які втратили надію на лікування методами загальноприйнятою практики (хіміотерапія, гамма-терапія, операція, що призводить до інвалідності і численним рецидивам з множинними МТЗ), вдаються до лікування новим методом НІЕРТ і отримують надання медичної допомоги в повному обсязі, з результатами в тривалі ремісії. Важливо відзначити, що завдяки сучасним технологіям пухлина вдається розпізнати на ранніх стадіях і негайно приступити до лікування раку іноді навіть без хірургічного втручання за допомогою новітньої методики НІЕРТ.

На сьогоднішній день науково-медичний онкологічний центр “Біо-Резонанс” – перша установа в Росії, де став застосовуватися метод впливу НІЕРТ (Низько Інтенсивна Електро Резонансна Терапія) в області лікування онкологічних захворювань 1, 2, 3, 4 стадії і при важких формах раку 4 стадії з множинними віддаленими метастазами в легені, печінку, регіональні лімфовузли, кістки скелета і ін Методом НІЕРТ лікується: рак передміхурової залози, рак сечового міхура, рак гортані, рак легені, пухлини головного мозку, рак грудей ( молочної залози), рак матки, рак кісткового мозку (гострий лейкоз), лейкемія, у тому числі дитяча, бластома та інші новоутворення .

На підставі клінічних випробувань розроблені нові методики лікування доброякісних пухлин і захворювань проліферативної системи: аденома передміхурової залози, міоми, фіброми, ішемічна хвороба серця, гостре променеве ураження, цукровий діабет (придбаний), різні захворювання крові , інфекційні захворювання, в тому числі і гепатит “С” ; захворювання шкіри, в тому числі псоріаз ; послелучевие виразки, загоєння гнійних ран, вірусні та бактеріальні захворювання та ін < / p>

Найвищий професіоналізм співробітників, колосальний досвід і вражаючі результати лікування раку, дозволяють нам говорити про лідируючих позиціях серед аналогічних медичних онкологічних центрів.

Весь накопичений нами досвід, технічні можливості, а також глибоке розуміння Вашої ситуації ми направляємо на досягнення однієї мети: допомогти Вам стати здоровими . Кожен «наш» видужалий пацієнт – це щастя його, його рідних і близьких, і перемога лікарів, і ми радіємо тому, що сталося чуду разом з Вами.

Консультації фахівців онкологічного центру «Біо-Резонанс»:

На вашому сайті http://www.bio-rezonans.ru/ чудово розповідається про лікування раку. Але немає жодного імені лікаря, жодної згадки про наявність сертифікатів, ліцензій, жодного посилання на публікації в ЗМІ, доповіді на конференціях, результати клінічних випробувань, відгуки фахівців і т.п. А ця інформація взагалі існує? Де можна познайомитися з цією інформацією?

На нашому сайті www.bio-kvant.ru є багато інформації по цікавлять Вас. Сподіваємося вона допоможе Вам зробити правильні висновки і вибір.

вказати передбачуваний джерело пухлини у пацієнтів ще до початку поглибленого обстеження;

оцінка надходять до нас хворих після радикальної операції, а саме видалена чи ні вся пухлина;

Всупереч існуючій думці, вартість лікування раку в приватній клініці або така ж, а деколи і дешевше, ніж в онкологічних центрах Москви.

Завдяки високому рівню діагностики і професіоналізму лікарів, лікування може коштувати дешевше, тому що не буде потрібно зайвих обстежень та курсів лікування.

Як тільки у Вас будуть всі дослідження, перераховані на нашому сайті, Ви можете зарезервувати свою дату приїзду за 3-5 днів до початку лікування і підтвердити її після придбання квитків.

Ці обстеження Ви можете пройти по приїзду до нас за додаткову оплату. Це займе 2-4 дні, краще заздалегідь повідомити про відсутніх обстеженнях, щоб поставити Вас в графік процедур.

Так, у нас успішно пролікувалися пацієнти з розсіяним склерозом, хворобою Паркінсона, ревматоїдний артрит, дисплазією кори головного мозку, безпліддя.

• вартість лікування раку матки в рівному
  • лікування методом ніерт
  • що таке метод в онкології НІЕРТ