Новий погляд – очна клініка, офтальмолог, корекція зору, лазерна корекція зору, офтальмологічна клініка, офтальмологічний центр, очні клініки москви, лікування зору, центр корекції зору

Три причини звернутися в клініку «Новий погляд», щоб виправити зір раз і назавжди – швидко, безболісно і безпечно

Лазерна корекція зору проводиться в клініці з 1996 року. Офтальмологічний центр має безпрецедентний для Росії досвід – більше 100 000 успішних операцій.

Наш центр корекції зору розпорядженні новітнім ексимерним лазером SCHWIND AMARIS, лікування зору проводитьсяз використанням самих передових методик і технологій

Репутацію нашої клініки підтверджують десятки тисяч задоволених пацієнтів, серед яких багато знаменитостей – артистів, шоуменів, політиків.

Чому «Новий погляд»?

«Новий погляд» – провідна російська офтальмологічна клініка. Лазерна корекція зору проводиться в клініці з 1996 року. Новий погляд – перша очна клініка, яка почала в широкій російській медичній практиці застосовувати відновлення зору із застосуванням ексимерного лазера. Сьогодні ж офтальмологічний центр пропонує не тільки такі послуги, як лазерна корекція зору методиками РЕІК, ЛАСІК і ЛАСЕК, що дозволяє виправити короткозорість , далекозорість і астигматизм , а й лікування очних захворювань, таких як катаракта , глаукома , захворювання сітківки . Офтальмологічна клініка також здійснює найскладніші вітреоретінальние операції , крім того, в центрі корекції зору проводиться і високоточна діагностика зору . Офтальмологи клініки, які виконали більше 100 000 операцій з лазерної корекції зору, володіють безпрецедентним для Росії досвідом відновлення зору.

Ведучий рефракції хірург клініки, кандидат медичних наук офтальмолог доктор Шостих відповідає на найбільш актуальні питання, що стосуються лазерної корекції зору …

Лазерна корекція зору – це зовсім не страшно. Прямо тут, на нашому сайті, Ви можете побачити і почути все, що бачить і чує пацієнт під час корекції зору по методиці «РЕІК».

Довідник пацієнта
Наші пацієнти
Наш профіль
Консультації

Доброго дня! Мій зір -2,5, обидва ока. Хочу відновити у Вашій клініці. Скажіть, будь ласка, чи правда, що робити операцію навесні (в період активного сонця) небажано? Скільки часу займе обстеження, операція і післяопераційний період? Які обмеження діють після проведення операції? Спасибо. 30.01.2012, Шульгіна Олена

Відповідь: Шановна Олена! Лазерну корекцію можна проводити в будь-який час року (це не порожнинна, безшовна операція). Обстеження займає близько 3-х годин, при відсутності змін на сітківці, операція можлива на наступний день. Після операції 2,5-3 тижні не відвідувати лазню і басейн, не користуватися косметикою. Записатися на осбледованіе можна за тел: 8 (495) 412-20-01 або на сайті. З повагою.

Мені подобається

• новий погляд клініка
  • російські-офтальмологічні-клініки
  • скільки коштує очна операція лазерна