Лікування пародонтиту лазером. Лікування кіст зубів

Лікування пародонтиту

Пародонтит – одна з найсерйозніших захворювань порожнини рота, якщо не почати лікування пародонтиту якомога раніше, він може привести до серйозних наслідків аж до повної втрати зубів. Серед перших «дзвіночків» цього захворювання – поява крові на зубній щітці, болючість, почервоніння або неприродна блідість порцеляновий ясен, неприємний запах, біль при жуванні.До слова, біль, який з’являється при сильному натисканні на зуб або під час жування може бути і сигналом для того, щоб зробити рентген і почати лікування кіст зубів – ще однієї серйозної патології ясен.

Серед факторів, які можуть спровокувати пародонтит, – нерегулярне чищення зубів, недостатня жувальна навантаження на щелепи, травми ясен виступаючими краями пломб і коронок, несвоєчасне лікування кіст зубів, генетична схильність. В результаті дії однієї або декількох з цих причин запускається «механізм» хвороби – на емалі, поряд з шийкою зуба, накопичується м `який наліт, що складається з бактерій і продуктів їх життєдіяльності, ясна червоніє і запалюється. Якщо на цьому етапі лікування пародонтиту не розпочато, він проникає глибше – ясна немов відсувається від шийки та кореня зуба, між ними утворюється щілина – парадонтозний кишеню, в якому патогенні бактерії продовжують розмножуватися, посилюючи ситуацію. Поступово запалення досягає лунки зуба – тканин, які утримують корінь в яснах, зуб починає хитатися і, врешті-решт, випадає. Найчастіше організм локалізує таке запалення у вигляді невеликої порожнини, в цьому випадку терапію пародонтиту доповнює ще і лікування кіст зубів.

Лікування пародонтиту за допомогою лазерних технологій (СО2 лазер, діодний лазер, фотодинамічної лазер) – найефективніший метод лікування на сьогоднішній день.

Промінь лазера дуже точно і ефективно очищає парадонтозние кишені, дозволяючи добитися такого ступеня їх стерильності, яка неможлива при механічному видаленні нальоту або полоскання. Таким чином, лікування пародонтиту лазером впливає на основних винуватців хвороби – патогенну мікрофлору, яка і викликає запалення і руйнування тканин. Вже після першої процедури пацієнти з подивом помічають, що зменшилися кровоточивість і запалення ясен, з кишень перестав виділятися гній і сукровиця, пройшла біль під час жування.

У ситуаціях, коли потрібне лікування кіст зубів, лазер теж дуже ефективний. Якщо ще кілька років тому традиційне лікування кіст зубів представляло собою видалення одного або декількох зубів і хірургічне очищення порожнини кісти, то сьогодні стоматологам вдається зберегти зуб.

Серед переваг, які пропонує лікування пародонтиту лазером:

1. Висока ефективність. Лазерне лікування пародонтиту згубно для патогенної мікрофлори порожнини рота, яка практично безслідно «випаровується». Під час процедури стоматолог легко і швидко очищає з його допомогою пришийкову область зубів і дезінфікує навіть важкодоступні пародонтозние кишені. Одночасно з цим, промінь лазера немов полірує поверхню емалі – на гладкій поверхні скупчується набагато менше мікробів, а в подальшому до неї щільніше прилягає ясна. Всі ці механізми і пояснюють ефективність, яку демонструє лікування пародонтиту лазером – у всіх пацієнтів відзначається поліпшення стану аж до повного одужання.

2. Безкровність і нетравматічность лікування. Традиційне лікування пародонтиту було пов’язане з болем і дискомфортом – зубодесневиє кишені очищалися механічно, за допомогою сталевих гачків-кюрет. Лікування пародонтиту за допомогою лазера стало безболісної альтернативою кюретаж – процедура не вимагає знеболювання або дозволяє використовувати незначну місцеву анестезію. Безкровність і безболісність лазерного очищення кишень пояснюється тим, що його промінь, розсікаючи найдрібніші капіляри або нервові закінчення, миттєво заварює їх.

3. Швидка регенерація. Лікування пародонтиту лазером володіє ще одним цінним властивістю – воно стимулює обмінні процеси в тканинах, прискорюючи синтез нових клітин і відновлення тканин замість пошкоджених.

Лікування кіст зубів за допомогою сучасних методів і лазерних технологій також дозволяє звести до мінімуму травматичність і уникнути втрати зуба. Для цього крізь один з його коренів, що сягають порожнини кісти, робиться наскрізний отвір, що дозволяє її рідкому вмісту вийти назовні, потім канал очищається лазерним променем. Для того, щоб навіть складне лікування кіст зубів пройшло легко і без рецидивів, в канал вводяться спеціальні дезінфікуючі і регенеруючі препарати.

СТОМАТОЛОГІЯ
КОСМЕТОЛОГІЯ
КЛІНІКА ПЕРСОНАЛЬНОЇ МЕДИЦИНИ

Якщо у Вас виникнуть запитання, то тепер вам не обов’язково телефонувати нам. Заповніть цю форму і ми обов’язково зателефонуємо.

• де лікують зуби лазером
  • найефективніші методи лікування парадонтиту
  • Найефективніше дозволяюче в уколах
  • Парадонтозна кишеня