навчимо шлунок працювати – Лікування ерозії шлунка в антральному відділі шлунка, причини виникнення поліпів і грижі шлунку

Наш портал

Наш портал створений і служить з метою своєчасного і повного інформування про сучасні проблеми медичної практики в питаннях вивчення шлунково-кишкового тракту

На нашому порталі систематизована і підібрана інформація, яка пов’язана з клінічними, лабораторними, діагностичними дослідженнями органів шлунково-кишкового тракту. Для зв’язку з нашими координаторами іфахівцями ви можете звернутися за наступними контактними даними

Інформація на нашому медичному порталі познайомить вас з особливостями функціонування, будови, різного роду процесів, що протікають в нашому організмі. У розділі дослідження, вас познайомить з комерційними дослідженнями в рамках тематики.

Шлунок (у оригінальному перекладі з медичної латинської мови ventriculus, gaster) – орган травного апарату, розташований між стравоходом і дванадцятипалої кишкою.

Лікування ерозії шлунка дуже схоже на лікування виразкової хвороби. Люди, які страждають ерозією шлунку, повинні дотримуватися окремої дієти, яка дуже схожа на дієту при виразці шлунка, відмовитися від шкідливих звичок (алкоголь, тютюнопаління), дотримуватися певного режиму і приймати лікарські препарати для шлунку. Можливо лікування шлунку народними засобами.

Лікування ерозії шлунка в антральному відділі шлунка включає в себе прийом хворими препаратів для шлунка, що містять магній, кальцій, карбонат основний. Дуже добре допомагає медичний препарат під назвою Альмагель. Також лікування ерозії шлунка в антральному відділі шлунка включає в себе обволікаючі препарати, холинолитики, метронідазол. Метронідозол приймається для швидкого загоєння запаленого вогнища на слизовій шлунка.

У пацієнтів з діагнозом гостра ерозія шлунка лікування дещо відрізняється. Вони поміщаються в стаціонарне відділення лікарні, де їм проводять ряд процедур: узі шлунка, переливання крові, плазми, промивання шлунка, діатермокоагуляцію або лазерну фотокоагуляцію кровоточивих судин. Якщо довго не наступало лікування ерозії шлунка в антральному відділі шлунка можливе видалення частини шлунка.

Часто у пацієнтів з хронічними ерозіями шлунка, в результаті обстеження шлунка виявляють поліпи в шлунку, іноді навіть рак шлунка 4 стадії. Для лікування поліпів застосовують діатермокоагуляцію. Лікування поліпів в шлунку виробляється не тільки медичними препаратами, а й народними засобами.

1) 1 ст. ложку сухої подрібненої трави чистотілу залити в термосі склянкою окропу, настояти 1-1,5 год, процідити і пити по 1-2 ст. ложки 3 рази на день за 20-30 хв до їди. Курс лікування – місяць, після 10-денної перерви можна повторити лікування;

2) квітки ромашки, трава чистотілу – порівну, 1 столову ложку суміші залити 200 мл окропу, настояти 6-8 годин, процідити, вживати по 1 столовій ложці за 30 хвилин до їди. Курс лікування – місяць, після 10-денної перерви можна повторити лікування;

3) 1-й курс: 2 л. теплої кип’яченої води + 1 чайна ложка тільки що вичавленого соку чистотілу або 1 столова ложка настою чистотілу (приготування, як у першому рецепті), ставити клізму на ніч. Після 15 клізм – 15 днів перерва. 2-й курс: 2 л. теплої води + 1 столова ложка соку чистотілу або 3 столових ложки настою трави чистотілу. Курс – 15 клізм, після чого перерва 15 днів. 3-й курс: 2 л. теплої води + 2 столові ложки соку чистотілу або 4 столових ложки настою трави чистотілу. Курс – 15 клізм – 15 днів перерва.

Продовжуючи далі по нашій темі, хотілося б витлумачити, що ж таке грижа шлунку і від чого вона виникає. Найпершою ознакою грижі шлунку є часте виникнення печії. Грижа шлунку буває вродженою і набутою. У другому випадку вона виникає в результаті розширення стравохідного отвору діафрагми, шлунок може проникнути з черевної порожнини в грудну. Діагностують грижу шлунку за допомогою ФГДС шлунку. Лікується грижа шлунку хірургічним шляхом.

• поліп і грижа в шлунку