Лікування фіброміоми матки народними методами – Портал

Якщо Ви – відвідувач, реєстрація на порталі дозволить Вам уже в листопаді створити свою персональну сторінку з різними сервісами, з якою зможуть ознайомитися лікарі. А зараз після реєстрації Вам доступне створення нових тем і активну участь в обговоренні на форумі.

Якщо Ви – лікар, то після реєстрації Ви зможете консультувати відвідувачів порталу, а також знайти потенційних пацієнтів.

Лікування фіброміоми матки народними методами

Фіброміома матки – це найпоширеніша пухлина в гінекології. Стикаються з таким захворюванням в основному жінки більш старшого віку, однак за останніми даними фіброміома діагностується у 20-30% жінок репродуктивного віку.

Відразу слід уточнити, що фіброміома належить до розряду доброякісних пухлин, а її відмінність полягає в її повільному зростанні.

Дане захворювання проявляється виникненням вузлів у товщі тіла матки, які потім ростуть в різних напрямках: назовні, всередину порожнини матки або продовжують своє зростання всередині матки.

При проведенні гінекологічного огляду, лікар може констатувати збільшення розмірів матки, при цьому ущільнення мають щільну консистенцію.

До недавнього часу єдиним способом терапії фіброміоми було хірургічне лікування, тобто радикальне видалення пухлини разом з маткою. Однак наука і хірургічна техніка не стоять на місці і в даний час широке поширення набула ендоскопічна хірургія, яка дозволяє через малі розрізи видалити невеликі фіброматозні вузли. Але, тільки за умови, що вузли невеликі.

Поради жінкам, у яких діагностована фіброміома матки

1. На жаль, не існує гарантії того, що з доброякісної пухлини, фіброміома не зможе перетворитися в злоякісну. З цієї причини пацієнткам з таким діагнозом рекомендується систематично спостерігатися в лікаря-гінеколога.

не варто допускати перегрівання на сонці або зловживати будь-якими тепловими процедурами, особливо слід виключити ті з них, які спрямовані на зігрівання низу живота, а значить відмовитися від відвідин лазень і саун.

спровокувати збільшення розмірів фіброміоми, в деяких випадках, можуть також імуностимулятори і фізіотерапевтичні процедури.

Лікування фіброміоми

Сучасна медицина має у своєму розпорядженні на даний момент такими медикаментозними препаратами, дія яких спрямована на призупинення росту пухлини.

Однак на нашій землі зростає величезна кількість рослин, які прийдуть на допомогу жінці, і допоможуть їй бути здоровою. А саме, лікують фіброміому.

Настоянка з вільхи

1 ст. ложку стовчених (або дрібно порізаних) шишок вільхи заливаємо 1 ст. окропу і тримаємо на зменшеному вогні хвилини дві. Далі наполягаємо протягом двох годин, і проціджуємо.

Настоянка асорті

Також добре допомагає засіб з декількох рослин, таких як: ромашка лікарська, листя берези, листя суниці, квіти календули, материнка звичайна, і трави: кропива дводомна і деревій.

2 ст. ложки рослин змішаних порівну заливаємо в термосі 1 літром гарячої води, настояти 12-14 годин і приймати 2 рази на день по 0.5 склянки.

Настоянка з огірка

Ще одне прекрасний засіб у лікуванні фіброміоми матки – це огірок, і не тільки сам огірок, але ще й листя.

1 ст. ложку дрібно порізаного огіркового стебла з листям залити 3 склянками гарячої води, і потримати на слабкому вогні протягом 5 хвилин. Дві години дати настоятися, після чого процідити. Настій поділити на 3 частини (що б вистачило на 3 дні) і приймати по 2 ст. ложки через кожні 2 години.

Неодружені люди в 7 разів більше схильні до психічних розладів, ніж їх одружені колеги.

Новини світу

Якщо Ви – відвідувач, реєстрація на порталі дозволить Вам створити свою персональну сторінку з різними сервісами, з якою зможуть ознайомитися лікарі. А зараз після реєстрації Вам доступне створення нових тем і активну участь в обговоренні на форумі.

• фіброма матки лікування народними методами
  • лікування огірковими пагонами в гінекології
  • лікування фіброміоми народними методами
  • фіброматоз матки лікування народними методами наталя земна