лікування, засоби народної медицини, діагностика та профілактика захворювань, медицина Дагестану, історія і розвиток медицини.

Main Menu

методи і прийоми вилікувати розлади і хвороби виразки шлунка, способи позбавлення від занепокоєння.

Беручи хворих, я дуже часто задаю собі питання: чому навіть навчені життєвим досвідом люди ведуть себе так нерозумно?(п.п. психологія ) Всі прекрасно розуміють, що пити – шкідливо, курити-шкідливо , переїдати і нервувати через дрібниці-шкідливо. Невже неясно, що все це, не багато не мало, вкорочує життя, обертається стражданнями у вигляді хвороби ! Оскільки мені, як психотерапевта, в основному доводиться займатися нервовою системою моїх пацієнтів, я знаю, що десь близько 70 відсотків хворих могли б вилікувати ся самі, якби позбулися своїх страхів і занепокоєння .

хвороби серця , виразкові хвороби шлунка , підвищений тиск – все це наслідки тривожної життя , доктор Джозеф Монтег’ю ( психологія ), автор книги “ розлади шлунка на нервовому грунті “, пише:” виразки шлунка виникають не від того, що ви їсте, виразки виникають через те, що з’їдає вас “, а це вже інша психологія . А “з’їдає” нас, на жаль, багато чого. Нерозуміння, грубість у повсякденному життя , побутові негаразди, невміння правильно спілкуватися. Подивіться, що відбувається на роботі, в сім’ї. Часом дрібниці достатньо, щоб людина вийшла з одно вага ия і по ланцюжку став, у свою чергу, псувати настрій іншим.

Часто я своїм пацієнтам пропоную уявити життя у вигляді вистави. Кожна людина в ньому бере участь і грає відведену йому роль. Виконати її він повинен добре, не заподіюючи зла іншим. Інакше сам буде страждати. Серед хворих неврозами поширена зовсім інша психологія . Багато хто вважає, що життя – це змагання. Дуже мало, хто хоче співпрацювати з іншими, допомагати, любити. Адже добрі справи та побажання – теж фактор вашого ж здоров’я .

Одним з найголовніших моментів, на який ми намагаємося робити упор у наших пацієнтів – це зміна споживчого погляду на світ, методи і прийоми , позбавлення від занепокоєння . Відомо, що не робота вбиває, а турбота. Потрібно навчитися не реагувати на занепокоєння і не доставляти клопоту іншим. Адже багато людей не страждають від виразки шлунка , але вони – причина появи виразки у інших (ось тобі й психологія ). Питання про щастя і здоров’я полягає в тому, що треба думати не тільки про себе, але використовуючи наші прийоми і методи , і про оточуючих. < / p>

Є способи впливу в цьому плані на нервову систему, є наступні методи і прийоми – це і медитація , і прийоми аутогенного тренування, самонавіювання , різні прийоми йоги та інші методи . Про них пишуть у розумних книжках, у нас в республіці досить фахівців, які можуть допомогти хворим з розладом нервової системи. Але все це неможливо без бажання самої людини змінити себе, докласти як ие-то зусилля на шляху відновлення і зміцнення свого здоров’я , тут необхідно трошки, щоб була психологія < / strong>.

І на підтвердження своїх слів наведу всім відому істину про те, що можна завести коня у воду, але не можна її змусить пити.

• як звузити жіночу піхву народна медецина