Неспецифічний виразковий коліт Народна медицина – Лікування народними засобами і методами, рецепти від хвороб і болю

Неспецифічний виразковий коліт

Неспецифічний виразковий коліт (НВК) виник у мене в серпні 2008 року. Була діарея з кров’ю з супроводом газів, здуттям і бурчанням в животі. Пролікувався в Самарі в жовтні 2008 року і отримав цей діагноз – НВК мінімальному ступені активності, лівосторонній поразку.

Синдром надлишкового бактеріального росту в товстій кишці. Хронічнийдифузний поверхневий гастрит, загострення. Дуоденіт – загострення. Поліп жовчного міхура.

Наприкінці листопада почалися запори, довелося приймати проносні. При запорах стілець був з кров’ю і газами. Щоденний прийом проносних давав результат. З медикаментів я брав тільки сульфасалазин (1 таб. В день). Все це тривало до лютого 2009 року.

Після консультації в Самарі почав приймати панкреатин (березень, квітень) і в той же час почав пити квас на чистотілі по 0,5 склянки і царську горілку по 1 ст. ложці під час їжі. Запори зменшилися, але є відчуття неповного випорожнення, частіше стала слабшою, стілець іноді (але не завжди) буває з газами і кров’ю.

Лікарі ставлять діагноз – «поліп жовчного міхура». Що він означає для нормального травлення? Ні-чо-го! Ще раз повторю, неполадки в травленні починаються з неправильного харчування і незакриття пілоруса.

У автора листа спочатку була проблема хворого шлунка. Треба відновлювати роботу шлунка, для чого:

2. приймати ферментні препарати – мезим, панкреатин по 2 таб. відразу після їжі при відчутті важкості в животі після прийому їжі,

4. більше вживати солі – з їжею і розсмоктуючи її через 30 хвилин після їжі в кількості «на кінчику ножа»,

5. пити бальзам Болотова («царську горілку») по 1 ст. ложці відразу після кожного прийому їжі, додаючи її, наприклад, в чай,

6. протирати все тіло оцтом, настояним на багно: 1 стакан багна настояти 2-3 дні в 0,5 л оцту (9%). Перед натиранням розбавити водою 1:1.

Обговорення «Неспецифічний виразковий коліт»:

Доброго дня! Хочу поділитися рецептом лікування неспецифічного виразкового коліту, який дійсно мені допоміг. Але спочатку, як я до цього прийшла. Хвороба з’явилася у мене Песлі народження дитини. Звернулася до лікаря десь через рік, сказали терміново лягай в лікарню, але я не змогла залишити малюка. Ще рік я простягнула і зважилася на лікування. Природно необхідно було пройти обстеження – колоноскапію, рентген правильних назв цих обстежень я не пам’ятаю, але цього не побажаєш і ворогові, мені при пологах так боляче не було. А без обстеження не призначають лікування. У лікарні мене посадили на Сульфасалозін і сказали, що треба пити їх довічно. Це лікування мені допомогло зупинити кровотечу і встановити стілець, але самопочуття залишало бажати кращого. У мене боліла голова, нудило і почали боліти нирки. Вообщем одне лікуєш інше колечішь. Я перестала пити таблетки і через кілька місяців все заново. Вирішила зайнятися самолікуванням, дотримувалася дієти і пила травки (які призначив мені травник), це так було складно дотримуватися все вчасно і відмовляти зовсім до чого звикла, але мені стало легше на якийсь час. Потім я пішла по іншому шляху – звернулася до екстросенсу, результат був дуже хороший-це чудо, не повірила б, якщо на собі не відчула. Ця жінка стала для мене дуже рідним і близьким людиною, але на превеликий мій горю вона невдовзі померла. Після лікування я цілий рік жила як здорова людина. І ось хвороба знову нагрянула. Але хочу сказати одне, завдяки цієї хвороби я поміняла повністю свій світогляд і хочу сказати їй Спасибі! Нічого в нашому житті так просто не буває! Я почала читати різну літературу, спочатку мені зустрівся міграції автор книги «Анастасія». Я була під дуже великим враженням після прочитання його книг. Далі мені зустрівся автор Синельников В.В. і його книга «Возлюби хвороба свою» і ще багато багато його чудових книг.

• Бабусі і екстросенси – допомагають, але теж тимчасово і ти будеш прихильність до них також як і до пігулок. А шкоди вони завдають ще більше ніж таблетки – на кармическом рівні.

Міняйте свій світогляд, свої думки, перестаньте ображатися і обвенять у всьому інших. Хвороба це знак згори, що у вашому житті щось не так, треба змінюватися самим!

Вінілін або бальзам Шостаковского 50мл + Обліпихова масло -1ст.л. перемішати і приймати по 1ч.л натщесерце вранці і ввечері (намагалася повечеряти раніше). І пила відвар з суплідь вільхи (як в інструкції) 3 рази на день, могла і частіше як чай з печивом і цукерками.

Якщо ви хочете отримувати повідомлення про нові відповіді на дану тему, писати коментарі від свого імені і не чекати поки їх перевірить адміністрація, переглядати сайт з меншою кількістю реклами і отримати додаткові можливості, зареєструйтесь.

Медичні статті пишуться лікарями і фахівцями зі стажем, або на підставі досліджень учених з різних країн та університетів. Тут ви можете знайти рецепти лікування різних хвороб, а так же порадитися в коментарях з іншими користувачами. Але пам’ятайте, що хворобу краще попередити, ніж її потім лікувати.

• виразковий коліт народним методом
  • лікування виразкового коліту вініліном
  • лікування виразкового коліту народними методами
  • Лікування травами виразково коліту