Методи і засоби лікування пародонтозу, Інтермедсервіс

комплекс заходів, спрямований на профілактику карієсу зубів, гінгівіту, пародонтиту.

взаємовідношення зубних рядів при щільному і повному змиканні зубів верхньої та нижньої щелеп.

запалення судинно-нервового пучка зуба (пульпи). Найбільш часто пульпіт є ускладненням карієсу.

пухка сполучна тканина, що складається з клітин і волокнистих структур, яка заповнюєпорожнину зуба.

матеріал, що використовується для заміщення і відновлення зруйнованої частини зуба з метою відновлення його нормальної функції і форми.?

Методи і засоби лікування пародонтозу.

Симптоми пародонтозу – запалення ясен і нарив ясна

Якщо точно дотримуватися термінології, то парадонтозом слід вважати досить рідко зустрічається захворювання порожнини рота, причинами якого може стати атеросклероз, цукровий діабет, вегетосудинна дистонія, порушення роботи шлунково-кишкового тракту і т.п. Тим не менш, хоча це і не зовсім вірно, парадонтозом найчастіше називають цілий комплекс захворювань пародонту, до якого, крім зуба, відносяться і навколишні його тканини: периодонт, альвеолярні відростки щелепи і тканини ясен.

Якщо далі говорити про парадонтозі з цієї точки зору, то до перших його проявів можна віднести кровоточивість ясен, виникнення в них легкого свербежу, поява неприємного запаху з рота, незважаючи на дотримання необхідних гігієнічних процедур. Якщо не звертати уваги на ці симптоми пародонтоз продовжує розвиватися – виникає запалення ясен, шийки зубів оголюються, зуби стають рухливими, а в проміжках між зубами і яснами нерідко накопичуються серозні маси, в яких відбувається стрімке розмноження стрептококових бактерій. Це вже набагато більш грізні симптоми, пародонтоз в даній стадії часто може ускладнюватися ясенним абсцесом, попросту кажучи – у пацієнта виникає нарив ясна.

Методи лікування пародонтозу, засоби лікування

Якщо стоматолог вчасно виявить у пацієнта пародонтоз, засоби лікування його можуть бути щадними. Існують різні методи лікування пародонтозу, серед яких є і медикаментозні, і фізіотерапевтичні, і гомеопатичні, відомі і методи лікування пародонтозу народними засобами, наприклад, відварами лікарських трав.

Лікування пародонтозу озоном

У добре оснащених стоматологічних клініках широко практикується лікування пародонтозу озону. Бактерицидні властивості озону були відомі в медицині давно. Озон не тільки знищує джерело інфекції в ясенній кишені, а й зменшує запалення ясен, знижує її набряклість. Лікування пародонтозу озоном не вимагає застосування анестезії, тоді як хірургічні методи лікування пародонтозу проводяться під наркозом. Таким чином, використання озону робить менш дорогим лікування пародонтозу, стоматології Москви та інші великих міст охоче застосовують даний засіб для якісної і безболісної санації порожнини рота. На жаль, такому симптому як запалення ясен пацієнт надає серйозного значення не завжди. При спробах лікувати народними засобами подібні симптоми, парадонтоз лише заганяється всередину, але не виліковується. Тому пацієнт з’являється на прийомі у стоматолога лише після того, як запалення перейшло в нарив ясна. При подібних явищах, якими дуже часто ускладнюється запущений пародонтоз, засоби лікування можуть бути тільки хірургічними.

Лікування пародонтозу в Москві

Нарив ясна не завжди виникає в результаті такого захворювання як парадонтоз, засоби лікування інших стоматологічних захворювань, якщо вони викликають у пацієнта алергію, також можуть стати причиною десневого абсцесу. Нарив ясна може бути спровокований потраплянням інфекції в тканину, пошкоджену неякісним зубним протезом. Дурна звичка чистити міжзубні проміжки не призначеними для цієї мети предметами також є частою причиною, по якій у пацієнта виникає нарив ясна. Тому правильний догляд за зубами і ротовою порожниною має величезне значення для попередження розвитку запальних процесів пародонту. До речі, чимале значення можуть мати умови, в яких проводиться лікування пародонтозу, Москва та інші великі міста мають набагато більше можливостей для того, щоб лікувати пародонтоз сучасними методами, в результаті чого ризик ускладнень парадонтозу істотно знижується. А от у сільській місцевості, де лікування пародонтозу озоном і інші прогресивні методи поки що залишаються нереалізованими мріями, від цих ускладнень пацієнти бувають застраховані не завжди.

Щодня о 17 годині вечора – чайна церемонія “five o’clock” – чашечка вишуканого англійського чаю!

Замовлення дзвінка

Схема проїзду

Записатися до лікаря

• чому парадонтоз не виліковується?